Nejoblíbenější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Numeri 11 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Numeri 11 k omalování pro chlapce i dívky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 11 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 11 - A5            Omalovánka - Numeri 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, Bible a křesťanství, k tisku, obrázek, k vytištění, Numeri 11, pro děti, online, zdarma, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Numeri 11 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Numeri 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, uhly, grafitové tužky, pastelky anebo temperové barvy. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Numeri 11 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Numeri 11 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří počítač, peníze nebo čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixky, uhly nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i Numeri 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, různé sporty či různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Ninjago, Myška Minie, Medvídek Pú, Simpsonovi nebo Indiana Jones. Je ale složité je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: slon, lokomotiva s vagónky, raketa, koně a auta. Ať omalovánka Numeri 11 přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů