Výběr obrázků


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka keltská harfa zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem keltská harfa k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka keltská harfa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Keltská harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Keltská harfa - A5            Omalovánka - Keltská harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Keltská harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: omalovánky, ke stažení, obrázek, Hudba, online, omalovánka, k tisku, zdarma, elektronické omalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, zadarmo, Keltská harfa, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Keltská harfa k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s keltskou harfou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, fixy, pastelové tužky, grafitové tužky a tužky. Možností je pro učitelky k dispozici celá škála. Obrázek keltská harfa lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s keltskou harfou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. voskové tužky, fixy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy sportů, zaměstnání a pochopitelně i keltskou harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, různá zvířátka nebo také lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Ratatouille, Littlest Pet Shop, Aladin a Angry birds. Ty tu však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: miminko, draci, drak, koně či dinosauři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou keltské harfy.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů