Nejstahovanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka limonáda k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem limonáda k obarvování pro ratolesti. Omalovánka limonáda je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Limonáda - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Limonáda - A5            Omalovánka - Limonáda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Limonáda patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, Jídlo, obrázky, online, obrázek, pro děti, Limonáda, k vytisknutí, zdarma, k tisku, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Limonáda k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s limonádou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako tužky, pastelové tužky, grafitové tužky, voskovky a propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro holky i kluky k dispozici ohromující množství. Obrázek limonáda lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s limonádou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, dětské oči nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba tužky, pastelové tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i limonádu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, jídla a různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Krteček, Popelka, Angry birds nebo též Mašinka Tomáš. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stažení jsou: houby, auta, lokomotiva, raketa nebo loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou limonády.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů