Top pět


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lenochod hnědokrký k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem lenochod hnědokrký k omalování pro kluky. Omalovánka lenochod hnědokrký je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lenochod hnědokrký - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Lenochod hnědokrký - A5            Omalovánka - Lenochod hnědokrký - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lenochod hnědokrký patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, omalovánka, zdarma, ke stažení, k vytištění, ke stáhnutí, domalovánky, online, Lenochod hnědokrký, zadarmo, k vybarvení, dětské obrázky, pro děti, elektronické omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Lenochod hnědokrký k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s lenochodem hnědokrkým je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, vodové barvy, voskové tužky, pera a uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lenochod hnědokrký lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s lenochodem hnědokrkým má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii anebo čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, vodové barvy a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, dopravní prostředky, postavy z pohádek a pochopitelně i lenochod hnědokrký :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy jídel a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Gumídci, Bugs Bunny, Flintstoneovi, Princezna a žabák anebo Duhová nevěsta. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stažení jsou: piráti, mašinka, kočka, princezna a Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem lenochod hnědokrký.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů