Nej obrázky


Omalovánka s nemocným pejskem

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka studna k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem studna k obarvení pro děti. Omalovánka studna je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Studna - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Studna - A5            Omalovánka - Studna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Studna patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, zdarma, obrázek, online, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, k tisku, pro děti, obrázky, k vytisknutí, Studna

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek k vybarvení Studna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s studnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, umělecké tužky, temperové barvy, voskovky a tužky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku studna lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s studnou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, elektřinu či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, umělecké tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, druhy automobilů, kytky a pochopitelně i studnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zvířátka nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Avengers, U nás na farmě, Lego příběh, Locika či Scooby Doo. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: auta, kočka, piráti, astronaut anebo koně. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou studna.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů