Top pět


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pětka k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná pětka k obarvení pro malé ratolesti. Obrázek čísla 5, které určitě žádné dítě nechce ve škole dostat. Omalovánka pětka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pětka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pětka - A5            Omalovánka - Pětka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pětka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, Znaky, zdarma, k tisku, online, ke stažení, Pětka, obrázek, k vytištění, obrázky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Pětka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s pětkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, umělecké tužky, fixky, voskovky případně pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty fakt mnoho Obrázek pětka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s pětkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peníze nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, umělecké tužky či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, kytky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i pětku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, různá zvířátka anebo různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Pinocchio, Shimmer a Shine, Lego, Červená Karkulka nebo také Bugs Bunny. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, houby, Santa Klaus, plachetnice a nebo dinosauři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s pětkou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů