Top omalovánky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka králíka k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka matka s dítětem k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná matka s dítětem k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka matka s dítětem je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Matka s dítětem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matka s dítětem - A5            Omalovánka - Matka s dítětem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s dítětem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, online, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, obrázek, Matka s dítětem, k vytištění, k vybarvení, zdarma, pro děti, Lidé

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s dítětem k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s matkou s dítětemem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, křídy, tempery, vodové barvy anebo uhly. Malovacích potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku matka s dítětem lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s matkou s dítětemem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří čas, oči dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, křídy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i matku s dítětem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, květiny nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Tarzan, Avatar, Ratatouille, Doba ledová nebo Lví král. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, princezna, piráti, auta a astronaut. Nechť vám omalovánka s matkou s dítětemem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů