Nej obrázky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka medúza k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem medúza k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka medúza je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Medúza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Medúza - A5            Omalovánka - Medúza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medúza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, Zvířata, Medúza, k tisku, ke stažení, k vybarvení, pro děti, zdarma, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Medúza k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s medúzou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, olejové pastely, fixky, grafitové tužky anebo pera. Výtvarných potřeb je pro ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku medúza lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s medúzou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, olejové pastely případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, druhy ptáků, různá zvířátka a pochopitelně i medúzu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, druhy automobilů či jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Batman, Zootropolis, Hannah Montana a Shrek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: hasiči, princezna, liška, raketa nebo také loď. Ať si vaše dítě užije omalovánku medúzy.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů