Nej obrázky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hlava koně k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem hlava koně k vybarvení pro malé i větší děti. Omalovánka hlava koně je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hlava koně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hlava koně - A5            Omalovánka - Hlava koně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava koně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k tisku, k vytisknutí, online, zdarma, Zvířata, obrázek, pro děti, k vytištění, Hlava koně, k vybarvení, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hlava koně k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s hlavou koní je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, olejové pastely, zvýrazňovače, fixky anebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku hlava koně lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s hlavou koní má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, olejové pastely a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i hlavu koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, zaměstnání či lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Rio, Mimoni, Duhová nevěsta, Doba ledová a Myška Minie. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: mašinka, koně, Popeláři, lokomotiva s vagónky nebo loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou hlava koně.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů