Nejstahovanější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka matka s dítětem k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem matka s dítětem k obarvení pro děti. Omalovánka matka s dítětem je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Matka s dítětem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Matka s dítětem - A5            Omalovánka - Matka s dítětem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s dítětem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, online, Matka s dítětem, pro děti, obrázek, obrázky, zdarma, k tisku, Lidé

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Matka s dítětem k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s matkou s dítětemem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, propisovací tužky, zvýrazňovače, fixy nebo též křídy. Možností je pro naše ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku matka s dítětem lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s matkou s dítětemem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo čas. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelky, propisovací tužky nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířátka, rostliny a pochopitelně i matku s dítětem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, kytky či dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Gormiti, Pat a Mat, Pixel art, Equestria Girls nebo Fortnite. Ty tady však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: psi, sněhulák, hasiči, netopýr anebo koně. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou matky s dítětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů