Nejvyhledávanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pětka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená pětka k vybarvení pro nejmenší. Obrázek čísla 5, které určitě žádné dítě nechce ve škole dostat. Omalovánka pětka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Pětka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pětka - A5            Omalovánka - Pětka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pětka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, Pětka, k vybarvení, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, vymalovánky, obrázek, k vytištění, domalovánky, zadarmo, omalovánka, dětské obrázky, k vytisknutí

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Pětka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s pětkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pastelové tužky, propisovací tužky, fixy a olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku pětka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pětkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba umělecké tužky, pastelové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé kytky, zaměstnání a pochopitelně i pětku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, dopravní prostředky případně jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Anabela: Vánoční přání, Batman, Mašinka Tomáš, Křemílek a Vochomůrka nebo také Power Strangers. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, liška, slon, vláček nebo též princezna a princ. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka pětky bude líbit.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů