Top omalovánky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Numeri 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Numeri 11 k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 11 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Numeri 11 - A5            Omalovánka - Numeri 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, k vybarvení, Bible a křesťanství, obrázek, online, pro děti, Numeri 11, ke stažení, zdarma, k tisku, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 11 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Numeri 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, pastelky, fixky či propisovací tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Numeri 11 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Numeri 11 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektřinu nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například umělecké tužky, temperové barvy nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, písmenka, zaměstnání lidí a pochopitelně i Numeri 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Rumcajs, Ratatouille, Angelína balerína, Peter Pan nebo Equestria Girls. Je však velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, princezna, liška, astronaut anebo plachetnice. Nechť omalovánka s Numeri 11 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů