Doporučené


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek chlapce k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka voják k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší označená voják k obarvení pro prcky. Voják se zbraní. Omalovánka voják je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Voják - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Voják - A5            Omalovánka - Voják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Voják patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, omalovánka, obrázek, domalovánky, k vytištění, pro děti, ke stáhnutí, k vytisknutí, obrázky, k tisku, dětské obrázky, zdarma, Voják, online

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Voják k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s vojákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, temperové barvy, voskovky, umělecké tužky a propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro holky fakt mnoho Omalovánku voják lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s vojákem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peníze nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. fixy, temperové barvy a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé kytky, různé sporty a pochopitelně i voják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy ptáků případně květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Doba ledová, Kamarád Timmy, Zhu Zhu Pets, Popelka nebo též Bořek stavitel. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které zde máme k uložení jsou: hasiči, drak, raketa, psi a lokomotiva. Nechť omalovánka s vojákem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů