Výběr obrázků


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tulipán zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem tulipán ke kreslení pro tatínky. Omalovánka tulipán je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tulipán - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tulipán - A5            Omalovánka - Tulipán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tulipán patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánky, k vytištění, k vybarvení, pro děti, online, dětské obrázky, k tisku, zadarmo, elektronické omalovánky, obrázky, ke stažení, vymalovánky, domalovánky, Květiny

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Tulipán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s tulipánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskovky, pastelky, umělecké tužky či uhly. Potřeb na malování je pro předškolní děti fakt mnoho Obrázek tulipán lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s tulipánem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například uhlíky, voskovky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i tulipán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, lidské profese nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Rio, Ice Age, Ace Ventura, 101 dalmatinů a Krtek. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, kočka, loď, dinosauři a nebo miminko. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku tulipán.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů