Top obrázky


Omalovánka tenistky

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mrož k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná mrož k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka mrož je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mrož - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Mrož - A5            Omalovánka - Mrož - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mrož patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, Mrož, obrázky, k tisku, pro děti, obrázek, online, k vybarvení, Zvířata

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Mrož k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s mroží je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, temperové barvy, voskové tužky, fixky a tempery. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Obrázek mrož lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s mroží má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba olejové pastely, temperové barvy nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata, různá zvířata a pochopitelně i mrož :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek případně zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Shrek, Harry Potter, Locika, Sněhurka a Spongebob. Je ale složité je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, princezna, vláček, hasiči nebo též draci. Ať vám omalovánka mrož přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů