Výběr obrázků


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno Z k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem písmeno Z k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka písmeno Z je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno Z - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Z - A5            Omalovánka - Písmeno Z - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Z patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, k vybarvení, Znaky, Písmeno Z, k vytištění, pro děti, obrázky, k vytisknutí, obrázek, zdarma, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno Z k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s písmenem zem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, voskovky, voskové tužky, akrylové barvy anebo fixy. Malovacích potřeb je pro prcky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku písmeno Z lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s písmenem zem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, voskovky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, květiny, druhy sportů a pochopitelně i písmena z :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, druhy jídel a různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy My little pony, Harley Quinn, Hledá se Nemo, Avatar a nebo Pinocchio. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, auto, kočka, traktor či loď. Věříme, že se vám obrázek písmena zu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů