Top omalovánky


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pětka k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem pětka k vybarvení pro školáky. Obrázek čísla 5, které určitě žádné dítě nechce ve škole dostat. Omalovánka pětka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pětka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pětka - A5            Omalovánka - Pětka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pětka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, online, pro děti, k tisku, Znaky, ke stažení, Pětka, k vybarvení, zdarma, obrázek, k vytištění

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Pětka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s pětkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, grafitové tužky, olejové pastely, voskové tužky a nebo křídy. Možností je dnes pro ratolesti fakt mnoho Obrázek pětka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pětkou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peníze, dětské oči nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixky, grafitové tužky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířata, zvířata a pochopitelně i pětku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, květiny anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Roblox, Kocour Garfield, Krtek, Harry Potter nebo také Popelka. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: princezna, princezna, lokomotiva, astronaut nebo též drak. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s pětkou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů