Nejhledanější


Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Numeri 11 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se jménem Numeri 11 k obarvování pro malá děcka. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 11 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 11 - A5            Omalovánka - Numeri 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zadarmo, Bible a křesťanství, pro děti, k vytisknutí, obrázky, Numeri 11, online, vymalovánky, zdarma, ke stáhnutí, k tisku, obrázek, domalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 11 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Numeri 11 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, pastelové tužky, grafitové tužky, vodové barvy a voskové tužky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku Numeri 11 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Numeri 11 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peněženku a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, pastelové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, rostliny, dopravní prostředky a pochopitelně i Numeri 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, sporty nebo jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Letopisy Narnie, Tom a Jerry, Mario a nebo Máša a medvěd. Je ale složité je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které zde máme k uložení jsou: houby, Popeláři, traktor, auto nebo také loď. Nechť omalovánka s Numeri 11 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů