Nej pět


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno Z k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná písmeno Z k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka písmeno Z je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno Z - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Z - A5            Omalovánka - Písmeno Z - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Z patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, k tisku, obrázek, pro děti, k vybarvení, obrázky, online, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, Písmeno Z

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno Z k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s písmenem zem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, fixky, vodové barvy, tužky případně propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku písmeno Z lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s písmenem zem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pera, fixky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, různá zvířátka, dopravní prostředky a pochopitelně i písmena z :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, hudební nástroje nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Pošťák Pat, Ferda mravenec, Brawl stars, Mašinka Tomáš a nebo Včelka Mája. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, drak, draci, koně anebo princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmena zu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů