Nej pět


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Numeri 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Numeri 11 k vybarvení pro kluky i holky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 11 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 11 - A5            Omalovánka - Numeri 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, k vytištění, Numeri 11, obrázek, Bible a křesťanství, ke stažení, online, zdarma, k tisku, pro děti, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 11 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Numeri 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, fixky, zvýrazňovače, uhlíky nebo též voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro školáky fakt mnoho Omalovánku Numeri 11 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Numeri 11 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, oči dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, fixky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, různá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i Numeri 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, postavy z pohádek a zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Toy Story, Požárník Sam, Rumcajs, Ratatouille případně Hledá se Nemo. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, auta, auta, princezna nebo také vláček. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Numeri 11.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů