Nej obrázky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ohníček k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem ohníček k vybarvení pro tatínky. Omalovánka ohníček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Ohníček - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ohníček - A5            Omalovánka - Ohníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohníček patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Ohníček, pro děti, obrázek, ke stažení, zdarma, obrázky, Ostatní, k tisku, k vytištění, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ohníček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s ohníčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pera, umělecké tužky, akrylové barvy a voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší k dispozici ohromné množství. Omalovánku ohníček lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ohníčkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba temperové barvy, pera anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, postavy z pohádek, kytky a pochopitelně i ohníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, písmenka nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Superman, IronMan, Zhu Zhu Pets, Bořek stavitel a nebo Kamarád Timmy. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, psi, dinosauři, Santa Klaus a houby. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou ohníček.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů