Nejstahovanější


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka medúza k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem medúza k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka medúza je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Medúza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Medúza - A5            Omalovánka - Medúza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medúza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, zdarma, online, obrázek, k tisku, k vytisknutí, obrázky, Medúza, Zvířata, ke stažení, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Medúza k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s medúzou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, křídy, pera, zvýrazňovače nebo také voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku medúza lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s medúzou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, křídy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé sporty, písmenka a pochopitelně i medúzu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, druhy jídel a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Včelka Mája, Aladin, Locika, Hledá se Nemo případně Křemílek a Vochomůrka. Je však složité je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, Santa Klaus, auto, drak a sněhulák. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka medúzy bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů