Doporučujeme


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka děvče zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem děvče k obarvení pro kluky. Omalovánka děvče je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Děvče - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Děvče - A5            Omalovánka - Děvče - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvče patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, Děvče, zadarmo, vymalovánky, k tisku, dětské obrázky, pro děti, domalovánky, obrázky, k vytisknutí, zdarma, online, ke stáhnutí

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Děvče k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s děvčetem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, vodové barvy, fixky a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku děvče lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s děvčetem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, grafitové tužky nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i děvče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka anebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Locika, Madagaskar, Jonas Brothers, Mašinka Tomáš nebo též Kniha džunglí. Je ale velmi těžké je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tady máme k uložení jsou: Popeláři, dinosauři, auta, čert případně vláček. Ať vám omalovánka děvče přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů