Nejvyhledávanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka studna zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem studna k vybarvení pro nejmenší. Omalovánka studna je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Studna - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Studna - A5            Omalovánka - Studna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Studna patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, pro děti, online, Studna, omalovánka, domalovánky, Ostatní, vymalovánky, obrázek, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, ke stáhnutí, dětské obrázky

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek k vybarvení Studna k vytištění pro děti

Omalovánka s studnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, tužky, vodové barvy, grafitové tužky a nebo tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku studna lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s studnou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel a pochopitelně i studnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, lidské profese či různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Indiana Jones, Power Rangers, Ratatouille, Doraemon a Peter Pan. Je ale velmi problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: raketa, liška, traktor, princezna a princ a Santa Klaus. Ať vám omalovánka studna přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů