Top omalovánky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kvítí k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná kvítí k obarvování pro školáky. Omalovánka kvítí je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvítí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kvítí - A5            Omalovánka - Kvítí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, online, obrázky, Květiny, Kvítí, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, obrázek, k tisku, zdarma, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kvítí k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kvítím je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, fixy, zvýrazňovače, tužky nebo umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek kvítí lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kvítím má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, zrak dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pera, fixy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, kytky, druhy automobilů a pochopitelně i kvítí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, zvířata či druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Lego příběh, Požárník Sam, Krtek nebo také Anna a Elsa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, traktor, draci, sněhulák a koně. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka kvítí bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů