Výběr obrázků


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka matka s dítětem k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem matka s dítětem k vybarvení pro větší děti. Omalovánka matka s dítětem je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Matka s dítětem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matka s dítětem - A5            Omalovánka - Matka s dítětem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s dítětem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, dětské obrázky, vymalovánky, obrázek, omalovánka, zdarma, Lidé, omalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, k vybarvení, k vytištění, Matka s dítětem, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Matka s dítětem k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s matkou s dítětemem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskové tužky, tempery, zvýrazňovače a tužky. Možností je dnes pro prcky k dispozici ohromné množství. Obrázek matka s dítětem lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s matkou s dítětemem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro prcky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, voskové tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, dopravní prostředky, zaměstnání lidí a pochopitelně i matku s dítětem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, různé sporty či zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Lego příběh, Simpsonovi, Bratz panenky, Ratatouille a Kačer Donald. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, lokomotiva, Santa Klaus, astronaut anebo piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou matky s dítětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů