Nejvyhledávanější


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka děvče zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem děvče ke kreslení pro dívky. Omalovánka děvče je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Děvče - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Děvče - A5            Omalovánka - Děvče - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvče patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k tisku, pro děti, k vytištění, elektronické omalovánky, Děvče, k vytisknutí, Lidé, obrázky, zadarmo, omalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, omalovánka

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Děvče k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s děvčetem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tužky, fixy, vodové barvy nebo také pera. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky k dispozici vskutku hodně. Obrázek děvče lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s děvčetem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba olejové pastely, tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i děvče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivé druhy ptáků nebo zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Kocour Garfield, Sněhurka, Avengers, Včelka Mája a nebo Pixel art. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, miminko, princezna, auta a drak. Nechť omalovánka s děvčetem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů