Výběr obrázků


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka ovce zdarma k vytištění

Dětská omalovánka označená ovce ke kreslení pro holky. Omalovánka ovce je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ovce - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ovce - A5            Omalovánka - Ovce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovce patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, pro děti, elektronické omalovánky, k tisku, omalovánka, domalovánky, Zvířata, dětské obrázky, Ovce, k vytištění

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Ovce k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s ovcí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, akrylové barvy, olejové pastely, pera a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky k dispozici celá škála. Omalovánku ovce lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ovcí má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, akrylové barvy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek a pochopitelně i ovci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, písmena nebo též kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Lego friends, Tlapková patrola, Monster High a Asterix a Obelix. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stažení jsou: traktor, pes, loď, kočka anebo astronaut. Věříme, že se vám obrázek ovce bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů