Výběr omalovánek


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka kvítí k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem kvítí k obarvování pro starší děti. Omalovánka kvítí je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kvítí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvítí - A5            Omalovánka - Kvítí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, Kvítí, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, pro děti, Květiny, k vytisknutí, zdarma, k tisku, obrázek, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kvítí k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s kvítím je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, voskové tužky, fixy nebo též propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro dospělé fakt mnoho Obrázek kvítí lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kvítím má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, dětské oči nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, uhlíky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, písmenka, dopravní prostředky a pochopitelně i kvítí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, druhy ptáků případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Pat a Mat, Lví hlídka, Equestria Girls nebo Medvídek Pú. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, vláček, traktor, dinosauři anebo hasiči. Věříme, že se vám obrázek kvítí bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů