Nejstahovanější


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka bludiště k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem bludiště k vybarvování pro větší děti. Labyrint neboli bludiště je stavba ve které se můžete lehce ztratit. Omalovánka bludiště je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Bludiště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bludiště - A5            Omalovánka - Bludiště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bludiště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: dětské obrázky, ke stáhnutí, k vybarvení, obrázky, zadarmo, omalovánka, elektronické omalovánky, vymalovánky, k vytisknutí, Bludiště, k tisku, obrázek, Ostatní, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Bludiště k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s bludištětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, voskové tužky, pera, uhly nebo také tužky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku bludiště lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s bludištětem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixy, voskové tužky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, květiny, písmenka a pochopitelně i bludiště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, hudební nástroje či zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Fortnite, Čaroděj Modromír, Harley Quinn a Gumídci. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: kočka, auto, liška, auta nebo též miminko. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou bludiště.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů