Nejlepší


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kánoe k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kánoe k obarvení pro nejmenší děcka. Kánoe je malá podlouhlá loď umožňující zpravidla jízdu jedné až tří osob a určená zejména k jízdě po řekách. Pádlo pro kanoisty je jednostranné na rozdíl od oboustranného pádla pro kajak. Název lodě dal souhrnné jméno sportovnímu odvětví kanoistice. (zdroj: Wikipedia.cz) Omalovánka kánoe je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kánoe - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kánoe - A5            Omalovánka - Kánoe - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kánoe patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, k tisku, k vytisknutí, Dopravní prostředky, Kánoe, zdarma, ke stažení, k vytištění, online, pro děti, obrázky, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kánoe k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kánoí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pastelové tužky, tužky, uhlíky, tempery nebo voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kánoe lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kánoí má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peněženku, elektrickou energii nebo také čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, tužky či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, hudební nástroje, druhy automobilů a pochopitelně i kánoi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů anebo kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy pes Pluto, Asterix a Obelix, Bakugan, Rio nebo také Včelka Mája. Je však hodně nákladné je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tady máme k uložení jsou: loď, netopýr, astronaut, koně nebo též piráti. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka kánoe bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů