Top obrázky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem Marek 9 ke kreslení pro předškolní děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 9 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 9 - A5            Omalovánka - Marek 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, Marek 9, zdarma, obrázek, online, k vybarvení, pro děti, k tisku, obrázky, Bible a křesťanství, k vytištění, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 9 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Marek 9 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako fixky, voskovky, grafitové tužky, umělecké tužky nebo též pera. Kreslících Potřeb na malování je pro maminky k dispozici celá škála. Obrázek Marek 9 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Marek 9 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, elektřinu či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, voskovky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, různé kytky, postavy z pohádek a pochopitelně i Marek 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, lidské profese nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Equestria Girls, Mickey mouse, Kouzelná beruška a černý kocour, Toy Story či Rio. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, princezna, čert, koně a princezna a princ. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 9.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů