Nej obrázky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 12 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem 2. kniha královská 12 k obarvování pro ratolesti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 12 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, zdarma, pro děti, 2. kniha královská 12, ke stažení, k vybarvení, obrázek, k vytištění, online, k tisku, Bible a křesťanství, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 12 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 12 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, voskovky, uhlíky, akrylové barvy a fixy. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Obrázek 2. kniha královská 12 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s 2. kniha královská 12 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peníze anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskové tužky, voskovky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, kytky a pochopitelně i 2. kniha královská 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, druhy ptáků nebo květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Flintstoneovi, Marvel Rocket, Frozen, Pixel art anebo Tom a Jerry. Je však těžké je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: houby, auta, piráti, princezna případně traktor. Ať omalovánka 2. kniha královská 12 přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů