Nej obrázky


Obrázek raketoplánu

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 12 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem 2. kniha královská 12 ke kreslení pro chlapce. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 12 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: domalovánky, ke stáhnutí, zdarma, k vytištění, k tisku, Bible a křesťanství, k vytisknutí, k vybarvení, elektronické omalovánky, obrázky, vymalovánky, dětské obrázky, zadarmo, 2. kniha královská 12

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 12 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 12 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, fixy, voskové tužky, uhlíky nebo také voskovky. Potřeb na malování je pro prcky k dispozici celá škála. Omalovánku 2. kniha královská 12 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s 2. kniha královská 12 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, fixy nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, hudební nástroje, dopravní prostředky a pochopitelně i 2. kniha královská 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, postavy z pohádek anebo jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Equestria Girls, Superčarodějnice, Kniha džunglí, Tom a Jerry a Scooby Doo. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro slečny které zde máme k uložení jsou: traktor, princezna a princ, miminko, pes nebo raketa. Nechť omalovánka s 2. kniha královská 12 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů