Doporučujeme


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka kvítí k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem kvítí k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka kvítí je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kvítí - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvítí - A5            Omalovánka - Kvítí - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvítí patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Kvítí, pro děti, k vybarvení, ke stažení, online, k vytištění, Květiny, zdarma, obrázky, k vytisknutí, obrázek, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kvítí k vytištění pro děti

Omalovánka s kvítím je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, tempery, fixy, pastelky nebo též akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kvítí lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kvítím má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peníze nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, tempery či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, květiny, zaměstnání a pochopitelně i kvítí :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy rostlin a nebo jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Avengers, Tarzan, Power Strangers, Kniha džunglí nebo také Pinocchio. Je ale těžké a složité je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: kočka, princezna, Popeláři, mašinka případně princezna a princ. Ať omalovánka kvítí přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů