Nej omalovánky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka kánoe k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem kánoe k vybarvení pro malé ratolesti. Kánoe je malá podlouhlá loď umožňující zpravidla jízdu jedné až tří osob a určená zejména k jízdě po řekách. Pádlo pro kanoisty je jednostranné na rozdíl od oboustranného pádla pro kajak. Název lodě dal souhrnné jméno sportovnímu odvětví kanoistice. (zdroj: Wikipedia.cz) Omalovánka kánoe je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kánoe - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kánoe - A5            Omalovánka - Kánoe - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kánoe patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, k tisku, k vytisknutí, ke stáhnutí, pro děti, k vytištění, zdarma, omalovánky, domalovánky, Kánoe, vymalovánky, Dopravní prostředky, elektronické omalovánky, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kánoe k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s kánoí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, grafitové tužky, pera, akrylové barvy či voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kánoe lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kánoí má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba temperové barvy, grafitové tužky anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, kytky, květiny a pochopitelně i kánoi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, různá zvířata a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Méďa Béďa, Hannah Montana, IronMan a Požárník Sam. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které tu máme k uložení jsou: lokomotiva, Popeláři, čert, liška nebo draci. Nechť vám omalovánka s kánoí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů