Nejstahovanější


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka bludiště k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti se jménem bludiště k vybarvení pro holčičky i chlapečky. Labyrint neboli bludiště je stavba ve které se můžete lehce ztratit. Omalovánka bludiště je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bludiště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bludiště - A5            Omalovánka - Bludiště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bludiště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, zdarma, obrázky, Ostatní, k tisku, k vybarvení, ke stažení, Bludiště, k vytisknutí, online, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Bludiště k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s bludištětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, zvýrazňovače, temperové barvy, olejové pastely případně akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku bludiště lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s bludištětem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí či dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba fixky, zvýrazňovače a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, písmena, lidské profese a pochopitelně i bludiště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířata anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Anna a Elsa, U nás na farmě, Bořek stavitel, Sněhurka či Mickey mouse. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, psi, pes, drak nebo též traktor. Ať si vaše dítě užije omalovánku bludištěte.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů