Nejlepší


Obrázek chlapce k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka trojka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku nazvaná trojka k obarvení pro tatínky. Omalovánka čísla 3. Obrázek ke stažení a vytištění. Omalovánka trojka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trojka - A5            Omalovánka - Trojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, domalovánky, pro děti, ke stáhnutí, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, omalovánka, Trojka, k vytištění, Znaky, elektronické omalovánky, dětské obrázky, zdarma

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Trojka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s trojkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, fixky, voskové tužky, zvýrazňovače nebo voskovky. Možností je pro chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku trojka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s trojkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, oči dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například uhlíky, fixky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, pohádkové postavy, jídla a pochopitelně i trojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, dopravní prostředky a písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Shrek, pes Pluto, Království lesních strážců, Stašpytlík nebo také Mickey mouse. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tady máme k uložení jsou: auto, raketa, traktor, auta a nebo astronaut. Nechť vám omalovánka s trojkou přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů