Nejstahovanější


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tulipán k vytištění pro děti

Omalovánka se jménem tulipán k omalování pro malé caparty. Omalovánka tulipán je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tulipán - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Tulipán - A5            Omalovánka - Tulipán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tulipán patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, obrázek, Květiny, k vytisknutí, Tulipán, k tisku, pro děti, zdarma, obrázky, ke stažení, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Tulipán k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s tulipánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, křídy, uhly, umělecké tužky nebo také voskovky. Možností je pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek tulipán lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s tulipánem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, křídy či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, písmenka, různá zvířátka a pochopitelně i tulipán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, sporty nebo též lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Budulínek, Lego příběh, Ferda mravenec, Pinocchio případně Marvel Rocket. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stažení jsou: vláček, astronaut, drak, pes a psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem tulipán.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů