Doporučujeme


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ovečky k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem ovečky k obarvování pro malé i větší děti. Omalovánka ovečky je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Ovečky - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ovečky - A5            Omalovánka - Ovečky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovečky patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, k vytištění, k tisku, online, Ovečky, Zvířata, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Ovečky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ? je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tužky, voskovky, tempery nebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek ovečky lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ? má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, druhy sportů a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání a zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy pes Pluto, princezna Sofie, Locika, Bezzubka a Aladin. Je ale velmi složité je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stažení jsou: houby, auta, traktor, raketa nebo také sněhulák. Užijte si omalovánku ?, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů