Doporučené


Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka obézní tenistka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná obézní tenistka k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka obézní tenistka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Obézní tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Obézní tenistka - A5            Omalovánka - Obézní tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obézní tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: domalovánky, pro děti, zdarma, k vytištění, Obézní tenistka, ke stáhnutí, k tisku, vymalovánky, omalovánky, omalovánka, online, obrázky, dětské obrázky, obrázek

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Obézní tenistka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s obézní tenistkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, temperové barvy, propisovací tužky, pera nebo také křídy. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku obézní tenistka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s obézní tenistkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, oči dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba tempery, temperové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i obézní tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí a čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Lví hlídka, Pocahontas, IronMan či Lion King. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: houby, kočka, čert, traktor případně draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou obézní tenistky.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů