Výběr obrázků


Omalovánka Rakety určená k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno Z k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná písmeno Z ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka písmeno Z je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno Z - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno Z - A5            Omalovánka - Písmeno Z - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno Z patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, Písmeno Z, obrázek, zdarma, Znaky, k vytištění, pro děti, k tisku, ke stažení, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Písmeno Z k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s písmenem zem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, voskové tužky, propisovací tužky, olejové pastely či fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku písmeno Z lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s písmenem zem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. uhly, voskové tužky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, postavy z pohádek, druhy ptáků a pochopitelně i písmena z :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy ptáků a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Hannah Montana, Želvy Ninja, Příběh hraček, Brawl stars a Život brouka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, draci, lokomotiva s vagónky, princezna a houby. Nechť omalovánka s písmenem zem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů