Výběr omalovánek


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka Numeri 11 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná Numeri 11 ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 11 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 11 - A5            Omalovánka - Numeri 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, Numeri 11, k vybarvení, pro děti, obrázky, k tisku, Bible a křesťanství, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 11 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Numeri 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, grafitové tužky, uhly, fixky anebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce k dispozici pestrá škála. Omalovánku Numeri 11 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Numeri 11 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, čas a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. vodové barvy, grafitové tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání lidí, různá zvířata a pochopitelně i Numeri 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, různé kytky a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Spongebob, Tlapková patrola, Littlest Pet Shop, Budulínek a nebo IronMan. Je ale velmi problematické je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: vláček, čert, drak, koně případně lokomotiva. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka Numeri 11 bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů