Nej omalovánky


Obrázek štěněte

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka medúza k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku označená medúza k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka medúza je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Medúza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Medúza - A5            Omalovánka - Medúza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medúza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, obrázky, obrázek, Zvířata, Medúza, zdarma, ke stažení, k tisku, k vytištění, k vybarvení, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Medúza k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s medúzou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, fixy, olejové pastely, pera nebo křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Obrázek medúza lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s medúzou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, fixy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy automobilů, zaměstnání a pochopitelně i medúzu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, jídla nebo též různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Spongebob, Kocour Garfield, Bugs Bunny anebo Šmoulové. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stažení jsou: princezna, pes, miminko, lokomotiva s vagónky nebo také sněhulák. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku medúza.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů