Nejlepší


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka děvče k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem děvče k obarvování pro děti. Omalovánka děvče je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děvče - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Děvče - A5            Omalovánka - Děvče - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvče patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, Děvče, zdarma, ke stažení, online, Lidé, k vytištění, pro děti, obrázky, obrázek, k tisku

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek k vybarvení Děvče k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s děvčetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, temperové barvy, voskovky a tužky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Obrázek děvče lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s děvčetem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, uhlíky a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i děvče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, květiny a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Harry Potter, Pinocchio, Angelína balerína, Teletubbies a Život brouka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, princezna, čert, miminko případně astronaut. Ať si vaše dítko užije malování děvčete.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů