Top obrázky


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka trojka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem trojka ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka čísla 3. Obrázek ke stažení a vytištění. Omalovánka trojka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Trojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trojka - A5            Omalovánka - Trojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Trojka, k tisku, zdarma, Znaky, obrázky, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, pro děti, online, k vybarvení, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Trojka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s trojkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, pastelové tužky, křídy, fixky a umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku trojka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s trojkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, dětské oči a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, pastelové tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy ptáků, druhy jídel a pochopitelně i trojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků anebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Plants vs. Zombies, Tarzan, Bambi a nebo Angelína balerína. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, Santa Klaus, astronaut, dinosauři či slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s trojkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů