Nejvyhledávanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka bludiště k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem bludiště k obarvení pro naše ratolesti. Labyrint neboli bludiště je stavba ve které se můžete lehce ztratit. Omalovánka bludiště je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bludiště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bludiště - A5            Omalovánka - Bludiště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bludiště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, pro děti, obrázek, ke stažení, Bludiště, Ostatní, zdarma, k tisku, obrázky, k vybarvení, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Bludiště k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s bludištětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pastelky, voskovky, pastelové tužky nebo také umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro dívky i chlapce opravdu mnoho. Omalovánku bludiště lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s bludištětem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peněženku anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, pastelky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířata, lidské profese a pochopitelně i bludiště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, druhy ptáků nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Furby, Pan Včelka, Hello Kitty anebo Bratz panenky. Je však velmi složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: piráti, princezna a princ, drak, hasiči a miminko. Ať vám omalovánka bludiště přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů