Nejvyhledávanější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka bludiště zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná bludiště ke kreslení pro tatínky. Labyrint neboli bludiště je stavba ve které se můžete lehce ztratit. Omalovánka bludiště je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bludiště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Bludiště - A5            Omalovánka - Bludiště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bludiště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánka, domalovánky, pro děti, elektronické omalovánky, k vybarvení, online, zadarmo, k vytištění, obrázek, ke stažení, zdarma, dětské obrázky, omalovánky, Ostatní

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Bludiště k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s bludištětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, uhly, voskové tužky, grafitové tužky a pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro slečny k dispozici ohromující množství. Omalovánku bludiště lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s bludištětem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. akrylové barvy, uhly a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i bludiště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí případně různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Paw patrol, Asterix a Obelix, Pošťák Pat, Ninjago a Bob a Bobek. Je ale velmi náročné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, lokomotiva s vagónky, traktor, čert anebo houby. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s bludištětem líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů