Nej obrázky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tulipán k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem tulipán ke kreslení pro malé děti. Omalovánka tulipán je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Tulipán - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tulipán - A5            Omalovánka - Tulipán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tulipán patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánky, domalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, obrázky, zdarma, vymalovánky, k vytisknutí, Tulipán, k tisku, pro děti, zadarmo, ke stažení, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Tulipán k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s tulipánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, voskové tužky, olejové pastely, tempery či pera. Výtvarných potřeb je pro chlapce k dispozici dlouhá řada. Omalovánku tulipán lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s tulipánem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například vodové barvy, voskové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, písmena, různé sporty a pochopitelně i tulipán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, druhy automobilů nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Astroboy, Furby, princezna Sofie nebo též Panenka Barbie. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, pes, kočka, miminko anebo koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tulipán.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů