Výběr omalovánek


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mimozemšťan k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná mimozemšťan k omalování pro holku i kluka. Omalovánka mimozemšťan je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mimozemšťan - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mimozemšťan - A5            Omalovánka - Mimozemšťan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mimozemšťan patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, k tisku, obrázky, online, Mimozemšťan, k vytištění, k vybarvení, Vesmír, zdarma

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Mimozemšťan k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mimozemšťanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tempery, tužky, uhlíky, vodové barvy nebo též pera. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku mimozemšťan lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s mimozemšťanem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. tempery, tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i mimozemšťana :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy případně hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Mickey mouse, Budulínek, Krteček, Asterix a Obelix nebo také panenka Winx. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: liška, astronaut, princezna a princ, pes nebo draci. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou mimozemšťan.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů