Nejlepší


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka kostel zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná kostel k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka kostel je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kostel - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kostel - A5            Omalovánka - Kostel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kostel patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, k tisku, zdarma, k vybarvení, obrázek, Budovy, k vytištění, pro děti, ke stažení, Kostel, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kostel k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s kostelem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, uhlíky, vodové barvy, propisovací tužky a temperové barvy. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky fakt mnoho Omalovánku kostel lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kostelem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, zrak dětí a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelky, uhlíky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé kytky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i kostel :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, kytky nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Scooby Doo, Madagaskar, Monster high a nebo Pixel art. Ty tady však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme ke stáhnutí jsou: vláček, drak, hasiči, auta nebo sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kostelu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů