Nej pět


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka keltská harfa k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem keltská harfa k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka keltská harfa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Keltská harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Keltská harfa - A5            Omalovánka - Keltská harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Keltská harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, zdarma, obrázky, Keltská harfa, ke stažení, online, k tisku, pro děti, k vybarvení, Hudba, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Keltská harfa k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s keltskou harfou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako vodové barvy, grafitové tužky, křídy, uhly případně voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Obrázek keltská harfa lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s keltskou harfou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří čas, počítač a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například vodové barvy, grafitové tužky či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé sporty, květiny a pochopitelně i keltskou harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, sporty a postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Mimoni, Frozen, princezna Sofie, Tom a Jerry a nebo Mašinka Tomáš. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme k uložení jsou: psi, hasiči, raketa, auta nebo vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku keltská harfa.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů