Nej obrázky


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek raketoplánu

Omalovánka kotva k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kotva k vybarvování pro ženy. Omalovánka kotva je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kotva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kotva - A5            Omalovánka - Kotva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kotva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: omalovánka, vymalovánky, zdarma, k vytisknutí, domalovánky, obrázky, k tisku, k vytištění, online, Kotva, pro děti, dětské obrázky, zadarmo, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kotva k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kotvou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, tužky, tempery, olejové pastely případně uhly. Potřeb na malování je pro děti fakt mnoho Obrázek kotva lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kotvou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peníze nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskovky, tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, písmena, sporty a pochopitelně i kotvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, dopravní prostředky a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Kocour Garfield, Aladin, Lego friends nebo také Panenka Barbie. Je ale nákladné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: houby, dinosauři, sněhulák, slon a nebo plachetnice. Ať vám omalovánka kotva přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů