Nejstahovanější


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka domek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem domek ke kreslení pro slečny. Omalovánka domek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Domek - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Domek - A5            Omalovánka - Domek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domek patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, zadarmo, dětské obrázky, elektronické omalovánky, omalovánky, pro děti, domalovánky, obrázek, vymalovánky, online, k tisku, k vytištění, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Domek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s domkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, voskové tužky, pastelky, vodové barvy a křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro starší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku domek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s domkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. uhlíky, voskové tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různé sporty, hudební nástroje a pochopitelně i domek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, druhy automobilů či druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Hot Wheels, Duhová nevěsta, Zootropolis, Bugs Bunny a nebo Bořek stavitel. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, piráti, astronaut, astronaut a plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou domek.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů