Nejoblíbenější


Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Marek 9 k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná Marek 9 k obarvování pro učitelky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 9 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 9 - A5            Omalovánka - Marek 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, zadarmo, omalovánka, pro děti, online, omalovánky, ke stáhnutí, obrázky, ke stažení, dětské obrázky, Bible a křesťanství, zdarma, k tisku, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Marek 9 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Marek 9 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, propisovací tužky, grafitové tužky, olejové pastely a nebo fixy. Malovacích potřeb je pro starší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Marek 9 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Marek 9 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, oči dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, propisovací tužky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i Marek 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, zvířátka anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Příběh hraček, Zootropolis, Harley Quinn, Rexík nebo též Roblox. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro slečny které tu máme k uložení jsou: sněhulák, auto, loď, kočka a mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 9.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů