Doporučujeme


Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka matka s dítětem zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená matka s dítětem k vybarvování pro dospělé. Omalovánka matka s dítětem je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matka s dítětem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matka s dítětem - A5            Omalovánka - Matka s dítětem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s dítětem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zadarmo, ke stáhnutí, obrázky, omalovánky, Matka s dítětem, omalovánka, k vytištění, obrázek, k tisku, online, Lidé, k vybarvení, pro děti, domalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s dítětem k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s matkou s dítětemem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, uhly, voskovky, pastelové tužky nebo uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro seniory k dispozici vskutku hodně. Omalovánku matka s dítětem lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s matkou s dítětemem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. akrylové barvy, uhly nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i matku s dítětem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, zvířata a postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Diddl, Blesk McQueen, Křemílek a Vochomůrka, Bambi a Anna a Elsa. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, netopýr, vláček, lokomotiva s vagónky a nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou matka s dítětem.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů