Top obrázky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka matka s dítětem k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem matka s dítětem k obarvení pro předškolní děti. Omalovánka matka s dítětem je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matka s dítětem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matka s dítětem - A5            Omalovánka - Matka s dítětem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s dítětem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, obrázek, k vybarvení, dětské obrázky, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, zdarma, omalovánka, omalovánky, Matka s dítětem, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, online

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s dítětem k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s matkou s dítětemem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskové tužky, fixy, temperové barvy či fixky. Malovacích potřeb je pro tatínky k dispozici ohromující množství. Omalovánku matka s dítětem lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s matkou s dítětemem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, voskové tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy ptáků, květiny a pochopitelně i matku s dítětem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, postavy z pohádek anebo lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Toy Story, Rio, Příšerky s.r.o., Peter Pan a nebo Ferda mravenec. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: traktor, loď, mašinka, raketa nebo také koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou matka s dítětem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů