Nejoblíbenější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ovce k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem ovce k obarvení pro učitelky. Omalovánka ovce je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ovce - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ovce - A5            Omalovánka - Ovce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovce patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, Ovce, obrázek, ke stáhnutí, zadarmo, k vybarvení, pro děti, ke stažení, online, zdarma, vymalovánky, domalovánky, k tisku, Zvířata

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Ovce k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s ovcí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, zvýrazňovače, voskové tužky, fixky a nebo umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro kluky k dispozici pestrá škála. Omalovánku ovce lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s ovcí má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, zvýrazňovače nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, čísla, kytky a pochopitelně i ovci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, různá zvířátka a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Paw patrol, Příběh hraček, Zvonilka, Budulínek a Život brouka. Ty tady ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, auta, lokomotiva s vagónky, dinosauři nebo též čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ovce.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů