Top obrázky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka voják k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem voják ke kreslení pro tatínky. Voják se zbraní. Omalovánka voják je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Voják - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Voják - A5            Omalovánka - Voják - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Voják patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, Voják, ke stažení, obrázky, obrázek, pro děti, Lidé, k vybarvení, k tisku, zdarma, k vytisknutí, online

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Voják k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s vojákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, temperové barvy, křídy, uhlíky nebo také zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku voják lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s vojákem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, peněženku případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro maminky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. vodové barvy, temperové barvy či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pochopitelně i voják :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, čísla a druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Zvonilka, Madagaskar, Astroboy, Littlest Pet Shop případně Rumcajs. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které zde máme k uložení jsou: koně, miminko, kočka, traktor a Popeláři. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka vojáku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů