Nejhledanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka stromek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná stromek ke kreslení pro chlapečky. Omalovánka stromek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stromek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Stromek - A5            Omalovánka - Stromek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stromek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, online, ke stažení, k vytištění, zdarma, Stromek, Vánoce, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Stromek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s stromkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskové tužky, zvýrazňovače, grafitové tužky, propisovací tužky a nebo uhlíky. Možností je pro nejmenší opravdu mnoho. Obrázek stromek lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s stromkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskové tužky, zvýrazňovače nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jídla, zaměstnání a pochopitelně i stromek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, různé sporty či písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Šmoulové, Pat a Mat, Hledá se Nemo a Tom a Jerry. Je však těžké je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stažení jsou: princezna, Popeláři, čert, lokomotiva s vagónky nebo také psi. Nechť vám omalovánka s stromkem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů