Nejvyhledávanější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hlava koně zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná hlava koně k vybarvování pro chlapečky. Omalovánka hlava koně je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hlava koně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hlava koně - A5            Omalovánka - Hlava koně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava koně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, zadarmo, ke stáhnutí, k vybarvení, domalovánky, pro děti, elektronické omalovánky, Zvířata, dětské obrázky, omalovánky, Hlava koně, k vytisknutí, ke stažení, vymalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hlava koně k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s hlavou koní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako akrylové barvy, umělecké tužky, tempery, olejové pastely a vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky k dispozici široká škála. Obrázek hlava koně lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s hlavou koní má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, zrak dětí anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, umělecké tužky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i hlavu koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, druhy ptáků případně kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Pat a Mat, Minecraft, U nás na farmě, Flintstoneovi anebo Power Rangers. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, koně, pes, raketa nebo také slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hlavou koní.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů