Top pět


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kvítí k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem kvítí k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka kvítí je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvítí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kvítí - A5            Omalovánka - Kvítí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, pro děti, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, online, Květiny, obrázek, obrázky, Kvítí, ke stažení, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kvítí k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kvítím je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, temperové barvy, křídy, pastelky nebo také zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku kvítí lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s kvítím má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, temperové barvy nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i kvítí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, zvířata a nebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Sněhurka, Kocour Garfield, Anna a Elsa a Krtek. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, miminko, princezna, astronaut a raketa. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kvítí.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů