Nej pět


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka trojka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem trojka k omalování pro školáky. Omalovánka čísla 3. Obrázek ke stažení a vytištění. Omalovánka trojka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Trojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Trojka - A5            Omalovánka - Trojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, obrázek, obrázky, ke stažení, online, k tisku, zdarma, Trojka, Znaky, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Trojka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s trojkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, umělecké tužky, pastelové tužky, grafitové tužky případně propisovací tužky. Potřeb na malování je pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku trojka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s trojkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, peníze či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, umělecké tužky nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, pohádkové postavy a pochopitelně i trojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, lidské profese nebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Frozen, panenka Winx, Pan Včelka, Spiderman či princezna Sofie. Je ale těžké je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, drak, traktor, piráti a nebo raketa. Ať vám omalovánka trojka přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů