Doporučené


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka matka s dítětem k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem matka s dítětem k omalování pro větší děti. Omalovánka matka s dítětem je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matka s dítětem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Matka s dítětem - A5            Omalovánka - Matka s dítětem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s dítětem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, zdarma, online, pro děti, k vybarvení, vymalovánky, zadarmo, dětské obrázky, obrázky, Matka s dítětem, ke stáhnutí, k vytisknutí, omalovánky, domalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Matka s dítětem k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s matkou s dítětemem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, pastelky, akrylové barvy, uhly a nebo tempery. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku matka s dítětem lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s matkou s dítětemem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, oči dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, pastelky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, čísla a pochopitelně i matku s dítětem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Power Rangers, Budulínek, Pat a Mat nebo také Doraemon. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, plachetnice, houby, draci nebo koně. Užijte si omalovánku matky s dítětem, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů