Nej obrázky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka kvítí k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem kvítí k obarvování pro chlapečky. Omalovánka kvítí je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kvítí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kvítí - A5            Omalovánka - Kvítí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vytištění, k vybarvení, omalovánky, online, zdarma, domalovánky, vymalovánky, obrázek, dětské obrázky, k tisku, Kvítí, zadarmo, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kvítí k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kvítím je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pera, grafitové tužky, uhlíky a uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro maminky k dispozici pestrá škála. Omalovánku kvítí lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kvítím má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro maminky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. fixky, pera případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, jednotlivá zvířata, čísla a pochopitelně i kvítí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, různá zvířata nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Na vlásku, Kniha džunglí, Kim Possible, Asterix a Obelix a Krteček. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, princezna, psi, liška anebo lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kvítím líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů