Nej pět


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka bludiště k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí označená bludiště k vybarvení pro kluky a holky. Labyrint neboli bludiště je stavba ve které se můžete lehce ztratit. Omalovánka bludiště je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Bludiště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bludiště - A5            Omalovánka - Bludiště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bludiště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, obrázek, k tisku, online, k vytisknutí, pro děti, zdarma, k vybarvení, ke stažení, Ostatní, Bludiště

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Bludiště k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s bludištětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tempery, temperové barvy, fixy nebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek bludiště lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s bludištětem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, elektrickou energii anebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, tempery a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání, druhy jídel a pochopitelně i bludiště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, květiny nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Myška Minie, Mašinka Tomáš, Pinocchio anebo Kačer Donald. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: loď, princezna a princ, koně, sněhulák a piráti. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku bludiště.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů