Nej omalovánky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka matka s dítětem k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem matka s dítětem k omalování pro děti. Omalovánka matka s dítětem je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matka s dítětem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matka s dítětem - A5            Omalovánka - Matka s dítětem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s dítětem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, Matka s dítětem, k tisku, ke stažení, zdarma, k vybarvení, pro děti, online, k vytištění, Lidé, obrázky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s dítětem k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s matkou s dítětemem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pera, temperové barvy, olejové pastely, uhlíky a tempery. Malovacích potřeb je pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek matka s dítětem lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s matkou s dítětemem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, oči dětí nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, temperové barvy anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, hudební nástroje, pohádkové postavy a pochopitelně i matku s dítětem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání případně druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Budulínek, Bezzubka, Roblox, Požárník Sam nebo Ratatouille. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: kočka, Santa Klaus, astronaut, loď nebo též princezna. Ať si vaše dítko užije malování matky s dítětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů