Nejlepší


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Numeri 11 ke kreslení pro prcky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 11 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Numeri 11 - A5            Omalovánka - Numeri 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, zdarma, Numeri 11, k tisku, obrázek, online, k vytištění, ke stažení, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 11 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Numeri 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, pera, vodové barvy, olejové pastely nebo pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Numeri 11 lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Numeri 11 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, počítač nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tužky, pera a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, postavy z pohádek, sporty a pochopitelně i Numeri 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, hudební nástroje anebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lví hlídka, Blesk McQueen, Mašinka Tomáš, Bezzubka nebo také Lego friends. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stáhnutí jsou: liška, lokomotiva s vagónky, netopýr, auta nebo též kočka. Ať si vaše dítě užije omalovánku Numeri 11.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů