Nejoblíbenější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kánoe k vytištění pro děti

Omalovánka označená kánoe k vybarvování pro holčičky. Kánoe je malá podlouhlá loď umožňující zpravidla jízdu jedné až tří osob a určená zejména k jízdě po řekách. Pádlo pro kanoisty je jednostranné na rozdíl od oboustranného pádla pro kajak. Název lodě dal souhrnné jméno sportovnímu odvětví kanoistice. (zdroj: Wikipedia.cz) Omalovánka kánoe je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kánoe - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kánoe - A5            Omalovánka - Kánoe - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kánoe patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, omalovánky, obrázky, domalovánky, zadarmo, Kánoe, zdarma, dětské obrázky, pro děti, k tisku, online, omalovánka, k vytištění, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kánoe k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s kánoí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, uhlíky, pastelové tužky, uhly a fixky. Výtvarných potřeb je pro tatínky k dispozici ohromné množství. Omalovánku kánoe lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kánoí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, uhlíky či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, kytky a pochopitelně i kánoi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, různá zvířátka nebo také lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Bakugan, Aladin, Lví hlídka, Mickey mouse a Doba ledová. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: sněhulák, lokomotiva s vagónky, lokomotiva, slon a nebo kočka. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka kánoe bude líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů