Nejvyhledávanější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka tenistky

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka keltská harfa k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem keltská harfa k vybarvení pro školáky. Omalovánka keltská harfa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Keltská harfa - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Keltská harfa - A5            Omalovánka - Keltská harfa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Keltská harfa patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, Keltská harfa, pro děti, k tisku, obrázky, obrázek, zdarma, Hudba, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Keltská harfa k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s keltskou harfou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, umělecké tužky, tužky, pera a temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku keltská harfa lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s keltskou harfou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, umělecké tužky a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, rostliny a pochopitelně i keltskou harfu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, druhy sportů nebo též písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Příběh hraček, Lví král, Hot Wheels, Locika nebo také Rumcajs. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, draci, slon, Santa Klaus a drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou keltské harfy.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů