Top obrázky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka limonáda k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem limonáda k omalování pro malá děcka. Omalovánka limonáda je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Limonáda - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Limonáda - A5            Omalovánka - Limonáda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Limonáda patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, dětské obrázky, k tisku, omalovánka, zadarmo, Jídlo, online, k vytisknutí, zdarma, obrázek, domalovánky, ke stáhnutí, omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Limonáda k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s limonádou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, uhlíky, vodové barvy, zvýrazňovače a grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Omalovánku limonáda lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s limonádou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří oči dětí, peníze či čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například olejové pastely, uhlíky případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, rostliny, druhy jídel a pochopitelně i limonádu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, pohádkové postavy a hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Prasátko peppa, Kung Fu Panda, Peter Pan, Pinocchio či Ratatouille. Je však velmi problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, astronaut, koně, princezna nebo též drak. Nechť omalovánka s limonádou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů