Top pět


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek slepice k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno Z k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem písmeno Z k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka písmeno Z je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno Z - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno Z - A5            Omalovánka - Písmeno Z - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Z patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, obrázek, Písmeno Z, ke stažení, k tisku, Znaky, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, obrázky, online, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Písmeno Z k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s písmenem zem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako křídy, voskové tužky, grafitové tužky, uhlíky či olejové pastely. Možností je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Obrázek písmeno Z lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmenem zem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. křídy, voskové tužky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, pohádkové postavy, hudební nástroje a pochopitelně i písmena z :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, různá zvířátka nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy U nás na farmě, Budulínek, Angry birds, Ninjago a Scooby Doo. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, princezna, kočka, hasiči případně traktor. Nechť vám omalovánka s písmenem zem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů