Nejhledanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hlava koně k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění se jménem hlava koně ke kreslení pro ženy. Omalovánka hlava koně je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hlava koně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hlava koně - A5            Omalovánka - Hlava koně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava koně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, Hlava koně, domalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, omalovánky, zdarma, k vytisknutí, obrázek, omalovánka, k tisku, Zvířata, k vybarvení, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hlava koně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s hlavou koní je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, voskové tužky, zvýrazňovače, olejové pastely a akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro holčičky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek hlava koně lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s hlavou koní má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, voskové tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i hlavu koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, hudební nástroje a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Červená Karkulka, Littlest Pet Shop, Angry birds, Duhová nevěsta anebo Monster High. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které zde máme ke stažení jsou: princezna, liška, pes, draci a nebo loď. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem hlava koně.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů