Nej obrázky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka domek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem domek k vybarvení pro ženy. Omalovánka domek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Domek - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Domek - A5            Omalovánka - Domek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domek patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, k vytisknutí, vymalovánky, k vytištění, ke stažení, Budovy, k vybarvení, Domek, obrázek, obrázky, dětské obrázky, k tisku, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Domek k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s domkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, uhlíky, temperové barvy, tempery nebo také tužky. Možností je pro větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku domek lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s domkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektřinu případně peníze. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, uhlíky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, různá zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i domek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířátka anebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Život brouka, Zhu Zhu Pets, Lego friends, Tarzan případně Křemílek a Vochomůrka. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: auto, drak, raketa, kočka a nebo slon. Věříme, že se vám obrázek domku bude líbit.


Najít slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů