Top pět


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka děvče k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem děvče ke kreslení pro školáky. Omalovánka děvče je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děvče - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Děvče - A5            Omalovánka - Děvče - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvče patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Děvče, k tisku, elektronické omalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, zadarmo, online, zdarma, ke stáhnutí, vymalovánky, obrázky, k vytištění, obrázek, omalovánky

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Děvče k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s děvčetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, tempery, křídy, pera nebo také uhlíky. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Obrázek děvče lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s děvčetem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelky, tempery nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, hudební nástroje, jídla a pochopitelně i děvče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, postavy z pohádek nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Indiana Jones, Lví král, Panenka Barbie a Trollové. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, piráti, netopýr, loď či dinosauři. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku děvče.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů