Nej obrázky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek psa k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kostel k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem kostel ke kreslení pro maminky. Omalovánka kostel je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kostel - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kostel - A5            Omalovánka - Kostel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kostel patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, k tisku, dětské obrázky, omalovánka, k vytisknutí, elektronické omalovánky, ke stažení, vymalovánky, Kostel, k vybarvení, ke stáhnutí, obrázky, Budovy, omalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kostel k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kostelem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, křídy, grafitové tužky, olejové pastely či pera. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kostel lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kostelem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, počítač nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například fixy, křídy případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i kostel :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, druhy automobilů nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Angry birds, Avengers, Holly Hobbie, Harry Potter nebo též Adiboo. Je ale problematické je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tady máme k uložení jsou: Popeláři, čert, auto, vláček anebo netopýr. Ať vám omalovánka kostel přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů