Nej obrázky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka bludiště k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem bludiště k obarvování pro malá děcka. Labyrint neboli bludiště je stavba ve které se můžete lehce ztratit. Omalovánka bludiště je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bludiště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bludiště - A5            Omalovánka - Bludiště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bludiště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k tisku, online, ke stažení, obrázek, k vytisknutí, Bludiště, zdarma, obrázky, Ostatní, k vybarvení, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Bludiště k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s bludištětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskovky, zvýrazňovače, temperové barvy nebo fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti fakt mnoho Obrázek bludiště lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s bludištětem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří dětské oči, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, voskovky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, zvířata, různé kytky a pochopitelně i bludiště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, sporty případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Popelka, Mimoni, Blesk McQueen, Avatar a Plants vs. Zombies. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, draci, slon, netopýr nebo také miminko. Ať si vaše dítě užije omalovánku bludištěte.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů