Nejstahovanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka keltská harfa k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem keltská harfa k obarvení pro předškoláky. Omalovánka keltská harfa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Keltská harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Keltská harfa - A5            Omalovánka - Keltská harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Keltská harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytisknutí, Keltská harfa, ke stažení, obrázek, Hudba, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytištění, obrázky, zdarma, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Keltská harfa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s keltskou harfou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, olejové pastely, akrylové barvy, pastelky a nebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku keltská harfa lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s keltskou harfou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, počítač případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například zvýrazňovače, olejové pastely nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i keltskou harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, písmenka anebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Krtek, Červená Karkulka, Gumídci případně Zvonilka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které zde máme k uložení jsou: houby, dinosauři, loď, pes nebo netopýr. Ať si vaše dítě užije obrázek keltské harfy.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů