Nejhledanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka domek k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem domek k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka domek je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Domek - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Domek - A5            Omalovánka - Domek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Domek patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, Budovy, k tisku, pro děti, obrázky, online, ke stažení, Domek, k vybarvení, obrázek, zdarma, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Domek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s domkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, vodové barvy, křídy, uhly nebo též uhlíky. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Omalovánku domek lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s domkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, čas anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. fixy, vodové barvy nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé kytky, zvířátka a pochopitelně i domek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, jednotlivé druhy ptáků a různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Spiderman, Krteček, Equestria Girls, Včelka Mája anebo Madagaskar. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stažení jsou: pes, princezna a princ, loď, piráti či psi. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou domek.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů