Nejoblíbenější


Omalovánka tenistky

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 12 k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku označená 2. kniha královská 12 k vybarvování pro malé ratolesti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 12 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, Bible a křesťanství, omalovánka, k tisku, zdarma, 2. kniha královská 12, online, ke stáhnutí, ke stažení, pro děti, omalovánky, elektronické omalovánky, vymalovánky, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 12 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 12 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, pera, zvýrazňovače, temperové barvy nebo voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku 2. kniha královská 12 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s 2. kniha královská 12 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peněženku či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. uhly, pera a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání lidí, rostliny a pochopitelně i 2. kniha královská 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, pohádkové postavy nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Mašinka Tomáš, Toy Story, Mario či Bořek stavitel. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které zde máme k uložení jsou: Popeláři, pes, sněhulák, kočka a auto. Nechť omalovánka s 2. kniha královská 12 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů