Nej pět


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka loď Vikingů zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Loď Vikingů k omalování pro tatínky. Omalovánka Loď Vikingů je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Loď Vikingů - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Loď Vikingů - A5            Omalovánka - Loď Vikingů - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Loď Vikingů patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, online, obrázky, k vybarvení, k tisku, zdarma, obrázek, ke stažení, Loď Vikingů, k vytištění, Dopravní prostředky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Loď Vikingů k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Loď Vikingů je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, olejové pastely, křídy, tempery nebo též fixy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku Loď Vikingů lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Loď Vikingů má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba voskovky, olejové pastely či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, kytky, zvířátka a pochopitelně i Loď Vikingů :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, pohádkové postavy nebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Grinch, Spongebob, Červená Karkulka, Zhu Zhu Pets a Tlapková patrola. Ty tu však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, princezna, Popeláři, miminko a pes. Věříme, že se vám obrázek Loď Vikingů bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů