Nejstahovanější


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka limonáda k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem limonáda k vybarvování pro chlapce. Omalovánka limonáda je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Limonáda - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Limonáda - A5            Omalovánka - Limonáda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Limonáda patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, dětské obrázky, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, Jídlo, obrázek, obrázky, ke stáhnutí, zadarmo, elektronické omalovánky, online, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Limonáda k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s limonádou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, fixky, uhlíky, pastelky a nebo umělecké tužky. Možností je pro nejmenší k dispozici nepřeberné množství. Obrázek limonáda lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s limonádou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, zrak dětí anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. voskovky, fixky nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, písmena, kytky a pochopitelně i limonádu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, druhy sportů nebo též písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Super Mario, Kačer Donald, Harley Quinn, Pinocchio anebo Atlantida: Tajemná říše. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, liška, dinosauři, hasiči a draci. Ať si vaše dítě užije omalovánku limonády.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů