Top obrázky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka loď Vikingů zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem Loď Vikingů ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka Loď Vikingů je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Loď Vikingů - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Loď Vikingů - A5            Omalovánka - Loď Vikingů - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Loď Vikingů patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, k tisku, obrázek, pro děti, Dopravní prostředky, Loď Vikingů, ke stažení, online, obrázky, zdarma, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Loď Vikingů k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Loď Vikingů je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, tužky, grafitové tužky, voskovky nebo také uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Loď Vikingů lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Loď Vikingů má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, elektřinu nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pera, tužky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i Loď Vikingů :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, hudební nástroje nebo čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Simpsonovi, Blesk McQueen, Lví král, Brawl stars nebo též Tlapková patrola. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, psi, draci, princezna anebo auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Loď Vikingů.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů