Výběr obrázků


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hafan zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem hafan k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka hafan je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hafan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hafan - A5            Omalovánka - Hafan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hafan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vybarvení, k vytištění, pro děti, zadarmo, dětské obrázky, vymalovánky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, Hafan, ke stažení, obrázky, k tisku, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Hafan k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hafanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, voskovky, voskové tužky, fixy a zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky k dispozici široká škála. Omalovánku hafan lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s hafanem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro učitelky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, voskovky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i hafan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, kytky nebo také písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Princezna a žabák, Mimoni, Spiderman, Equestria Girls a Paw patrol. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: drak, pes, Popeláři, houby nebo sněhulák. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou hafan.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů