Top omalovánky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno Z k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem písmeno Z k obarvování pro prcky. Omalovánka písmeno Z je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno Z - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Z - A5            Omalovánka - Písmeno Z - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Z patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, omalovánky, k tisku, omalovánka, Písmeno Z, obrázky, domalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, zadarmo, vymalovánky, obrázek, ke stažení, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Písmeno Z k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s písmenem zem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, fixy, křídy, pera nebo též temperové barvy. Malovacích potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Omalovánku písmeno Z lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem zem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, fixy nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, písmenka a pochopitelně i písmena z :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, rostliny a sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Superčarodějnice, Avatar, Ninjago a Teletubbies. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, astronaut, psi, koně či mašinka. Věříme, že se vám obrázek písmena zu bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů