Top obrázky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka lenochod hnědokrký k vytištění pro děti

Omalovánka se jménem lenochod hnědokrký k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka lenochod hnědokrký je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lenochod hnědokrký - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lenochod hnědokrký - A5            Omalovánka - Lenochod hnědokrký - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lenochod hnědokrký patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, k vytištění, zdarma, online, Lenochod hnědokrký, pro děti, Zvířata, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Lenochod hnědokrký k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s lenochodem hnědokrkým je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, fixy, akrylové barvy, olejové pastely anebo voskové tužky. Malovacích potřeb je pro dívky k dispozici ohromující množství. Omalovánku lenochod hnědokrký lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s lenochodem hnědokrkým má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, počítač případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. tempery, fixy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, květiny, zvířata a pochopitelně i lenochod hnědokrký :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, druhy sportů nebo také čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Frozen, Pošťák Pat, Angry birds, Minecraft případně Plants vs. Zombies. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, astronaut, auto, liška a nebo dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou lenochod hnědokrký.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů