Výběr obrázků


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka keltská harfa k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem keltská harfa k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka keltská harfa je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Keltská harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Keltská harfa - A5            Omalovánka - Keltská harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Keltská harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Keltská harfa, k vytisknutí, k vytištění, online, k tisku, obrázky, pro děti, zdarma, k vybarvení, Hudba

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Keltská harfa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s keltskou harfou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako umělecké tužky, uhlíky, tempery, uhly a vodové barvy. Možností je dnes pro dívky i chlapce vskutku mnoho. Obrázek keltská harfa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s keltskou harfou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, uhlíky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířátka, čísla, hudební nástroje a pochopitelně i keltskou harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Pinocchio, Myška Minie, Medvídek Pú, Zootropolis a Spiderman. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: kočka, slon, auto, princezna či mašinka. Ať si vaše dítě užije omalovánku keltské harfy.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů