Nejstahovanější


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kánoe k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem kánoe ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Kánoe je malá podlouhlá loď umožňující zpravidla jízdu jedné až tří osob a určená zejména k jízdě po řekách. Pádlo pro kanoisty je jednostranné na rozdíl od oboustranného pádla pro kajak. Název lodě dal souhrnné jméno sportovnímu odvětví kanoistice. (zdroj: Wikipedia.cz) Omalovánka kánoe je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kánoe - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kánoe - A5            Omalovánka - Kánoe - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kánoe patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: online, obrázek, zdarma, Dopravní prostředky, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, Kánoe, obrázky, k tisku, k vytisknutí, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kánoe k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kánoí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, tužky, olejové pastely, temperové barvy a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kánoe lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kánoí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. uhlíky, tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, kytky, písmena a pochopitelně i kánoi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, sporty anebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Spongebob, Sněhurka, Kniha džunglí případně Myška Minie. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: čert, loď, piráti, psi a draci. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka kánoe bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů