Nej pět


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hranolky k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem hranolky k vybarvování pro slečny. Hranolky - nakrájené a osmažené brambory. Nepříliš zdravý způsob přípravy brambor, mnoho lidí však na hranolky nedá dopustit. Omalovánka hranolky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hranolky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hranolky - A5            Omalovánka - Hranolky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hranolky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, Jídlo, zdarma, obrázky, obrázek, online, k vybarvení, pro děti, ke stažení, Hranolky, k vytištění, k tisku

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Hranolky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s hranolkami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, zvýrazňovače, uhly, tempery a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Obrázek hranolky lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hranolkami má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, zvýrazňovače nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, postavy z pohádek, různé kytky a pochopitelně i hranolky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, druhy ptáků či písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Popelka, Pixel art, Bambi, Grinch nebo Scooby Doo. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: netopýr, liška, auto, vláček a plachetnice. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s hranolkami líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů