Výběr obrázků


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka Marek 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Marek 9 k omalování pro naše milé prcky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 9 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 9 - A5            Omalovánka - Marek 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, k tisku, Bible a křesťanství, k vybarvení, zdarma, Marek 9, k vytištění, online, pro děti, obrázky, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Marek 9 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Marek 9 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, pera, zvýrazňovače, grafitové tužky případně pastelové tužky. Možností je pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Obrázek Marek 9 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Marek 9 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, čas a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, pera nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířátka, písmenka a pochopitelně i Marek 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, různé sporty a písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Požárník Sam, Hannah Montana, Krteček, panenka Winx a nebo Medvídek Pú. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stažení jsou: slon, liška, koně, draci či raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Marek 9.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů