Nej obrázky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka letadélko zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem letadélko k vybarvování pro školáky. Omalovánka letadélko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Letadélko - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Letadélko - A5            Omalovánka - Letadélko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letadélko patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, k vytisknutí, obrázky, Dopravní prostředky, k vybarvení, Letadélko, k tisku, online, obrázek, zdarma, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Letadélko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s letadélkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tužky, pera, křídy, uhly nebo též pastelové tužky. Potřeb na malování je pro malé děti fakt mnoho Obrázek letadélko lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s letadélkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například tužky, pera nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i letadélko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, písmena či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Alf, pes Pluto, Chuggington anebo Zootropolis. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, Santa Klaus, plachetnice, raketa a draci. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku letadélko.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů