Nej obrázky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka trojka zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem trojka k omalování pro malá děcka. Omalovánka čísla 3. Obrázek ke stažení a vytištění. Omalovánka trojka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Trojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trojka - A5            Omalovánka - Trojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Trojka, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, online, obrázky, zdarma, Znaky, k vytištění, ke stažení, obrázek, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Trojka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s trojkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, uhlíky, grafitové tužky nebo též křídy. Pomůcek na malování je pro holky k dispozici celá škála. Obrázek trojka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s trojkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro holky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskovky, vodové barvy anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i trojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, písmenka nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Lego příběh, Bambi, Příšerky s.r.o. nebo také Superčarodějnice. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, mašinka, vláček, draci a auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku trojka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů