Výběr omalovánek


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ohníček k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená ohníček k obarvování pro malá děcka. Omalovánka ohníček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ohníček - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Ohníček - A5            Omalovánka - Ohníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohníček patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, Ostatní, omalovánky, k vytisknutí, vymalovánky, pro děti, omalovánka, k tisku, zadarmo, dětské obrázky, Ohníček, elektronické omalovánky, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ohníček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s ohníčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, voskové tužky, fixky, fixy a nebo propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku ohníček lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s ohníčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro větší děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, voskové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířata, lidské profese a pochopitelně i ohníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, kytky a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Příběh hraček, Spiderman, Budulínek, Pejsek a kočička anebo Angry birds. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, loď, lokomotiva, pes případně čert. Užijte si omalovánku ohníčku, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů