Top omalovánky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka domek k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná domek ke kreslení pro starší děti. Omalovánka domek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Domek - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Domek - A5            Omalovánka - Domek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domek patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: dětské obrázky, online, ke stažení, k vytisknutí, domalovánky, k vybarvení, Budovy, omalovánky, obrázek, omalovánka, obrázky, zdarma, k tisku, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Domek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s domkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pastelky, pastelové tužky, akrylové barvy anebo zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku domek lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s domkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, dětské oči nebo také čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixky, pastelky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, písmenka a pochopitelně i domek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a nebo čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Angry birds, Gumídci, Lego friends nebo také Bambi. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro školáky které tady máme k uložení jsou: koně, piráti, astronaut, lokomotiva s vagónky či mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou domek.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů