Nej obrázky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek raketoplánu

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zápalky k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem zápalky k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka zápalky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zápalky - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Zápalky - A5            Omalovánka - Zápalky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zápalky patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, Zápalky, obrázky, online, Ostatní, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí, pro děti, k tisku, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Zápalky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, propisovací tužky, grafitové tužky, křídy a fixy. Malovacích potřeb je pro kluky i holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku zápalky lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s ? má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, počítač nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. uhlíky, propisovací tužky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, druhy sportů, zvířata a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, dopravní prostředky nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Power Strangers, Tom a Jerry, Locika, Blesk McQueen nebo Rumcajs. Je ale velmi těžké je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stažení jsou: liška, loď, psi, plachetnice anebo slon. Ať vám omalovánka zápalky přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů