Doporučujeme


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka ohníček k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem ohníček ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka ohníček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ohníček - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Ohníček - A5            Omalovánka - Ohníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohníček patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, Ohníček, Ostatní, online, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, obrázek, zdarma, k vybarvení, k tisku, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ohníček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s ohníčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, křídy, akrylové barvy, pastelové tužky nebo vodové barvy. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku ohníček lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ohníčkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, křídy a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, druhy jídel, zvířátka a pochopitelně i ohníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, zvířata anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Teletubbies, Asterix a Obelix, Monster High a Panenka Barbie. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, netopýr, loď, lokomotiva případně vláček. Nechť vám omalovánka s ohníčkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů