Nej omalovánky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hranolky k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná hranolky ke kreslení pro prcky. Hranolky - nakrájené a osmažené brambory. Nepříliš zdravý způsob přípravy brambor, mnoho lidí však na hranolky nedá dopustit. Omalovánka hranolky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hranolky - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hranolky - A5            Omalovánka - Hranolky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hranolky patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázky, Jídlo, obrázek, elektronické omalovánky, online, omalovánky, zadarmo, vymalovánky, ke stáhnutí, k vybarvení, Hranolky, dětské obrázky, domalovánky, omalovánka

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Hranolky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s hranolkami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, propisovací tužky, fixky a nebo olejové pastely. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku hranolky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s hranolkami má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, peněženku či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. fixy, grafitové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i hranolky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, zvířátka případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy princezna Sofie, Hulk, Krtek, H2O: Stačí přidat vodu či Spongebob. Je ale velmi náročné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, auto, drak, netopýr nebo Santa Klaus. Užijte si omalovánku hranolek, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů