Výběr obrázků


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka mimozemšťan k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se jménem mimozemšťan k omalování pro holku i kluka. Omalovánka mimozemšťan je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Mimozemšťan - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mimozemšťan - A5            Omalovánka - Mimozemšťan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mimozemšťan patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, k vybarvení, k tisku, obrázek, Vesmír, online, zdarma, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, Mimozemšťan

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Mimozemšťan k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s mimozemšťanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, uhlíky, propisovací tužky, temperové barvy a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku mimozemšťan lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s mimozemšťanem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například křídy, uhlíky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, dopravní prostředky, hudební nástroje a pochopitelně i mimozemšťana :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků nebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Harry Potter, Příběh hraček, Fifi z Květíkova a nebo Příšerky s.r.o.. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, houby, plachetnice, loď případně lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije omalovánku mimozemšťana.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů