Výběr omalovánek


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka hlava koně k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem hlava koně k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka hlava koně je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hlava koně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Hlava koně - A5            Omalovánka - Hlava koně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava koně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, ke stažení, zdarma, online, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, obrázek, Zvířata, Hlava koně

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hlava koně k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s hlavou koní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tužky, fixky, křídy, fixy a temperové barvy. Potřeb na malování je pro ratolesti fakt mnoho Obrázek hlava koně lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s hlavou koní má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze nebo čas. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tužky, fixky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, čísla, zvířátka a pochopitelně i hlavu koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, dopravní prostředky případně druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Power Strangers, Bugs Bunny, Madagaskar, Angelína balerína nebo Kuře Calimero. Je však velmi složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: psi, sněhulák, liška, princezna a Santa Klaus. Ať omalovánka hlava koně přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů