Top omalovánky


Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka bludiště k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná bludiště k vybarvování pro dívky. Labyrint neboli bludiště je stavba ve které se můžete lehce ztratit. Omalovánka bludiště je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bludiště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bludiště - A5            Omalovánka - Bludiště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bludiště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, Bludiště, domalovánky, Ostatní, vymalovánky, dětské obrázky, obrázky, k vytištění, elektronické omalovánky, ke stažení, omalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Bludiště k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s bludištětem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, pera, tempery nebo propisovací tužky. Možností je pro učitelky k dispozici celá škála. Omalovánku bludiště lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s bludištětem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixy, grafitové tužky nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířata, různé sporty a pochopitelně i bludiště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka či druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Požárník Sam, Hannah Montana, Minecraft, Alf případně Tučňáci z Madagaskaru. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tady máme k uložení jsou: mašinka, hasiči, houby, loď a astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou bludiště.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů