Nejoblíbenější


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hranolky k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem hranolky k obarvení pro holky i kluky. Hranolky - nakrájené a osmažené brambory. Nepříliš zdravý způsob přípravy brambor, mnoho lidí však na hranolky nedá dopustit. Omalovánka hranolky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hranolky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hranolky - A5            Omalovánka - Hranolky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hranolky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, Jídlo, online, pro děti, k vybarvení, zdarma, ke stažení, Hranolky, obrázek

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Hranolky k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s hranolkami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, umělecké tužky, propisovací tužky, uhly případně voskové tužky. Možností je pro naše ratolesti fakt mnoho Obrázek hranolky lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s hranolkami má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, čas a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. temperové barvy, umělecké tužky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy jídel, zvířata a pochopitelně i hranolky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, dopravní prostředky anebo druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Indiana Jones, Avatar, Ratatouille, Hledá se Nemo a nebo Peter Pan. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, auto, sněhulák, drak a Popeláři. Užijte si omalovánku hranolek, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů