Doporučené


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka domek k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem domek k omalování pro malé děti. Omalovánka domek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Domek - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Domek - A5            Omalovánka - Domek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domek patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, ke stažení, online, Budovy, k vybarvení, k tisku, obrázek, k vytištění, obrázky, Domek, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Domek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s domkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, umělecké tužky, akrylové barvy, pastelové tužky anebo fixy. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku domek lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s domkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tužky, umělecké tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, jídla, čísla a pochopitelně i domek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, písmenka nebo různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Locika, Indiana Jones, Lego, Roblox a nebo Krtek. Je ale náročné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: astronaut, traktor, princezna a princ, raketa a drak. Nechť vám omalovánka s domkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů