Top obrázky


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kvítí k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem kvítí k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka kvítí je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kvítí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kvítí - A5            Omalovánka - Kvítí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, obrázek, Kvítí, k vytištění, obrázky, online, zdarma, ke stažení, Květiny, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kvítí k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kvítím je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, fixy, uhly, fixky anebo pastelky. Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Obrázek kvítí lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kvítím má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba pera, fixy nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, různé sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i kvítí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířata a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Mimoni, Včelka Mája, Astroboy, Brawl stars nebo také Bezzubka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, princezna, sněhulák, slon případně princezna. Nechť vám omalovánka s kvítím přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů