Nejoblíbenější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka limonáda k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem limonáda k omalování pro malá děcka. Omalovánka limonáda je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Limonáda - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Limonáda - A5            Omalovánka - Limonáda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Limonáda patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázek, Jídlo, k vytisknutí, zadarmo, omalovánky, k vybarvení, omalovánka, vymalovánky, obrázky, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, online, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Limonáda k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s limonádou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, uhlíky, voskovky či fixky. Výtvarných potřeb je pro kluky k dispozici pestrá škála. Obrázek limonáda lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s limonádou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro kluky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba pastelky, vodové barvy nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, hudební nástroje, různá zvířátka a pochopitelně i limonádu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, různá zvířata anebo písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Trollové, U nás na farmě, Spiderman, Křemílek a Vochomůrka a Lego. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, auto, kočka, lokomotiva s vagónky a nebo astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku limonáda.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů