Doporučujeme


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka Marek 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Marek 9 k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 9 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 9 - A5            Omalovánka - Marek 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, zdarma, online, pro děti, k tisku, ke stažení, Bible a křesťanství, Marek 9, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 9 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Marek 9 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, tempery, fixky, křídy a nebo fixy. Pomůcek na malování je pro holku i kluka opravdu mnoho. Omalovánku Marek 9 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 9 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, tempery a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, různé kytky, druhy jídel a pochopitelně i Marek 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, jednotlivá zvířata nebo též jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lion King, Bořek stavitel, Krtek, Toy Story nebo Power Strangers. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: loď, lokomotiva, plachetnice, princezna a princ nebo také netopýr. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 9.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů