Výběr omalovánek


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka loď Vikingů k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem Loď Vikingů k obarvování pro malé děti. Omalovánka Loď Vikingů je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Loď Vikingů - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Loď Vikingů - A5            Omalovánka - Loď Vikingů - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Loď Vikingů patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, online, Dopravní prostředky, obrázky, omalovánka, k vytištění, k vybarvení, obrázek, zdarma, dětské obrázky, Loď Vikingů, k vytisknutí, omalovánky, zadarmo

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Loď Vikingů k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Loď Vikingů je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, propisovací tužky, pastelové tužky, pastelky a umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku Loď Vikingů lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Loď Vikingů má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, propisovací tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i Loď Vikingů :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, hudební nástroje nebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Avatar, Asterix a Obelix, Plants vs. Zombies, Frozen a Bakugan. Ty tady však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které zde máme k uložení jsou: houby, astronaut, auta, auta případně Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Loď Vikingů.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů