Výběr obrázků


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka hafan k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená hafan k obarvení pro malé děti. Omalovánka hafan je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hafan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hafan - A5            Omalovánka - Hafan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hafan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zvířata, online, k vybarvení, zdarma, pro děti, obrázky, k tisku, obrázek, ke stažení, Hafan, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Hafan k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hafanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhlíky, akrylové barvy, temperové barvy, fixky nebo též zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Obrázek hafan lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hafanem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, akrylové barvy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i hafan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, zvířátka případně lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Včelka Mája, Aladin a Batman. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: miminko, kočka, raketa, plachetnice nebo netopýr. Ať si vaše dítě užije omalovánku hafanu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů