Výběr omalovánek


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka Marek 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem Marek 9 k omalování pro malé caparty. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 9 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Marek 9 - A5            Omalovánka - Marek 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, obrázky, k tisku, Bible a křesťanství, ke stažení, Marek 9, zdarma, pro děti, online, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Marek 9 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Marek 9 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, tužky, uhly, voskové tužky anebo temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Marek 9 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Marek 9 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání, pohádkové postavy a pochopitelně i Marek 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, druhy jídel nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Hot Wheels, Pixel art, Doba ledová a nebo Angry birds. Ty tu ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: vláček, astronaut, auta, raketa nebo traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 9.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů