Výběr obrázků


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka voják k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem voják k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Voják se zbraní. Omalovánka voják je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Voják - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Voják - A5            Omalovánka - Voják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Voják patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, online, ke stažení, obrázky, pro děti, Lidé, k vytisknutí, k tisku, zdarma, Voják, k vytištění, obrázek

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Voják k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s vojákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, propisovací tužky, uhlíky, vodové barvy nebo také fixy. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku voják lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s vojákem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, čas a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. voskovky, propisovací tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, písmena a pochopitelně i voják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, druhy ptáků či kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Ledové království, Hello Kitty, Ninjago, pes Pluto a Bořek stavitel. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, liška, Santa Klaus, draci nebo čert. Nechť vám omalovánka s vojákem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů