Doporučené


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kvítí k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem kvítí k omalování pro ženy. Omalovánka kvítí je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kvítí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvítí - A5            Omalovánka - Kvítí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, obrázek, domalovánky, k vybarvení, omalovánka, ke stáhnutí, zdarma, online, omalovánky, k vytištění, vymalovánky, Kvítí, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kvítí k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kvítím je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako křídy, tužky, grafitové tužky, vodové barvy nebo též zvýrazňovače. Možností je pro školáky vskutku mnoho. Obrázek kvítí lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s kvítím má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba křídy, tužky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, jídla, zvířátka a pochopitelně i kvítí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, květiny či druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Ratatouille, Rexík, Bratz panenky, Bob a Bobek nebo také Toy Story. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stažení jsou: mašinka, lokomotiva, Santa Klaus, piráti a hasiči. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kvítí.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů