Nejhledanější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka trojka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem trojka ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka čísla 3. Obrázek ke stažení a vytištění. Omalovánka trojka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Trojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trojka - A5            Omalovánka - Trojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, Znaky, ke stažení, k vybarvení, zdarma, k tisku, Trojka, online, k vytisknutí, obrázky, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Trojka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s trojkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, pastelové tužky, křídy, fixky a umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku trojka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s trojkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, dětské oči a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, pastelové tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy ptáků, druhy jídel a pochopitelně i trojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků anebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Plants vs. Zombies, Tarzan, Bambi a nebo Angelína balerína. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, Santa Klaus, astronaut, dinosauři či slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s trojkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů