Top pět


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka studna k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená studna k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka studna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Studna - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Studna - A5            Omalovánka - Studna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Studna patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, pro děti, k tisku, online, obrázky, k vybarvení, ke stažení, Ostatní, k vytisknutí, Studna, obrázek

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Studna k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s studnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, akrylové barvy, voskovky, voskové tužky anebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro prcky fakt mnoho Omalovánku studna lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s studnou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. temperové barvy, akrylové barvy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, písmena, druhy automobilů a pochopitelně i studnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, různé kytky a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Harley Quinn, Kamarád Timmy, Šmoulové, Kocour Garfield a princezna Sofie. Je však složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, kočka, traktor, draci a nebo mašinka. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s studnou líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů