Nejstahovanější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pětka k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná pětka k obarvování pro naše ratolesti. Obrázek čísla 5, které určitě žádné dítě nechce ve škole dostat. Omalovánka pětka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pětka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Pětka - A5            Omalovánka - Pětka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pětka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, k vytištění, Pětka, zdarma, k vybarvení, Znaky, k vytisknutí, k tisku, obrázky, online, pro děti

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Pětka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s pětkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, temperové barvy, tempery, vodové barvy či uhlíky. Pomůcek na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici pestrá škála. Obrázek pětka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s pětkou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, dětské oči anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například grafitové tužky, temperové barvy nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i pětku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, kytky a různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Lion King, Panenka Barbie, Stašpytlík, Asterix a Obelix anebo Equestria Girls. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stažení jsou: psi, lokomotiva s vagónky, draci, slon a raketa. Věříme, že se vám obrázek pětky bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů