Top obrázky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka bludiště k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem bludiště k omalování pro malé caparty. Labyrint neboli bludiště je stavba ve které se můžete lehce ztratit. Omalovánka bludiště je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bludiště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bludiště - A5            Omalovánka - Bludiště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bludiště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, Ostatní, obrázky, ke stažení, online, Bludiště, obrázek, pro děti, k tisku, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Bludiště k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s bludištětem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tempery, zvýrazňovače, akrylové barvy nebo také pera. Potřeb na malování je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Obrázek bludiště lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s bludištětem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, tempery a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, jídla, zvířátka a pochopitelně i bludiště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, písmena a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Kačer Donald, Shimmer a Shine, Myška Minie, Včelka Mája a Kuře Calimero. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, mašinka, auta, princezna nebo kočka. Nechť vám omalovánka s bludištětem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů