Nejoblíbenější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka tulipán k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem tulipán k obarvování pro ženy. Omalovánka tulipán je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Tulipán - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Tulipán - A5            Omalovánka - Tulipán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tulipán patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, omalovánky, k vytisknutí, omalovánka, k vybarvení, obrázek, Tulipán, zdarma, ke stažení, dětské obrázky, online, pro děti, obrázky, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Tulipán k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s tulipánem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, pastelové tužky, temperové barvy, voskovky a uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro prcky k dispozici široká škála. Obrázek tulipán lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s tulipánem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například tempery, pastelové tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy sportů, sporty a pochopitelně i tulipán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, písmena a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Prasátko peppa, Požárník Sam, Frozen, Lví hlídka nebo též Na vlásku. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: astronaut, drak, liška, houby nebo také lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem tulipán.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů