Top omalovánky


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka tulipán k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem tulipán k obarvování pro naše milé prcky. Omalovánka tulipán je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tulipán - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tulipán - A5            Omalovánka - Tulipán - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tulipán patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, k tisku, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, Květiny, obrázky, zdarma, pro děti, Tulipán, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Tulipán k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s tulipánem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, grafitové tužky, pera, olejové pastely a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Obrázek tulipán lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s tulipánem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektrickou energii, čas a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například vodové barvy, grafitové tužky nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, různé kytky a pochopitelně i tulipán :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, druhy automobilů a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Littlest Pet Shop, Mickey mouse, Krtek a Krteček. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, astronaut, Popeláři, Santa Klaus a nebo princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku tulipán.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů