Top omalovánky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hranolky k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem hranolky k vybarvování pro holky i kluky. Hranolky - nakrájené a osmažené brambory. Nepříliš zdravý způsob přípravy brambor, mnoho lidí však na hranolky nedá dopustit. Omalovánka hranolky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hranolky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Hranolky - A5            Omalovánka - Hranolky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hranolky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, online, zdarma, obrázek, k tisku, obrázky, k vytištění, Hranolky, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Hranolky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s hranolkami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, uhlíky, křídy, grafitové tužky nebo též uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku hranolky lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s hranolkami má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, dětské oči nebo čas. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, uhlíky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířata, různá zvířata a pochopitelně i hranolky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, různá zvířátka a rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Pan Včelka, Tom a Jerry, Ferda mravenec, Mimoni nebo Toy Story. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: koně, pes, astronaut, mašinka a princezna. Užijte si omalovánku hranolek, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů