Nejlepší


Omalovánka s vánočním stromem

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka trojka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem trojka k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka čísla 3. Obrázek ke stažení a vytištění. Omalovánka trojka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Trojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Trojka - A5            Omalovánka - Trojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, Znaky, Trojka, pro děti, k tisku, obrázky, ke stažení, obrázek, online, zdarma, k vytisknutí, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Trojka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s trojkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pera, pastelové tužky, vodové barvy anebo uhly. Možností je pro menší i větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku trojka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s trojkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba voskovky, pera nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, sporty, lidské profese a pochopitelně i trojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje či písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Angry birds, Zvonilka, Příšerky s.r.o., Kim Possible a nebo Lego příběh. Je však nákladné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: hasiči, kočka, čert, Popeláři a raketa. Ať vám omalovánka trojka přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů