Nejhledanější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka mrož k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem mrož k vybarvení pro větší děti. Omalovánka mrož je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mrož - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mrož - A5            Omalovánka - Mrož - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mrož patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, pro děti, vymalovánky, obrázky, dětské obrázky, k vybarvení, ke stáhnutí, Mrož, Zvířata, domalovánky, online, obrázek, k tisku

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Mrož k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s mroží je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, akrylové barvy, propisovací tužky, olejové pastely a uhlíky. Možností je pro prcky k dispozici dlouhá řada. Obrázek mrož lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s mroží má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, elektrickou energii a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba fixky, akrylové barvy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, lidské profese, sporty a pochopitelně i mrož :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, různá zvířátka či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Hot Wheels, Among Us, Krtek, Trollové a nebo Kung Fu Panda. Je však těžké a složité je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: koně, loď, hasiči, astronaut anebo plachetnice. Nechť omalovánka s mroží přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů