Doporučené


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 12 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná 2. kniha královská 12 k obarvení pro děti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 12 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, Bible a křesťanství, online, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, k vytištění, obrázek, 2. kniha královská 12, zdarma, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 12 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s 2. kniha královská 12 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, grafitové tužky, olejové pastely, pera anebo temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti fakt mnoho Obrázek 2. kniha královská 12 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 12 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, počítač a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. uhlíky, grafitové tužky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i 2. kniha královská 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, sporty nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Princezna Leonora, Adiboo, Ledové království a nebo Bořek stavitel. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, houby, astronaut, princezna a princ či slon. Ať si vaše dítě užije obrázek 2. kniha královská 12.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů