Nej obrázky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka matka s dítětem k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená matka s dítětem k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánka matka s dítětem je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matka s dítětem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matka s dítětem - A5            Omalovánka - Matka s dítětem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s dítětem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Matka s dítětem, k vytištění, Lidé, obrázek, online, obrázky, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, pro děti, k tisku

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Matka s dítětem k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s matkou s dítětemem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, uhly, uhlíky, zvýrazňovače a nebo tužky. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Obrázek matka s dítětem lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s matkou s dítětemem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelky, uhly anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i matku s dítětem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, zvířátka nebo písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Krtek, Sněhurka, Bob a Bobek, U nás na farmě nebo též Avatar. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, koně, sněhulák, Santa Klaus a astronaut. Ať si vaše dítě užije obrázek matky s dítětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů