Doporučené


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka medúza k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem medúza k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka medúza je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Medúza - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Medúza - A5            Omalovánka - Medúza - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Medúza patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, k vytištění, obrázek, omalovánky, zadarmo, Medúza, online, ke stažení, obrázky, pro děti, dětské obrázky, domalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Medúza k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s medúzou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, tempery, umělecké tužky, uhly a uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro slečny k dispozici ohromné množství. Omalovánku medúza lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s medúzou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektřinu nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba fixky, tempery nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, dopravní prostředky, pohádkové postavy a pochopitelně i medúzu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, zaměstnání nebo kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Mario, Méďa Béďa, Pocahontas, Bratz panenky nebo též Na vlásku. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, draci, auta, princezna a princezna a princ. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s medúzou líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů