Top obrázky


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hranolky k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se jménem hranolky ke kreslení pro holky i kluky. Hranolky - nakrájené a osmažené brambory. Nepříliš zdravý způsob přípravy brambor, mnoho lidí však na hranolky nedá dopustit. Omalovánka hranolky je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Hranolky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hranolky - A5            Omalovánka - Hranolky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hranolky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, Hranolky, k vytištění, obrázek, k vybarvení, obrázky, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, online, zdarma

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Hranolky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s hranolkami je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelky, olejové pastely, tempery, křídy a voskovky. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku hranolky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s hranolkami má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pastelky, olejové pastely či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky, různá zvířátka a pochopitelně i hranolky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, různá zvířata a postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Roblox, Simpsonovi, Monster High, Princezna a žabák případně Jak vycvičit draka. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, kočka, astronaut, auta nebo též plachetnice. Nechť vám omalovánka s hranolkami přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů