Doporučujeme


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pětka k vytisknutí

Omalovánka označená pětka ke kreslení pro malé i větší děti. Obrázek čísla 5, které určitě žádné dítě nechce ve škole dostat. Omalovánka pětka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pětka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Pětka - A5            Omalovánka - Pětka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pětka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vytištění, zdarma, online, ke stažení, k vytisknutí, Pětka, k vybarvení, obrázky, pro děti, Znaky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Pětka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s pětkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, fixky, uhlíky, umělecké tužky nebo též voskovky. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku pětka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s pětkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například uhly, fixky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jednotlivá zvířata, květiny a pochopitelně i pětku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, zvířátka a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Tarzan, Gormiti, Brawl stars, Jak vycvičit draka a Hot Wheels. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, drak, auta, loď nebo miminko. Ať si vaše dítě užije obrázek pětky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů