Nejlepší


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka králíka k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kánoe k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená kánoe k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Kánoe je malá podlouhlá loď umožňující zpravidla jízdu jedné až tří osob a určená zejména k jízdě po řekách. Pádlo pro kanoisty je jednostranné na rozdíl od oboustranného pádla pro kajak. Název lodě dal souhrnné jméno sportovnímu odvětví kanoistice. (zdroj: Wikipedia.cz) Omalovánka kánoe je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kánoe - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kánoe - A5            Omalovánka - Kánoe - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kánoe patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, obrázek, obrázky, pro děti, Dopravní prostředky, k tisku, k vytisknutí, Kánoe, online, k vytištění, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kánoe k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kánoí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pera, propisovací tužky, fixky případně temperové barvy. Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku kánoe lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kánoí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, dětské oči či peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tužky, pera a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, druhy sportů, čísla a pochopitelně i kánoi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel a nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Brawl stars, Harley Quinn, Krteček či Aladin. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stáhnutí jsou: pes, mašinka, miminko, astronaut a koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kánoí.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů