Top omalovánky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka Numeri 11 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená Numeri 11 ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 11 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Numeri 11 - A5            Omalovánka - Numeri 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, Bible a křesťanství, k vytištění, ke stažení, Numeri 11, k tisku, pro děti, zdarma, online, obrázek, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 11 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Numeri 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pastelové tužky, voskovky, tužky nebo také voskové tužky. Možností je dnes pro holky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Numeri 11 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Numeri 11 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. uhlíky, pastelové tužky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, kytky, písmenka a pochopitelně i Numeri 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, písmena a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Příběh hraček, Blesk McQueen, Bakugan, Ninjago nebo Život brouka. Je ale velmi složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stažení jsou: piráti, plachetnice, čert, miminko anebo loď. Užijte si omalovánku Numeri 11, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů