Top pět


Obrázek chlapce k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kvítí k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená kvítí k obarvování pro ratolesti. Omalovánka kvítí je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kvítí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvítí - A5            Omalovánka - Kvítí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, ke stažení, k vytištění, zdarma, pro děti, obrázek, k vybarvení, obrázky, k tisku, Květiny, k vytisknutí, Kvítí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kvítí k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kvítím je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, křídy, pera, fixy a nebo zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro naše ratolesti k dispozici široká škála. Omalovánku kvítí lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s kvítím má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba vodové barvy, křídy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin, zvířátka a pochopitelně i kvítí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, hudební nástroje nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Mašinka Tomáš, Pinocchio, Kniha džunglí a Krteček. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, houby, pes, kočka či sněhulák. Nechť vám omalovánka s kvítím přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů