Nejhledanější


Omalovánka tenistky

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Numeri 11 k obarvení pro malé děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 11 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Numeri 11 - A5            Omalovánka - Numeri 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k tisku, obrázky, Numeri 11, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, obrázek, online, Bible a křesťanství

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 11 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Numeri 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, tempery, temperové barvy, fixky anebo fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Numeri 11 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Numeri 11 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, tempery či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmena, písmenka a pochopitelně i Numeri 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, druhy ptáků případně různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Lví král, Madagaskar, Scooby Doo, Požárník Sam a Toy Story. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, psi, vláček, loď a lokomotiva. Ať si vaše dítě užije obrázek Numeri 11.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů