Top omalovánky


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 12 zdarma k vytištění

Omalovánka uložená pod názvem 2. kniha královská 12 k obarvení pro naše ratolesti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 12 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: 2. kniha královská 12, obrázek, Bible a křesťanství, k vytištění, k tisku, obrázky, zdarma, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 12 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 12 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, uhlíky, umělecké tužky, grafitové tužky a nebo akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku 2. kniha královská 12 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s 2. kniha královská 12 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba křídy, uhlíky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířátka, čísla a pochopitelně i 2. kniha královská 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, druhy automobilů anebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Sněhurka, Paw patrol, Doba ledová, Power Strangers nebo Včelka Mája. Ty tu ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: traktor, netopýr, houby, lokomotiva s vagónky a čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 12.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů