Top pět


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pětka k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem pětka k obarvování pro děti. Obrázek čísla 5, které určitě žádné dítě nechce ve škole dostat. Omalovánka pětka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pětka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pětka - A5            Omalovánka - Pětka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pětka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, Pětka, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, k vytištění, pro děti, k tisku, zdarma, obrázky, Znaky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Pětka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s pětkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, olejové pastely, uhlíky, grafitové tužky anebo umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti fakt mnoho Obrázek pětka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s pětkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peněženku případně čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pastelové tužky, olejové pastely a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy automobilů, rostliny a pochopitelně i pětku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, zvířátka nebo kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Méďa Béďa, Angelína balerína, Příšerky s.r.o., Zvonilka případně Alf. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: liška, auta, loď, dinosauři a nebo lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije obrázek pětky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů