Výběr omalovánek


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kánoe k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem kánoe k obarvování pro chlapce i dívky. Kánoe je malá podlouhlá loď umožňující zpravidla jízdu jedné až tří osob a určená zejména k jízdě po řekách. Pádlo pro kanoisty je jednostranné na rozdíl od oboustranného pádla pro kajak. Název lodě dal souhrnné jméno sportovnímu odvětví kanoistice. (zdroj: Wikipedia.cz) Omalovánka kánoe je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kánoe - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kánoe - A5            Omalovánka - Kánoe - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kánoe patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Kánoe, obrázek, ke stažení, obrázky, k vybarvení, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, online, pro děti, k tisku, Dopravní prostředky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kánoe k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kánoí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, uhlíky, akrylové barvy, vodové barvy nebo také umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku kánoe lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kánoí má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba křídy, uhlíky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i kánoi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje nebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy U nás na farmě, My little pony, Princezna a žabák, Superčarodějnice a Ledové království. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, slon, Popeláři, princezna a princ nebo též auta. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka kánoe bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů