Nejoblíbenější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pětka k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná pětka k obarvování pro seniory. Obrázek čísla 5, které určitě žádné dítě nechce ve škole dostat. Omalovánka pětka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pětka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pětka - A5            Omalovánka - Pětka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pětka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, Znaky, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, online, Pětka, k vytištění, zdarma, obrázky, k tisku

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Pětka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s pětkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, pastelové tužky, voskové tužky, pera a nebo uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro dospělé k dispozici vskutku hodně. Obrázek pětka lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s pětkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. tužky, pastelové tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy a pochopitelně i pětku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, zaměstnání lidí nebo také zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Brawl stars, Fortnite, Peter Pan, Červená Karkulka a Zvonilka. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, koně, pes, psi nebo princezna. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka pětky bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů