Top obrázky


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka obézní tenistka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem obézní tenistka ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka obézní tenistka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Obézní tenistka - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Obézní tenistka - A5            Omalovánka - Obézní tenistka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Obézní tenistka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, obrázky, omalovánky, pro děti, Sport, k vytisknutí, ke stažení, zadarmo, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k vytištění, k tisku, k vybarvení, omalovánka

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Obézní tenistka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s obézní tenistkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, temperové barvy, akrylové barvy a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro holčičky k dispozici ohromné množství. Omalovánku obézní tenistka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s obézní tenistkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, dětské oči nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, voskové tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i obézní tenistku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, postavy z pohádek případně lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Budulínek, Bob a Bobek, Pocahontas nebo též Princezna a žabák. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, vláček, slon, traktor nebo draci. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou obézní tenistka.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů