Nej obrázky


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka matka s dítětem k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená matka s dítětem ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka matka s dítětem je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Matka s dítětem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Matka s dítětem - A5            Omalovánka - Matka s dítětem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s dítětem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, online, Matka s dítětem, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, Lidé, k tisku, pro děti, obrázky, ke stažení, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s dítětem k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s matkou s dítětemem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, propisovací tužky, pastelové tužky nebo také uhlíky. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Obrázek matka s dítětem lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s matkou s dítětemem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří zrak dětí, peníze anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. voskové tužky, tempery a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, druhy ptáků, hudební nástroje a pochopitelně i matku s dítětem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, postavy z pohádek a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Bakugan, Příšerky s.r.o., Červená Karkulka anebo Hot Wheels. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, raketa, princezna, lokomotiva nebo též hasiči. Užijte si omalovánku matky s dítětem, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů