Výběr obrázků


Obrázek jukeboxu

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka trojka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná trojka k obarvení pro kluky a holky. Omalovánka čísla 3. Obrázek ke stažení a vytištění. Omalovánka trojka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Trojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trojka - A5            Omalovánka - Trojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, Znaky, k vybarvení, online, pro děti, obrázky, Trojka, k vytištění, k tisku, zdarma, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Trojka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s trojkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pastelky, grafitové tužky, voskové tužky a umělecké tužky. Možností je dnes pro školáky fakt mnoho Omalovánku trojka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s trojkou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, pastelky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmena, květiny a pochopitelně i trojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, různá zvířata či dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Hello Kitty, Angelína balerína, Stašpytlík nebo také Brawl stars. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, auto, astronaut, Popeláři nebo lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou trojka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů