Nejoblíbenější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno Z k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná písmeno Z k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka písmeno Z je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno Z - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Z - A5            Omalovánka - Písmeno Z - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Z patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, obrázky, zdarma, pro děti, Písmeno Z, Znaky, online, obrázek, k tisku, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno Z k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s písmenem zem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, uhlíky, umělecké tužky, grafitové tužky případně pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro menší i větší děti k dispozici široká škála. Obrázek písmeno Z lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s písmenem zem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektřinu, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba tužky, uhlíky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání, různá zvířátka a pochopitelně i písmena z :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, rostliny a nebo sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Roblox, Křemílek a Vochomůrka, Doba ledová, Krteček a Toy Story. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, princezna, plachetnice, princezna nebo též astronaut. Nechť omalovánka s písmenem zem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů