Nej omalovánky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek štěněte

Obrázek jukeboxu

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka tenistky

Omalovánka písmeno Z k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem písmeno Z k vybarvení pro kluky. Omalovánka písmeno Z je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno Z - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Z - A5            Omalovánka - Písmeno Z - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Z patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zadarmo, domalovánky, omalovánky, k tisku, ke stažení, Písmeno Z, Znaky, online, k vytisknutí, vymalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, obrázek, elektronické omalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno Z k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s písmenem zem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tempery, tužky, voskové tužky nebo též temperové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku písmeno Z lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem zem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří zrak dětí, peníze a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, tempery a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pochopitelně i písmena z :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, čísla a sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Paw patrol, Popelka, Kouzelná beruška a černý kocour, Pinocchio a nebo Plamínek a čtyřkoláci. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, pes, Santa Klaus, Popeláři a mašinka. Ať si vaše dítě užije omalovánku písmena zu.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů