Nejoblíbenější


Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 12 k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem 2. kniha královská 12 k obarvení pro naše zlatíčka. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 12 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, Bible a křesťanství, omalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, obrázek, domalovánky, zdarma, online, k vybarvení, pro děti, 2. kniha královská 12

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 12 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s 2. kniha královská 12 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, zvýrazňovače, umělecké tužky, grafitové tužky a uhlíky. Malovacích potřeb je pro nejmenší vskutku mnoho. Obrázek 2. kniha královská 12 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 12 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, čas a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, zvýrazňovače nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i 2. kniha královská 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, rostliny nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Kouzelná beruška a černý kocour, Zvonilka, Tlapková patrola a nebo Bambi. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, traktor, drak, auta a princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem 2. kniha královská 12.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů