Top pět


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka medúza zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená medúza k obarvování pro chlapečky. Omalovánka medúza je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Medúza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Medúza - A5            Omalovánka - Medúza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medúza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázek, Zvířata, domalovánky, elektronické omalovánky, obrázky, zdarma, k tisku, omalovánka, k vytisknutí, dětské obrázky, Medúza, k vybarvení, zadarmo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Medúza k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s medúzou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, voskovky, křídy, uhly případně olejové pastely. Pomůcek na malování je pro větší děti fakt mnoho Omalovánku medúza lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s medúzou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba fixy, voskovky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, druhy jídel, druhy ptáků a pochopitelně i medúzu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, zaměstnání a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Scooby Doo, Duhová nevěsta, Avatar, Kim Possible anebo Bakugan. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro slečny které tu máme k uložení jsou: astronaut, miminko, auto, pes a princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování medúzy.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů