Nej pět


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka ohníček k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem ohníček ke kreslení pro starší děti. Omalovánka ohníček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ohníček - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Ohníček - A5            Omalovánka - Ohníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohníček patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, obrázky, Ohníček, k vytištění, pro děti, online, k tisku, obrázek, Ostatní, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Ohníček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s ohníčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tužky, pera, uhlíky nebo také vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku ohníček lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s ohníčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, tužky nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, rostliny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i ohníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, písmenka případně zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Grinch, Plamínek a čtyřkoláci, Elena z Avaloru, Spiderman a Krtek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, plachetnice, princezna, draci nebo auta. Ať si vaše dítě užije omalovánku ohníčku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů