Top omalovánky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hlava koně k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná hlava koně k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka hlava koně je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hlava koně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hlava koně - A5            Omalovánka - Hlava koně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava koně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vytištění, ke stažení, Hlava koně, k vybarvení, obrázek, Zvířata, k tisku, zdarma, pro děti, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Hlava koně k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s hlavou koní je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, tužky, fixy, propisovací tužky a fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku hlava koně lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s hlavou koní má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například temperové barvy, tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i hlavu koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, lidské profese a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Aladin, Méďa Béďa, Fifi z Květíkova a Panenka Barbie. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, plachetnice, psi, pes případně princezna a princ. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou hlavy koně.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů