Top pět


Omalovánka s nemocným pejskem

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pětka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem pětka k vybarvení pro holčičky. Obrázek čísla 5, které určitě žádné dítě nechce ve škole dostat. Omalovánka pětka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pětka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pětka - A5            Omalovánka - Pětka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pětka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: vymalovánky, ke stáhnutí, obrázky, elektronické omalovánky, k tisku, domalovánky, k vytištění, omalovánky, online, obrázek, k vybarvení, Pětka, omalovánka, pro děti

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Pětka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s pětkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, zvýrazňovače, vodové barvy, umělecké tužky nebo též pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro slečny k dispozici široká škála. Omalovánku pětka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pětkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. propisovací tužky, zvýrazňovače a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, dopravní prostředky, zvířátka a pochopitelně i pětku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, postavy z pohádek či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Rio, Kuře Calimero, Bratz panenky, Hulk případně Gormiti. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, houby, traktor, piráti nebo také netopýr. Nechť vám omalovánka s pětkou přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů