Top obrázky


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 4 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná 2. kniha královská 4 k vybarvení pro malé caparty. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 4 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, 2. kniha královská 4, k vytištění, online, pro děti, k vytisknutí, Bible a křesťanství, zdarma, k tisku, ke stažení, k vybarvení, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 4 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskovky, voskové tužky, grafitové tužky nebo uhly. Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku 2. kniha královská 4 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 4 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba umělecké tužky, voskovky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy rostlin, jídla a pochopitelně i 2. kniha královská 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, druhy jídel a písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Angelína balerína, princezna Sofie, Popelka, Pocahontas a pes Pluto. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: slon, čert, koně, kočka anebo netopýr. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 4.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů