Top obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka studna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná studna k obarvení pro děti. Omalovánka studna je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Studna - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Studna - A5            Omalovánka - Studna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Studna patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, k vytištění, Ostatní, k vybarvení, obrázky, zdarma, obrázek, Studna, pro děti

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Studna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s studnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskovky, akrylové barvy, křídy, pastelové tužky a fixky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Obrázek studna lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s studnou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, elektřinu případně čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. voskovky, akrylové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i studnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, lidské profese anebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Ratatouille, Medvídek Pú, Spongebob případně Pošťák Pat. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: mašinka, netopýr, plachetnice, drak nebo slon. Užijte si omalovánku studny, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů