Top pět


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ohníček k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem ohníček k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka ohníček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ohníček - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ohníček - A5            Omalovánka - Ohníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohníček patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ohníček, domalovánky, obrázek, omalovánky, ke stažení, omalovánka, k tisku, k vytisknutí, pro děti, dětské obrázky, Ostatní, elektronické omalovánky, k vytištění, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Ohníček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s ohníčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, propisovací tužky, voskovky, akrylové barvy a temperové barvy. Potřeb na malování je pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku ohníček lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s ohníčkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, čas či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například křídy, propisovací tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, pohádkové postavy, jídla a pochopitelně i ohníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, písmenka a zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Popelka, Tlapková patrola, Život brouka či Peter Pan. Je ale složité je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, loď, hasiči, dinosauři nebo také miminko. Ať vám omalovánka ohníček přinese mnoho radosti.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů