Top omalovánky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 4 zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná 2. kniha královská 4 ke kreslení pro školáky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 4 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, obrázky, k tisku, Bible a křesťanství, zdarma, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, 2. kniha královská 4, ke stažení, k vybarvení, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, tempery, olejové pastely, uhlíky nebo též fixky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku 2. kniha královská 4 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 4 má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, tempery a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i 2. kniha královská 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, dopravní prostředky případně sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Rumcajs, Hledá se Nemo, Ninjago, Locika nebo Blesk McQueen. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: auta, auta, princezna, slon a drak. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s 2. kniha královská 4.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů