Výběr omalovánek


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kánoe k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem kánoe ke kreslení pro nejmenší děti. Kánoe je malá podlouhlá loď umožňující zpravidla jízdu jedné až tří osob a určená zejména k jízdě po řekách. Pádlo pro kanoisty je jednostranné na rozdíl od oboustranného pádla pro kajak. Název lodě dal souhrnné jméno sportovnímu odvětví kanoistice. (zdroj: Wikipedia.cz) Omalovánka kánoe je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kánoe - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kánoe - A5            Omalovánka - Kánoe - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kánoe patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, zdarma, pro děti, online, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, obrázky, Dopravní prostředky, Kánoe, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kánoe k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s kánoí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, fixy, tempery, akrylové barvy a propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku kánoe lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s kánoí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, peníze nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskové tužky, fixy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i kánoi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, druhy automobilů a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Monster High, Littlest Pet Shop, Ratatouille nebo také Kocour Garfield. Je ale velmi náročné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme k uložení jsou: houby, Santa Klaus, kočka, traktor a nebo liška. Věříme, že se vám obrázek kánoe bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů