Top obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka obézní tenistka k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná obézní tenistka k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka obézní tenistka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Obézní tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Obézní tenistka - A5            Omalovánka - Obézní tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obézní tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, ke stažení, Obézní tenistka, k vybarvení, k tisku, obrázky, pro děti, k vytištění, Sport

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Obézní tenistka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s obézní tenistkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, voskové tužky, tužky, pastelky nebo též tempery. Potřeb na malování je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku obézní tenistka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s obézní tenistkou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, voskové tužky či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, čísla, zvířata a pochopitelně i obézní tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků anebo různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Shrek, Krteček, Blesk McQueen, Želvy Ninja nebo Asterix a Obelix. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, draci, čert, Popeláři a nebo miminko. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou obézní tenistka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů