Výběr omalovánek


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka trojka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem trojka k omalování pro učitelky. Omalovánka čísla 3. Obrázek ke stažení a vytištění. Omalovánka trojka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trojka - A5            Omalovánka - Trojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, Znaky, omalovánka, ke stažení, online, zadarmo, obrázek, Trojka, k vytištění, dětské obrázky, k tisku, zdarma, ke stáhnutí, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Trojka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s trojkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixy, propisovací tužky, grafitové tužky nebo také zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro puberťáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku trojka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s trojkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, fixy či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i trojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, druhy ptáků nebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Madagaskar, Bořek stavitel, Equestria Girls, Locika a Astroboy. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stažení jsou: traktor, hasiči, piráti, auto nebo též sněhulák. Nechť vám omalovánka s trojkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů