Nej obrázky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pětka k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem pětka k vybarvování pro malá děcka. Obrázek čísla 5, které určitě žádné dítě nechce ve škole dostat. Omalovánka pětka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pětka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pětka - A5            Omalovánka - Pětka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pětka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Pětka, k tisku, obrázek, obrázky, Znaky, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, pro děti, zdarma, online, k vytisknutí

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Pětka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s pětkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, voskové tužky, uhlíky, tužky a nebo grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku pětka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s pětkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, dětské oči či peníze. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, voskové tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i pětku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, písmena a čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Pocahontas, Chuggington, Power Strangers, Batman či Avatar. Je však nákladné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, liška, raketa, lokomotiva nebo vláček. Ať omalovánka pětka přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů