Výběr omalovánek


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pětka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená pětka k vybarvení pro nejmenší děti. Obrázek čísla 5, které určitě žádné dítě nechce ve škole dostat. Omalovánka pětka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pětka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Pětka - A5            Omalovánka - Pětka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pětka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, pro děti, obrázek, Pětka, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, online, obrázky, k tisku

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Pětka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s pětkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako křídy, voskovky, uhlíky, grafitové tužky nebo též fixy. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku pětka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s pětkou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. křídy, voskovky a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířátka, různá zvířátka a pochopitelně i pětku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, druhy jídel a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Princezna Leonora, IronMan, Littlest Pet Shop, Angelína balerína a Flintstoneovi. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které zde máme ke stažení jsou: traktor, princezna, loď, koně nebo auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pětka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů