Nejhledanější


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka limonáda k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná limonáda k vybarvování pro malé děti. Omalovánka limonáda je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Limonáda - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Limonáda - A5            Omalovánka - Limonáda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Limonáda patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, Jídlo, k vytisknutí, k vytištění, omalovánky, zadarmo, obrázky, dětské obrázky, online, ke stáhnutí, ke stažení, pro děti, k tisku, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Limonáda k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s limonádou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhly, temperové barvy, tempery, olejové pastely a vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku limonáda lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s limonádou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhly, temperové barvy nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, zaměstnání, postavy z pohádek a pochopitelně i limonádu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, květiny anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pocahontas, Lví král, Scooby Doo, Méďa Béďa či Požárník Sam. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, liška, plachetnice, lokomotiva nebo též princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou limonáda.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů