Doporučujeme


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka keltská harfa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem keltská harfa ke kreslení pro seniory. Omalovánka keltská harfa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Keltská harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Keltská harfa - A5            Omalovánka - Keltská harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Keltská harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: omalovánka, elektronické omalovánky, Keltská harfa, online, k tisku, zdarma, ke stažení, zadarmo, vymalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, pro děti, obrázky, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Keltská harfa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s keltskou harfou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, pera, pastelové tužky, fixky a voskovky. Možností je dnes pro maminky k dispozici široká škála. Omalovánku keltská harfa lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s keltskou harfou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, pera a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i keltskou harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, čísla a zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Power Strangers, Kamarád Timmy, Trollové, Spiderman nebo též Pošťák Pat. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, astronaut, houby, kočka a nebo čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou keltská harfa.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů