Výběr omalovánek


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka tulipán k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem tulipán k omalování pro ratolesti. Omalovánka tulipán je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tulipán - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Tulipán - A5            Omalovánka - Tulipán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tulipán patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, Tulipán, ke stažení, k tisku, Květiny, zdarma, obrázky, online, k vybarvení, obrázek, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Tulipán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s tulipánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, fixky, fixy, uhlíky anebo tužky. Možností je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku tulipán lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s tulipánem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, elektřinu případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například pera, fixky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka a pochopitelně i tulipán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, různé kytky a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Pixel art, Medvídek Pú, Paw patrol, Princezna a žabák případně Myška Minie. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: liška, astronaut, raketa, drak nebo mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou tulipánu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů