Nejstahovanější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kvítí k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná kvítí k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka kvítí je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvítí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvítí - A5            Omalovánka - Kvítí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, Květiny, Kvítí, ke stažení, obrázky, k vytištění, obrázek, k tisku, k vybarvení, pro děti, online, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kvítí k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kvítím je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, uhlíky, uhly, propisovací tužky a temperové barvy. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti vskutku mnoho. Obrázek kvítí lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kvítím má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba umělecké tužky, uhlíky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy jídel, rostliny a pochopitelně i kvítí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, zvířata a písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Bambi, Furby, Pan Včelka, Power Strangers nebo také Ferda mravenec. Je ale velmi složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: Popeláři, astronaut, kočka, piráti nebo slon. Ať omalovánka kvítí přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů