Nejstahovanější


Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Omalovánka s nemocným pejskem

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ohníček k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem ohníček k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka ohníček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ohníček - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Ohníček - A5            Omalovánka - Ohníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohníček patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázky, k vytištění, omalovánka, obrázek, Ostatní, dětské obrázky, zdarma, ke stažení, elektronické omalovánky, zadarmo, domalovánky, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Ohníček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s ohníčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pastelky, temperové barvy, tužky a nebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro tatínky vskutku mnoho. Omalovánku ohníček lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ohníčkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, zrak dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, pastelky případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i ohníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, různé sporty anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Atlantida: Tajemná říše, Krtek, Shrek, Frozen nebo Hledá se Nemo. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které tady máme k uložení jsou: sněhulák, raketa, slon, loď a psi. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ohníčku.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů