Doporučené


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hafan k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s názvem hafan ke kreslení pro chlapce. Omalovánka hafan je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hafan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Hafan - A5            Omalovánka - Hafan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hafan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, omalovánky, k tisku, dětské obrázky, k vytištění, domalovánky, k vytisknutí, Zvířata, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, online, k vybarvení, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Hafan k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s hafanem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, křídy, umělecké tužky, fixy anebo voskové tužky. Možností je pro maminky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku hafan lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s hafanem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, křídy nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé sporty, čísla a pochopitelně i hafan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířátka a rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Hello Kitty, Monster High, Pat a Mat, Ferda mravenec a Popelka. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stáhnutí jsou: pes, auto, netopýr, lokomotiva s vagónky nebo také lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou hafan.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů