Výběr omalovánek


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka medúza zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem medúza k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka medúza je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Medúza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Medúza - A5            Omalovánka - Medúza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medúza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, ke stažení, pro děti, k vytištění, Zvířata, omalovánka, domalovánky, k vybarvení, elektronické omalovánky, k vytisknutí, online, ke stáhnutí, omalovánky, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Medúza k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s medúzou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelky, pera, olejové pastely nebo fixy. Malovacích potřeb je pro větší děti opravdu mnoho. Omalovánku medúza lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s medúzou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. temperové barvy, pastelky anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmena, různé sporty a pochopitelně i medúzu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, zaměstnání lidí a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Furby, Hulk, Brawl stars, Kung Fu Panda a Lví hlídka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, vláček, mašinka, auta nebo též auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s medúzou.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů