Doporučujeme


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hranolky zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem hranolky ke kreslení pro tatínky. Hranolky - nakrájené a osmažené brambory. Nepříliš zdravý způsob přípravy brambor, mnoho lidí však na hranolky nedá dopustit. Omalovánka hranolky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hranolky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hranolky - A5            Omalovánka - Hranolky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hranolky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: pro děti, zdarma, online, dětské obrázky, Jídlo, k vytištění, obrázky, Hranolky, k vybarvení, k vytisknutí, omalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Hranolky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s hranolkami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, zvýrazňovače, křídy, voskové tužky a tempery. Malovacích potřeb je pro puberťáky fakt mnoho Omalovánku hranolky lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hranolkami má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči či počítač. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například fixy, zvýrazňovače nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, písmena, hudební nástroje a pochopitelně i hranolky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků a nebo kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Dragon Ball Z, Doba ledová, Duhová nevěsta, Kocour Garfield či U nás na farmě. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: čert, vláček, plachetnice, Popeláři nebo též houby. Nechť vám omalovánka s hranolkami přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů