Nej obrázky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka voják k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem voják k obarvování pro chlapce. Voják se zbraní. Omalovánka voják je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Voják - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Voják - A5            Omalovánka - Voják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Voják patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: elektronické omalovánky, dětské obrázky, Lidé, k vybarvení, k vytištění, vymalovánky, obrázky, obrázek, zadarmo, omalovánka, zdarma, domalovánky, online, omalovánky

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Voják k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s vojákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, tempery, pera, akrylové barvy a pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky k dispozici ohromující množství. Omalovánku voják lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s vojákem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, peníze nebo čas. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, tempery případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i voják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, dopravní prostředky nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Pejsek a kočička, Alenka v říši divů, Piráti z Karibiku, Frozen nebo Ferda mravenec. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, piráti, plachetnice, hasiči a psi. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou voják.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů