Nejhledanější


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka voják k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná voják ke kreslení pro chlapce. Voják se zbraní. Omalovánka voják je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Voják - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Voják - A5            Omalovánka - Voják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Voják patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, zdarma, ke stažení, Voják, online, k vytištění, pro děti, Lidé, obrázky

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Voják k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s vojákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, pastelové tužky, voskové tužky, fixky anebo umělecké tužky. Možností je pro školáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku voják lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s vojákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu případně peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba tempery, pastelové tužky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, zaměstnání, hudební nástroje a pochopitelně i voják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, písmenka a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Aladin, Equestria Girls, Hledá se Dory případně Locika. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, koně, loď, auta a nebo piráti. Nechť vám omalovánka s vojákem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů