Nejvyhledávanější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka limonáda k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená limonáda k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka limonáda je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Limonáda - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Limonáda - A5            Omalovánka - Limonáda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Limonáda patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, obrázky, ke stažení, k tisku, k vytištění, obrázek, zdarma, Jídlo, Limonáda, k vybarvení, online, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Limonáda k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s limonádou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, voskové tužky, voskovky a fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku limonáda lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s limonádou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, uhlíky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, květiny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i limonádu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různé sporty a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Gormiti, Příběh hraček, Zootropolis, Roblox nebo panenka Winx. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: hasiči, slon, princezna, lokomotiva nebo též pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou limonády.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů