Doporučené


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hafan k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem hafan ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka hafan je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hafan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hafan - A5            Omalovánka - Hafan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hafan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Hafan, Zvířata, k vytištění, obrázek, k vybarvení, ke stažení, zdarma, online, k tisku, obrázky, pro děti, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Hafan k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s hafanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, fixy, umělecké tužky, uhly anebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku hafan lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s hafanem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, fixy nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, lidské profese, různá zvířata a pochopitelně i hafan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin případně rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Batman, Furby, Lví král, Locika či Jak vycvičit draka. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: piráti, drak, auta, mašinka nebo také lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s hafanem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů