Doporučené


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka francouzský roh k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem francouzský roh k omalování pro školáky. Omalovánka francouzský roh je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Francouzský roh - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Francouzský roh - A5            Omalovánka - Francouzský roh - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Francouzský roh patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, obrázky, vymalovánky, k vytištění, domalovánky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, omalovánka, Hudba, zdarma, ke stažení, k vybarvení, omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Francouzský roh k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s francouzským rohem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhlíky, olejové pastely, pastelky, voskové tužky a vodové barvy. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Obrázek francouzský roh lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s francouzským rohem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii či oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. uhlíky, olejové pastely případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, jídla, postavy z pohádek a pochopitelně i francouzský roh :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, různá zvířátka a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Brawl stars, Blesk McQueen, Batman či Želvy Ninja. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme k uložení jsou: auto, pes, houby, koně nebo též auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou francouzského rohu.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů