Nejstahovanější


Obrázek skůtru k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Obrázek raketoplánu

Omalovánka medúza k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod jménem medúza k omalování pro školáky. Omalovánka medúza je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Medúza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Medúza - A5            Omalovánka - Medúza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medúza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, obrázky, Zvířata, online, ke stažení, Medúza, zdarma, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Medúza k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s medúzou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pastelové tužky, olejové pastely, křídy, uhly a uhlíky. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek medúza lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s medúzou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například pastelové tužky, olejové pastely či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i medúzu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, druhy ptáků a nebo květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Kocour Garfield, Doba ledová, Scooby Doo a Angry birds. Je však problematické je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stažení jsou: mašinka, liška, princezna, vláček nebo též sněhulák. Ať vám omalovánka medúza přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů