Nej omalovánky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka tenistky

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 12 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí nazvaná 2. kniha královská 12 k vybarvování pro menší i větší děti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 12 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, online, obrázky, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, pro děti, Bible a křesťanství, 2. kniha královská 12, k vytištění, obrázek, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 12 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 12 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, olejové pastely, umělecké tužky, voskové tužky případně grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek 2. kniha královská 12 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 12 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, olejové pastely a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání, kytky a pochopitelně i 2. kniha královská 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, čísla a různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Scooby Doo, Panenka Barbie, Lego příběh, Království lesních strážců nebo též Princezna a žabák. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: drak, vláček, princezna a princ, astronaut anebo auto. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku 2. kniha královská 12.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů