Top pět


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka loď Vikingů zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Loď Vikingů k obarvování pro naše ratolesti. Omalovánka Loď Vikingů je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Loď Vikingů - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Loď Vikingů - A5            Omalovánka - Loď Vikingů - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Loď Vikingů patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, pro děti, k vytištění, k tisku, obrázky, Loď Vikingů, k vybarvení, zdarma, online, k vytisknutí, obrázek, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Loď Vikingů k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Loď Vikingů je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, grafitové tužky, pastelky, umělecké tužky případně fixky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku Loď Vikingů lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Loď Vikingů má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, peníze nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, grafitové tužky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i Loď Vikingů :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, druhy jídel či různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Mimoni, Harley Quinn, Aladin, Mickey mouse nebo také Asterix a Obelix. Je ale nákladné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: loď, auta, pes, vláček nebo princezna a princ. Ať omalovánka Loď Vikingů přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů