Doporučené


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ohníček k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená ohníček k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka ohníček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ohníček - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ohníček - A5            Omalovánka - Ohníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohníček patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, online, obrázky, zdarma, Ohníček, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, Ostatní, pro děti, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Ohníček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s ohníčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, temperové barvy, pastelové tužky případně pera. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku ohníček lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ohníčkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, voskové tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i ohníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, lidské profese a zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Frozen, Marvel Rocket, Popelka, Krteček a Medvídek Pú. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, auta, draci, auto nebo též princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ohníčkem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů