Top obrázky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ohníček k vytisknutí

Omalovánka označená ohníček k vybarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka ohníček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ohníček - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ohníček - A5            Omalovánka - Ohníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohníček patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, online, ke stažení, Ohníček, obrázek, k vybarvení, pro děti, k tisku, Ostatní, k vytisknutí, obrázky, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ohníček k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s ohníčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, tempery, pera, olejové pastely nebo fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky vskutku mnoho. Omalovánku ohníček lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s ohníčkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tužky, tempery a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, čísla, rostliny a pochopitelně i ohníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, písmenka nebo též zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Locika, Princezna a žabák, Lego, Červená Karkulka a Stašpytlík. Je však velmi problematické je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, loď, auta, princezna nebo také astronaut. Ať vám omalovánka ohníček přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů