Doporučené


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka domek k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem domek k vybarvení pro školáky. Omalovánka domek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Domek - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Domek - A5            Omalovánka - Domek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domek patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: pro děti, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, Domek, k tisku, ke stažení, zdarma, online, Budovy, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Domek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s domkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, voskovky, olejové pastely, pastelové tužky nebo také zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku domek lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s domkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku anebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba uhly, voskovky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, sporty a pochopitelně i domek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, druhy automobilů případně květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Na vlásku, Lion King, Hledá se Dory, Pošťák Pat anebo Kim Possible. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: piráti, sněhulák, princezna, miminko a raketa. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka domku bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů