Nej omalovánky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ovce zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem ovce k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka ovce je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ovce - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ovce - A5            Omalovánka - Ovce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovce patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, ke stažení, Zvířata, obrázek, k vytištění, k tisku, obrázky, k vybarvení, Ovce, pro děti

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Ovce k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s ovcí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, voskovky, fixky, uhlíky případně pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ovce lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s ovcí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peníze, čas či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. fixy, voskovky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i ovci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, hudební nástroje a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Krteček, Mimoni, Kačer Donald, Pinocchio či Hello Kitty. Ty tu ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: traktor, loď, astronaut, dinosauři a draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ovce.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů