Nejhledanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka kánoe k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem kánoe k obarvování pro malá děcka. Kánoe je malá podlouhlá loď umožňující zpravidla jízdu jedné až tří osob a určená zejména k jízdě po řekách. Pádlo pro kanoisty je jednostranné na rozdíl od oboustranného pádla pro kajak. Název lodě dal souhrnné jméno sportovnímu odvětví kanoistice. (zdroj: Wikipedia.cz) Omalovánka kánoe je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kánoe - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kánoe - A5            Omalovánka - Kánoe - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kánoe patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, dětské obrázky, k vybarvení, ke stáhnutí, obrázky, domalovánky, zdarma, k vytištění, Dopravní prostředky, ke stažení, Kánoe, pro děti, omalovánky, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kánoe k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s kánoí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, voskové tužky, umělecké tužky, pastelky nebo vodové barvy. Možností je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kánoe lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kánoí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba uhlíky, voskové tužky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, květiny, zaměstnání a pochopitelně i kánoi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, dopravní prostředky a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Toy Story, Anabela: Vánoční přání, Sněhurka, Power Rangers případně Locika. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, auta, houby, mašinka a nebo princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kánoe.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů