Top omalovánky


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka limonáda k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem limonáda k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka limonáda je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Limonáda - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Limonáda - A5            Omalovánka - Limonáda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Limonáda patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, Limonáda, zdarma, online, pro děti, k vytištění, ke stažení, obrázek, Jídlo, obrázky, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Limonáda k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s limonádou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, fixky, vodové barvy, umělecké tužky a křídy. Možností je dnes pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku limonáda lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s limonádou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří oči dětí, dětské oči nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například uhly, fixky případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, různá zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i limonádu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy ptáků a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Zvonilka, Duhová nevěsta, Život brouka, Avatar nebo Indiana Jones. Ty tu však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, sněhulák, pes, houby nebo též netopýr. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou limonády.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů