Nej obrázky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka tulipán k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem tulipán k obarvení pro školáky. Omalovánka tulipán je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tulipán - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tulipán - A5            Omalovánka - Tulipán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tulipán patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, Květiny, pro děti, obrázek, k vybarvení, online, Tulipán, k tisku, k vytištění, zdarma, ke stažení, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Tulipán k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s tulipánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, tempery, akrylové barvy, grafitové tužky nebo temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku tulipán lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s tulipánem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, tempery a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, kytky, květiny a pochopitelně i tulipán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, druhy ptáků a druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Požárník Sam, Doba ledová, Hledá se Dory, Křemílek a Vochomůrka nebo také Sněhurka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, drak, loď, Santa Klaus a lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vám obrázek tulipánu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů