Nej šest


Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka ohníček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem ohníček ke kreslení pro dívky. Omalovánka ohníček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ohníček - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ohníček - A5            Omalovánka - Ohníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohníček patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, omalovánky, k vytisknutí, online, zadarmo, domalovánky, obrázky, Ostatní, Ohníček, elektronické omalovánky, k vybarvení, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ohníček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ohníčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, uhly, uhlíky a nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro holky k dispozici celá škála. Obrázek ohníček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ohníčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, tužky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, čísla, zaměstnání lidí a pochopitelně i ohníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, kytky nebo také sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Mario, Rio, Kačer Donald, Kniha džunglí a Panenka Barbie. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které zde máme k uložení jsou: pes, piráti, astronaut, čert anebo kočka. Ať si vaše dítko užije malování ohníčku.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů