Nejhledanější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka studna k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem studna ke kreslení pro větší děti. Omalovánka studna je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Studna - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Studna - A5            Omalovánka - Studna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Studna patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánky, pro děti, k vytisknutí, zadarmo, elektronické omalovánky, k tisku, ke stažení, obrázky, ke stáhnutí, domalovánky, k vybarvení, Studna, k vytištění, vymalovánky

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek k vybarvení Studna k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s studnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, vodové barvy, křídy, akrylové barvy a voskovky. Možností je pro dospělé vskutku mnoho. Omalovánku studna lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s studnou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu anebo čas. Omalovánky nejsou pro dospělé jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba uhly, vodové barvy nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba lidské profese, květiny, zvířátka a pochopitelně i studnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, jídla nebo také čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Avatar, Lego friends, Hledá se Dory, Duhová nevěsta anebo Chuggington. Je však velmi složité je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, traktor, psi, kočka a Santa Klaus. Ať vám omalovánka studna přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů