Doporučujeme


Obrázek štěněte

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka ohníček k vytisknutí

Omalovánka s názvem ohníček ke kreslení pro dívky i chlapce. Omalovánka ohníček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ohníček - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ohníček - A5            Omalovánka - Ohníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohníček patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, Ohníček, zdarma, obrázky, obrázek, k vytištění, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, online, k vybarvení, Ostatní

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ohníček k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s ohníčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pera, tempery, voskovky a fixy. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Obrázek ohníček lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ohníčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, počítač či dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. akrylové barvy, pera anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, lidské profese, zaměstnání a pochopitelně i ohníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, kytky nebo druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Popelka, Aladin, Bezzubka, Hello Kitty či Hledá se Nemo. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stažení jsou: Popeláři, traktor, raketa, Santa Klaus a miminko. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku ohníček.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů