Top pět


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka domek k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná domek k vybarvování pro nejmenší. Omalovánka domek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Domek - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Domek - A5            Omalovánka - Domek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domek patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, obrázky, k vytištění, pro děti, Budovy, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, online, k tisku, k vybarvení, Domek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Domek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s domkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako fixy, uhly, olejové pastely, fixky nebo také tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro seniory k dispozici nepřeberné množství. Obrázek domek lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s domkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peníze, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. fixy, uhly anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, sporty, různá zvířata a pochopitelně i domek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, kytky případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Červená Karkulka, Avatar, Pinocchio, Princezna a žabák a Rio. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, dinosauři, auto, princezna a princ nebo též astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem domek.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů