Nejoblíbenější


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kvítí k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná kvítí k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka kvítí je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kvítí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kvítí - A5            Omalovánka - Kvítí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, Květiny, ke stažení, zdarma, obrázek, Kvítí, obrázky, k vytištění, pro děti, online, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kvítí k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s kvítím je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pera, tempery, voskovky a umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek kvítí lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kvítím má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, dětské oči a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba olejové pastely, pera a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i kvítí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, druhy automobilů anebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy princezna Sofie, Blesk McQueen, U nás na farmě, Pocahontas a nebo Adiboo. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Popeláři, auta, princezna, princezna nebo koně. Ať si vaše dítko užije malování kvítí.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů