Nejlepší


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pětka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem pětka ke kreslení pro dospělé. Obrázek čísla 5, které určitě žádné dítě nechce ve škole dostat. Omalovánka pětka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pětka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Pětka - A5            Omalovánka - Pětka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pětka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, obrázky, zadarmo, k vytisknutí, Znaky, k vybarvení, Pětka, domalovánky, k tisku, ke stáhnutí, omalovánky, k vytištění, dětské obrázky, omalovánka

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Pětka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s pětkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pastelové tužky, propisovací tužky, fixy nebo též voskovky. Možností je dnes pro slečny k dispozici ohromující množství. Omalovánku pětka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s pětkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. vodové barvy, pastelové tužky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, druhy jídel, kytky a pochopitelně i pětku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Among Us, Power Strangers, Blesk McQueen, Hulk a Anna a Elsa. Je však náročné je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky které tu máme ke stažení jsou: princezna a princ, drak, psi, mašinka nebo netopýr. Ať vám omalovánka pětka přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů