Nej omalovánky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka trojka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem trojka k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka čísla 3. Obrázek ke stažení a vytištění. Omalovánka trojka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Trojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Trojka - A5            Omalovánka - Trojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, Znaky, k tisku, k vybarvení, online, zdarma, pro děti, ke stažení, Trojka, k vytisknutí, obrázek, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Trojka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s trojkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, uhly, pera, zvýrazňovače nebo uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku trojka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s trojkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixy, uhly či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, pohádkové postavy, zaměstnání lidí a pochopitelně i trojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, květiny anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Spiderman, Rumcajs, Hledá se Nemo, Bořek stavitel a Myška Minie. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stažení jsou: slon, astronaut, princezna, drak a astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s trojkou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů