Nejlepší


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka studna k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk označená studna k vybarvování pro školáky. Omalovánka studna je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Studna - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Studna - A5            Omalovánka - Studna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Studna patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, Ostatní, zdarma, obrázky, k tisku, k vybarvení, obrázek, pro děti, Studna, online

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Studna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s studnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, akrylové barvy, tužky, olejové pastely a zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku studna lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s studnou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peněženku případně peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, akrylové barvy anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, rostliny, zvířata a pochopitelně i studnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, jednotlivá zvířata nebo též zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Indiana Jones, Brawl stars, Madagaskar, Locika případně Včelka Mája. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: drak, plachetnice, čert, netopýr či astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou studna.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů