Nejstahovanější


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka hafan k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem hafan k obarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka hafan je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hafan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hafan - A5            Omalovánka - Hafan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hafan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, Zvířata, k vytisknutí, obrázky, zdarma, k tisku, online, Hafan, k vybarvení, obrázek, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Hafan k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s hafanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, voskovky, voskové tužky, uhly či tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku hafan lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hafanem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, voskovky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i hafan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, rostliny a druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Marvel Rocket, Doba ledová, Mašinka Tomáš anebo Frozen. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, astronaut, lokomotiva, hasiči nebo princezna a princ. Nechť omalovánka s hafanem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů