Nej omalovánky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená 2. kniha královská 4 k vybarvení pro chlapce. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 4 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, pro děti, k vybarvení, 2. kniha královská 4, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, obrázky, online, k vytištění, k tisku, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, fixy, akrylové barvy, tužky či voskovky. Možností je dnes pro holky k dispozici široká škála. Omalovánku 2. kniha královská 4 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s 2. kniha královská 4 má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, čas nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhlíky, fixy anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jídla, hudební nástroje a pochopitelně i 2. kniha královská 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, různé kytky nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Hello Kitty, My little pony, Příběh hraček, Scooby Doo nebo také Chuggington. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, liška, psi, princezna a čert. Věříme, že se vám obrázek 2. kniha královská 4 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů