Nejvyhledávanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 11 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Numeri 11 k obarvování pro malé caparty. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 11 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 11 - A5            Omalovánka - Numeri 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánka, dětské obrázky, obrázek, pro děti, ke stažení, omalovánky, zdarma, vymalovánky, k vybarvení, Numeri 11, k tisku, elektronické omalovánky, zadarmo, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 11 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Numeri 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, fixky, křídy, grafitové tužky případně voskové tužky. Pomůcek na malování je pro chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Numeri 11 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Numeri 11 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, dětské oči nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, fixky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, zvířátka, různá zvířátka a pochopitelně i Numeri 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, sporty a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Bugs Bunny, Chuggington, Legenda o Mulan, Příšerky s.r.o. nebo Princezna Leonora. Je ale velmi problematické je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: draci, hasiči, plachetnice, princezna a auto. Ať vám omalovánka Numeri 11 přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů