Doporučené


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 4 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem 2. kniha královská 4 k obarvování pro holky i kluky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 4 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, 2. kniha královská 4, pro děti, k vytisknutí, online, obrázek, k vytištění, k vybarvení, obrázky, ke stažení, k tisku, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 4 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, vodové barvy, temperové barvy, pastelové tužky a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek 2. kniha královská 4 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s 2. kniha královská 4 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. akrylové barvy, vodové barvy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, hudební nástroje, čísla a pochopitelně i 2. kniha královská 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, zvířata nebo též různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Kocour Garfield, Peter Pan, Hello Kitty nebo Bob a Bobek. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme k uložení jsou: princezna, auto, raketa, princezna a princ či slon. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku 2. kniha královská 4.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů