Nejstahovanější


Omalovánka s vánočním stromem

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka matka s dítětem k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem matka s dítětem k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka matka s dítětem je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matka s dítětem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matka s dítětem - A5            Omalovánka - Matka s dítětem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s dítětem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, Lidé, zdarma, Matka s dítětem, k vytištění, k tisku, obrázky, obrázek, ke stažení, pro děti, online, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s dítětem k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s matkou s dítětemem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelky, temperové barvy, umělecké tužky, vodové barvy a fixy. Možností je dnes pro holky i kluky k dispozici pestrá škála. Omalovánku matka s dítětem lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s matkou s dítětemem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peníze případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pastelky, temperové barvy či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i matku s dítětem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin nebo také květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Pošťák Pat, Bugs Bunny, Monster High, Simpsonovi případně Kačer Donald. Je ale velmi těžké je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: miminko, netopýr, traktor, Popeláři nebo princezna. Užijte si omalovánku matky s dítětem, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů