Top obrázky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka domek k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená domek k vybarvení pro starší děti. Omalovánka domek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Domek - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Domek - A5            Omalovánka - Domek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domek patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k tisku, elektronické omalovánky, k vybarvení, vymalovánky, Budovy, obrázky, dětské obrázky, online, Domek, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, omalovánky, ke stáhnutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Domek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s domkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, umělecké tužky, fixy, uhly nebo také fixky. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici široká škála. Obrázek domek lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s domkem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, počítač a nebo čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, umělecké tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, lidské profese, zvířata a pochopitelně i domek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Alf, Pocahontas, Sněhurka, Hannah Montana a nebo Hledá se Nemo. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, Santa Klaus, dinosauři, plachetnice nebo též vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku domek.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů