Výběr obrázků


Omalovánka tenistky

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pětka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem pětka k omalování pro starší děti. Obrázek čísla 5, které určitě žádné dítě nechce ve škole dostat. Omalovánka pětka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Pětka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Pětka - A5            Omalovánka - Pětka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pětka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: omalovánka, omalovánky, k tisku, ke stáhnutí, k vytisknutí, obrázek, Znaky, domalovánky, ke stažení, k vybarvení, zadarmo, elektronické omalovánky, Pětka, pro děti

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Pětka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s pětkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, zvýrazňovače, vodové barvy, pastelové tužky anebo voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro seniory k dispozici dlouhá řada. Omalovánku pětka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s pětkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peněženku, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, zvýrazňovače nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, písmena, jednotlivá zvířata a pochopitelně i pětku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, písmenka a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Ninjago, Angry birds, Lion King, pes Pluto a My little pony. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: pes, astronaut, vláček, psi a miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem pětka.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů