Top omalovánky


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka limonáda k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená limonáda k obarvování pro malé děti. Omalovánka limonáda je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Limonáda - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Limonáda - A5            Omalovánka - Limonáda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Limonáda patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, online, obrázek, Jídlo, k vybarvení, pro děti, Limonáda, ke stažení, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Limonáda k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s limonádou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, propisovací tužky, křídy, olejové pastely a tempery. Možností je dnes pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku limonáda lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s limonádou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba vodové barvy, propisovací tužky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, rostliny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i limonádu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, hudební nástroje a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Hledá se Dory, Mašinka Tomáš, Fifi z Květíkova, Anna a Elsa a Equestria Girls. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, loď, čert, sněhulák či princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou limonáda.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů