Nejstahovanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka studna k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná studna k obarvení pro maminky. Omalovánka studna je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Studna - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Studna - A5            Omalovánka - Studna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Studna patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Studna, k vytištění, vymalovánky, obrázek, k vybarvení, dětské obrázky, pro děti, omalovánky, zadarmo, domalovánky, ke stažení, ke stáhnutí, Ostatní, omalovánka

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Studna k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s studnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pastelky, vodové barvy, uhly anebo temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro puberťáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek studna lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s studnou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, pastelky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy jídel, různé kytky a pochopitelně i studnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, kytky nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Letopisy Narnie, Alf, Tučňáci z Madagaskaru, Mario a Action man. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, koně, astronaut, pes nebo také čert. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka studny bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů