Doporučené


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ohníček k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem ohníček k obarvování pro malé i větší děti. Omalovánka ohníček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ohníček - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ohníček - A5            Omalovánka - Ohníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ohníček patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, Ostatní, obrázek, Ohníček, zdarma, pro děti, k vybarvení, k vytištění, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ohníček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ohníčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhly, propisovací tužky, voskové tužky, umělecké tužky a fixky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce i dívky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek ohníček lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ohníčkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba uhly, propisovací tužky nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i ohníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, čísla nebo také písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Shimmer a Shine, Toy Story, Bratz panenky a Včelka Mája. Je ale velmi problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, Popeláři, vláček, astronaut nebo též drak. Ať vám omalovánka ohníček přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů