Nej pět


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka hlava koně k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem hlava koně k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka hlava koně je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hlava koně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hlava koně - A5            Omalovánka - Hlava koně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava koně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, ke stažení, online, obrázek, Hlava koně, obrázky, pro děti, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hlava koně k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hlavou koní je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelky, uhly, voskovky a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Obrázek hlava koně lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hlavou koní má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, čas nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. zvýrazňovače, pastelky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, kytky, zvířata a pochopitelně i hlavu koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy automobilů či různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Indiana Jones, Locika, Doba ledová, Fortnite nebo také Spiderman. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: raketa, psi, vláček, sněhulák a draci. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku hlava koně.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů