Nejlepší


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka hlava koně k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem hlava koně k obarvování pro prcky. Omalovánka hlava koně je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hlava koně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hlava koně - A5            Omalovánka - Hlava koně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava koně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, Zvířata, k vytisknutí, obrázky, obrázek, k tisku, ke stažení, zdarma, k vybarvení, Hlava koně, online, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hlava koně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hlavou koní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, temperové barvy, pastelky, voskové tužky a propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro maminky k dispozici pestrá škála. Omalovánku hlava koně lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s hlavou koní má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii případně peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba voskovky, temperové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i hlavu koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířata nebo též čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Batman, Lego příběh, Krtek, Bakugan případně Elena z Avaloru. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, čert, koně, princezna a princ nebo drak. Ať si vaše dítko užije malování hlavy koně.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů