Nejvyhledávanější


Obrázek raketoplánu

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ovečky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem ovečky k obarvení pro malá děcka. Omalovánka ovečky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ovečky - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ovečky - A5            Omalovánka - Ovečky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovečky patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, Ovečky, online, ke stažení, Zvířata, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, zdarma, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Ovečky k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, fixky, tempery, křídy případně pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky a holky opravdu mnoho. Omalovánku ovečky lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s ? má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, elektřinu či peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. uhlíky, fixky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, rostliny, čísla a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, druhy automobilů anebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Avengers, Lví král, Princezna a žabák, Furby či Roblox. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: drak, čert, Santa Klaus, slon a vláček. Věříme, že se vám obrázek ? bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů