Výběr obrázků


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 4 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem 2. kniha královská 4 k omalování pro kluky a holky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 4 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, Bible a křesťanství, obrázek, zdarma, online, k vybarvení, 2. kniha královská 4, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, pro děti, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, křídy, zvýrazňovače, tužky a voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 4 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 4 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, křídy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i 2. kniha královská 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, rostliny anebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Paw patrol, Roblox, Mickey mouse nebo také Lego příběh. Je ale velmi složité je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, hasiči, dinosauři, lokomotiva s vagónky nebo kočka. Věříme, že se vám obrázek 2. kniha královská 4 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů