Doporučené


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hranolky k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem hranolky k omalování pro nejmenší děti. Hranolky - nakrájené a osmažené brambory. Nepříliš zdravý způsob přípravy brambor, mnoho lidí však na hranolky nedá dopustit. Omalovánka hranolky je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hranolky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Hranolky - A5            Omalovánka - Hranolky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hranolky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, Hranolky, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, k vybarvení, Jídlo, ke stažení, online, k tisku, pro děti, zdarma

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Hranolky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s hranolkami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, tužky, temperové barvy nebo též křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku hranolky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s hranolkami má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, voskové tužky nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, rostliny, sporty a pochopitelně i hranolky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířátka případně druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Ledové království, Lví král, Sněhurka, Hledá se Nemo a Šmoulové. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stažení jsou: draci, mašinka, hasiči, lokomotiva s vagónky anebo dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou hranolky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů