Nej pět


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka keltská harfa k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem keltská harfa k obarvování pro malé caparty. Omalovánka keltská harfa je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Keltská harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Keltská harfa - A5            Omalovánka - Keltská harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Keltská harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: ke stažení, Hudba, zdarma, Keltská harfa, zadarmo, omalovánky, domalovánky, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, dětské obrázky, online, ke stáhnutí, vymalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Keltská harfa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s keltskou harfou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, fixy, temperové barvy, voskovky či vodové barvy. Možností je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Obrázek keltská harfa lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s keltskou harfou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, čas nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, fixy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, dopravní prostředky a pochopitelně i keltskou harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Flintstoneovi, Toy Story, Krtek, Tlapková patrola nebo Bezzubka. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stažení jsou: miminko, astronaut, astronaut, čert nebo také princezna. Věříme, že se vám obrázek keltské harfy bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů