Nej omalovánky


Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka domek k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem domek k obarvení pro chlapečky. Omalovánka domek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Domek - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Domek - A5            Omalovánka - Domek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domek patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, dětské obrázky, ke stažení, omalovánka, vymalovánky, elektronické omalovánky, k vytištění, zadarmo, Budovy, Domek, k vybarvení, pro děti, ke stáhnutí, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Domek k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s domkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskovky, olejové pastely, zvýrazňovače nebo pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku domek lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s domkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, elektřinu či oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, voskovky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i domek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, zvířata nebo též sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Hot Wheels, Stašpytlík, Toy Story, Jak vycvičit draka či Super Mario. Je ale velmi problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, vláček, dinosauři, lokomotiva nebo také pes. Ať omalovánka domek přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů