Výběr obrázků


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka domek k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená domek k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka domek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Domek - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Domek - A5            Omalovánka - Domek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domek patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, Domek, k vytištění, pro děti, obrázek, k vybarvení, Budovy, online, k vytisknutí, k tisku, zdarma, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Domek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s domkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, tempery, umělecké tužky, uhly či fixy. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku domek lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s domkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, počítač nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, tempery a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání lidí, zaměstnání a pochopitelně i domek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, písmenka nebo také zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Pinocchio, Požárník Sam, Kocour Garfield, Sněhurka nebo Blesk McQueen. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stažení jsou: raketa, Santa Klaus, traktor, slon anebo sněhulák. Nechť vám omalovánka s domkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů