Výběr obrázků


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hlava koně k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem hlava koně ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka hlava koně je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hlava koně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hlava koně - A5            Omalovánka - Hlava koně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava koně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k tisku, Zvířata, obrázky, pro děti, zdarma, k vybarvení, k vytištění, Hlava koně, k vytisknutí, obrázek, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Hlava koně k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s hlavou koní je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, uhly, grafitové tužky, zvýrazňovače případně voskovky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku hlava koně lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hlavou koní má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, peněženku či čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. fixy, uhly anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, čísla, kytky a pochopitelně i hlavu koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, písmena a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Sněhurka, Tlapková patrola, Požárník Sam či princezna Sofie. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stažení jsou: draci, netopýr, auta, princezna nebo traktor. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hlavou koní.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů