Výběr omalovánek


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Obrázek chlapce k vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka matka s dítětem k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná matka s dítětem k obarvování pro ratolesti. Omalovánka matka s dítětem je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matka s dítětem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matka s dítětem - A5            Omalovánka - Matka s dítětem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s dítětem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, pro děti, online, Lidé, Matka s dítětem, obrázek, obrázky, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s dítětem k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s matkou s dítětemem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelové tužky, akrylové barvy, tempery nebo křídy. Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici ohromné množství. Obrázek matka s dítětem lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s matkou s dítětemem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, pastelové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, písmenka, květiny a pochopitelně i matku s dítětem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Avatar, Popelka, Zhu Zhu Pets, princezna Sofie a Lego. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: dinosauři, princezna, slon, Santa Klaus nebo též astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku matka s dítětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů