Nejhledanější


Obrázek psa k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek jukeboxu

Omalovánka 2. kniha královská 12 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem 2. kniha královská 12 k vybarvování pro menší i větší děti. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 12 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, 2. kniha královská 12, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, zdarma, obrázek, k tisku, pro děti, Bible a křesťanství, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 12 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 12 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tempery, pera, temperové barvy anebo uhly. Možností je pro předškoláky k dispozici ohromné množství. Omalovánku 2. kniha královská 12 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s 2. kniha královská 12 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. vodové barvy, tempery nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, kytky, rostliny a pochopitelně i 2. kniha královská 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Angry birds, Pošťák Pat, Monster High, Budulínek případně Shrek. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, liška, miminko, hasiči nebo též loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s 2. kniha královská 12 líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů