Nejoblíbenější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mimozemšťan k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem mimozemšťan k omalování pro kluky i holky. Omalovánka mimozemšťan je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mimozemšťan - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mimozemšťan - A5            Omalovánka - Mimozemšťan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mimozemšťan patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k tisku, k vybarvení, obrázek, k vytištění, online, obrázky, zdarma, pro děti, Mimozemšťan, Vesmír

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Mimozemšťan k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s mimozemšťanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, uhlíky, akrylové barvy, temperové barvy a voskové tužky. Možností je dnes pro dívky i chlapce vskutku mnoho. Omalovánku mimozemšťan lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s mimozemšťanem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. křídy, uhlíky nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy automobilů, druhy jídel a pochopitelně i mimozemšťana :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, květiny případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Šmoulové, Bugs Bunny, Bob a Bobek, Pixel art a nebo Gormiti. Je však těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, psi, liška, koně anebo čert. Ať omalovánka mimozemšťan přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů