Nej obrázky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka tenistky

Omalovánka mrož k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná mrož k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka mrož je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mrož - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mrož - A5            Omalovánka - Mrož - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mrož patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, pro děti, obrázek, Mrož, k vytištění, k vybarvení, obrázky, Zvířata, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Mrož k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s mroží je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako fixky, propisovací tužky, akrylové barvy, temperové barvy nebo pera. Potřeb na malování je pro kluky i holky opravdu mnoho. Omalovánku mrož lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s mroží má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například fixky, propisovací tužky anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, sporty a pochopitelně i mrož :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, jídla případně zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bezzubka, Tlapková patrola, Šmoulové, Lego příběh nebo též Hello Kitty. Je však těžké a složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, raketa, čert, mašinka a Santa Klaus. Ať omalovánka mrož přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů