Nej omalovánky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kánoe zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná kánoe k vybarvování pro malá děcka. Kánoe je malá podlouhlá loď umožňující zpravidla jízdu jedné až tří osob a určená zejména k jízdě po řekách. Pádlo pro kanoisty je jednostranné na rozdíl od oboustranného pádla pro kajak. Název lodě dal souhrnné jméno sportovnímu odvětví kanoistice. (zdroj: Wikipedia.cz) Omalovánka kánoe je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kánoe - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kánoe - A5            Omalovánka - Kánoe - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kánoe patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: dětské obrázky, ke stažení, ke stáhnutí, omalovánky, elektronické omalovánky, domalovánky, k vybarvení, k tisku, omalovánka, zdarma, obrázek, online, Kánoe, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kánoe k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s kánoí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, olejové pastely, umělecké tužky, uhly a temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro ženy k dispozici ohromné množství. Omalovánku kánoe lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kánoí má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, olejové pastely a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků, jídla a pochopitelně i kánoi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů nebo také čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Pinocchio, Lví král, Littlest Pet Shop, Frozen nebo též Hannah Montana. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které tady máme k uložení jsou: netopýr, auta, lokomotiva, raketa případně čert. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka kánoe bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů