Nej obrázky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka ovce k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem ovce k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka ovce je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ovce - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ovce - A5            Omalovánka - Ovce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovce patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, k tisku, vymalovánky, pro děti, k vybarvení, Zvířata, obrázky, omalovánky, obrázek, zadarmo, ke stažení, zdarma, elektronické omalovánky, Ovce

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Ovce k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ovcí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, zvýrazňovače, voskové tužky, temperové barvy nebo grafitové tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku ovce lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s ovcí má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. fixy, zvýrazňovače a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, písmenka, kytky a pochopitelně i ovci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, druhy ptáků nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Bugs Bunny, Šmoulové, Chuggington, Pinocchio a Kung Fu Panda. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: princezna, kočka, auto, traktor nebo též loď. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou ovce.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů