Nejvyhledávanější


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka kánoe k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem kánoe k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Kánoe je malá podlouhlá loď umožňující zpravidla jízdu jedné až tří osob a určená zejména k jízdě po řekách. Pádlo pro kanoisty je jednostranné na rozdíl od oboustranného pádla pro kajak. Název lodě dal souhrnné jméno sportovnímu odvětví kanoistice. (zdroj: Wikipedia.cz) Omalovánka kánoe je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kánoe - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kánoe - A5            Omalovánka - Kánoe - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kánoe patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, zdarma, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, Kánoe, ke stažení, obrázky, obrázek, Dopravní prostředky, online, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kánoe k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kánoí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, voskovky, propisovací tužky, vodové barvy nebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky a holky k dispozici ohromné množství. Obrázek kánoe lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kánoí má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči případně peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, voskovky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, písmena, zaměstnání lidí a pochopitelně i kánoi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, zvířátka nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Batman, Barbie, Mickey mouse případně Tom a Jerry. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, auto, liška, vláček a astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kánoí.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů