Top obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 4 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění s názvem 2. kniha královská 4 k vybarvování pro malé ratolesti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 4 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, online, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, obrázky, obrázek, k tisku, zdarma, 2. kniha královská 4, k vybarvení, Bible a křesťanství

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 4 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s 2. kniha královská 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, voskovky, pastelové tužky, vodové barvy a voskové tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku 2. kniha královská 4 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s 2. kniha královská 4 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, voskovky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmenka, písmena a pochopitelně i 2. kniha královská 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, druhy ptáků a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Doba ledová, Požárník Sam, Popelka, Angry birds nebo též Krteček. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: netopýr, princezna a princ, vláček, astronaut a sněhulák. Ať si vaše dítě užije obrázek 2. kniha královská 4.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů