Výběr obrázků


Obrázek raketoplánu

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka domek k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem domek k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka domek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Domek - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Domek - A5            Omalovánka - Domek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domek patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Budovy, online, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, Domek, pro děti, ke stažení, k tisku, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Domek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s domkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, pastelové tužky, pastelky, pera a tužky. Výtvarných potřeb je pro naše milé prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku domek lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s domkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, dětské oči nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například vodové barvy, pastelové tužky nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, postavy z pohádek, různá zvířata a pochopitelně i domek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, druhy jídel případně pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Fifi z Květíkova, Kim Possible, Rumcajs nebo též Princezna a žabák. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: traktor, kočka, princezna a princ, plachetnice a netopýr. Ať si vaše dítě užije obrázek domku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů