Top omalovánky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka trojka k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem trojka k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka čísla 3. Obrázek ke stažení a vytištění. Omalovánka trojka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trojka - A5            Omalovánka - Trojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, zadarmo, domalovánky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, omalovánka, k vybarvení, omalovánky, obrázky, obrázek, pro děti, Trojka, ke stažení, ke stáhnutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Trojka k vytištění pro děti

Omalovánka s trojkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, křídy, zvýrazňovače, akrylové barvy nebo temperové barvy. Možností je pro malá děcka k dispozici široká škála. Obrázek trojka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s trojkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, křídy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy rostlin, jídla a pochopitelně i trojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, kytky a nebo různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Bugs Bunny, Prasátko peppa, Fifi z Květíkova, Kocour Garfield anebo Brawl stars. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stažení jsou: psi, raketa, auta, plachetnice nebo též čert. Ať omalovánka trojka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů