Výběr obrázků


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka děvče k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná děvče ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka děvče je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Děvče - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Děvče - A5            Omalovánka - Děvče - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvče patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Děvče, online, k vytisknutí, Lidé, k vybarvení, obrázek, ke stažení, zdarma, obrázky, k tisku, k vytištění, pro děti

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Děvče k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s děvčetem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pera, olejové pastely, fixy, pastelky anebo voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek děvče lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s děvčetem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, oči dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, olejové pastely a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, pohádkové postavy, zaměstnání lidí a pochopitelně i děvče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, čísla či dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Krtek, Roblox, Frozen, Kačer Donald případně Lego. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, plachetnice, lokomotiva, drak a psi. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou děvčete.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů