Nejstahovanější


Obrázek skůtru k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka Numeri 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem Numeri 11 k obarvení pro učitelky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 11 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 11 - A5            Omalovánka - Numeri 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, online, pro děti, zdarma, k vytisknutí, zadarmo, obrázek, obrázky, elektronické omalovánky, Bible a křesťanství, omalovánka, omalovánky, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 11 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Numeri 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, pera, propisovací tužky, vodové barvy nebo též uhly. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku Numeri 11 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Numeri 11 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například olejové pastely, pera a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, kytky, různá zvířátka a pochopitelně i Numeri 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Among Us, Ferda mravenec, Monster High, Lego a Kamarád Timmy. Je ale hodně nákladné je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: mašinka, miminko, auto, plachetnice anebo traktor. Ať vám omalovánka Numeri 11 přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů