Výběr obrázků


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka francouzský roh k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem francouzský roh k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka francouzský roh je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Francouzský roh - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Francouzský roh - A5            Omalovánka - Francouzský roh - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Francouzský roh patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytištění, Francouzský roh, pro děti, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, online, obrázek, ke stažení, Hudba, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Francouzský roh k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s francouzským rohem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, pastelky, pera, tempery nebo také grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku francouzský roh lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s francouzským rohem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří počítač, peníze a nebo čas. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, pastelky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, písmena, písmenka a pochopitelně i francouzský roh :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, sporty anebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lego příběh, Krteček, Tom a Jerry, Simpsonovi a nebo Ferda mravenec. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, slon, Santa Klaus, mašinka či auta. Věříme, že se vám obrázek francouzského rohu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů