Nejhledanější


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 4 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem 2. kniha královská 4 k obarvení pro seniory. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 4 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: elektronické omalovánky, domalovánky, dětské obrázky, 2. kniha královská 4, zadarmo, omalovánka, vymalovánky, ke stažení, Bible a křesťanství, omalovánky, obrázek, online, k vytištění, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, tužky, fixy, olejové pastely nebo též umělecké tužky. Možností je dnes pro nejmenší vskutku velmi mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 4 lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s 2. kniha královská 4 má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří oči dětí, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například uhlíky, tužky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy jídel, zaměstnání lidí a pochopitelně i 2. kniha královská 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, druhy ptáků a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Avengers, Bořek stavitel, Superčarodějnice a Kung Fu Panda. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: houby, dinosauři, lokomotiva, raketa nebo astronaut. Užijte si omalovánku 2. kniha královská 4, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů