Nejhledanější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 9 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Marek 9 ke kreslení pro tatínky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 9 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 9 - A5            Omalovánka - Marek 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: vymalovánky, ke stažení, omalovánka, k vytištění, domalovánky, obrázek, zdarma, pro děti, k vytisknutí, Bible a křesťanství, k tisku, online, Marek 9, dětské obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 9 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Marek 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, fixky, pastelky, voskovky případně křídy. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku Marek 9 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Marek 9 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, fixky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, zaměstnání lidí, písmenka a pochopitelně i Marek 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, postavy z pohádek nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy pes Pluto, Kocour Garfield, Simpsonovi, Lion King a Mimoni. Je ale problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, lokomotiva, Popeláři, loď nebo také hasiči. Nechť vám omalovánka s Marek 9 přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů