Nej omalovánky


Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek raketoplánu

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka 2. kniha královská 4 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem 2. kniha královská 4 ke kreslení pro chlapce. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 4:1-7 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 4 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, obrázky, k vytisknutí, 2. kniha královská 4, k tisku, omalovánka, elektronické omalovánky, k vybarvení, pro děti, zadarmo, k vytištění, ke stáhnutí, dětské obrázky, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 4 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s 2. kniha královská 4 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, olejové pastely, grafitové tužky, propisovací tužky nebo též pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici široká škála. Omalovánku 2. kniha královská 4 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 4 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, oči dětí nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, olejové pastely a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i 2. kniha královská 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, pohádkové postavy a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Superman, Zvonilka, Gormiti, Avengers nebo také Zhu Zhu Pets. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, lokomotiva, Santa Klaus, astronaut či netopýr. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 4.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů