Nejstahovanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tulipán k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se jménem tulipán k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka tulipán je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tulipán - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Tulipán - A5            Omalovánka - Tulipán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tulipán patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, Květiny, online, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, obrázek, obrázky, k tisku, Tulipán

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Tulipán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s tulipánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, voskovky, vodové barvy, uhlíky nebo též uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici celá škála. Omalovánku tulipán lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s tulipánem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, čas anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, voskovky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, kytky, zaměstnání lidí a pochopitelně i tulipán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, různé sporty a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Pinocchio, Princezna a žabák, Bugs Bunny, Bezzubka anebo Locika. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, miminko, slon, draci nebo také auta. Ať si vaše dítko užije malování tulipánu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů