Nejvyhledávanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 12 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná 2. kniha královská 12 ke kreslení pro puberťáky. Biblická omalovánka ze Starého zákona, obrázek pro děti křesťanů, židů a muslimů s motivem z druhé královské knihy 8:1-6 (Bible) zdarma ke stažení, tisku a k vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 12 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: 2. kniha královská 12, online, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, dětské obrázky, k vytištění, omalovánky, ke stáhnutí, k tisku, Bible a křesťanství, obrázky, omalovánka, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek 2. kniha královská 12 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s 2. kniha královská 12 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, umělecké tužky, fixy, akrylové barvy a temperové barvy. Možností je pro nejmenší k dispozici ohromné množství. Omalovánku 2. kniha královská 12 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s 2. kniha královská 12 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, peníze nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. křídy, umělecké tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířátka, lidské profese a pochopitelně i 2. kniha královská 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, hudební nástroje nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Méďa Béďa, Hello Kitty, Bezzubka, Šmoulové nebo též Alf. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: lokomotiva, lokomotiva s vagónky, astronaut, traktor či mašinka. Užijte si omalovánku 2. kniha královská 12, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů