Výběr obrázků


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka mimozemšťan zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná mimozemšťan k omalování pro dívky. Omalovánka mimozemšťan je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mimozemšťan - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mimozemšťan - A5            Omalovánka - Mimozemšťan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mimozemšťan patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, k vytištění, omalovánka, obrázky, elektronické omalovánky, zdarma, ke stáhnutí, zadarmo, k tisku, domalovánky, ke stažení, dětské obrázky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Mimozemšťan k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s mimozemšťanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, grafitové tužky, zvýrazňovače, akrylové barvy nebo voskové tužky. Potřeb na malování je pro dospělé vskutku mnoho. Omalovánku mimozemšťan lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s mimozemšťanem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peníze či elektřinu. Omalovánky nejsou pro dospělé jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskovky, grafitové tužky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, postavy z pohádek, čísla a pochopitelně i mimozemšťana :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, zvířata a dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Pošťák Pat, Kouzelná beruška a černý kocour, Tarzan, Grinch či Lego. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které zde máme k uložení jsou: princezna, mašinka, slon, miminko nebo také astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku mimozemšťana.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů