Výběr obrázků


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka 2. kniha královská 4 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem 2. kniha královská 4 k obarvování pro chlapce. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 4 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: dětské obrázky, elektronické omalovánky, ke stažení, 2. kniha královská 4, ke stáhnutí, obrázky, k tisku, vymalovánky, pro děti, k vybarvení, omalovánky, obrázek, Bible a křesťanství, domalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, olejové pastely, uhlíky, propisovací tužky nebo též pastelky. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku 2. kniha královská 4 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s 2. kniha královská 4 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, peníze nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. uhly, olejové pastely a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, rostliny, zvířata a pochopitelně i 2. kniha královská 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, pohádkové postavy a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Lady a Tramp, Popelka, Prasátko peppa, Méďa Béďa nebo Flintstoneovi. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky které zde máme k uložení jsou: astronaut, hasiči, kočka, piráti či drak. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s 2. kniha královská 4.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů