Nej obrázky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka obézní tenistka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná obézní tenistka k obarvení pro tatínky. Omalovánka obézní tenistka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Obézní tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Obézní tenistka - A5            Omalovánka - Obézní tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obézní tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: dětské obrázky, ke stažení, k tisku, omalovánky, omalovánka, zadarmo, online, domalovánky, k vytisknutí, Obézní tenistka, obrázky, vymalovánky, zdarma, elektronické omalovánky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Obézní tenistka k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s obézní tenistkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelky, tempery, fixy, umělecké tužky anebo olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro seniory k dispozici vskutku hodně. Omalovánku obézní tenistka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s obézní tenistkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelky, tempery nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i obézní tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, postavy z pohádek či zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Lady a Tramp, Kouzelná beruška a černý kocour, Hot Wheels nebo Požárník Sam. Je ale velmi náročné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stažení jsou: kočka, sněhulák, koně, vláček a loď. Ať omalovánka obézní tenistka přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů