Nej omalovánky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka trojka k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem trojka k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka čísla 3. Obrázek ke stažení a vytištění. Omalovánka trojka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Trojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trojka - A5            Omalovánka - Trojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, Znaky, k vytisknutí, vymalovánky, k tisku, pro děti, omalovánky, k vybarvení, obrázek, ke stáhnutí, domalovánky, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Trojka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s trojkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, tempery, pera, voskové tužky a umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro seniory k dispozici ohromující množství. Obrázek trojka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s trojkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, tempery nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, sporty, rostliny a pochopitelně i trojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, písmenka anebo zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Lego friends, Na vlásku, Ratatouille, Ninjago a Kung Fu Panda. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, kočka, auta, loď a netopýr. Nechť vám omalovánka s trojkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů