Top obrázky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka děvče k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem děvče k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka děvče je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Děvče - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Děvče - A5            Omalovánka - Děvče - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvče patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, Děvče, k tisku, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, obrázek, pro děti, Lidé, ke stažení, k vybarvení

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Děvče k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s děvčetem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelové tužky, zvýrazňovače, uhlíky případně tempery. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku děvče lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s děvčetem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, pastelové tužky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, zvířata, čísla a pochopitelně i děvče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, zaměstnání lidí či písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Scooby Doo, Kocour Garfield, Bratz panenky nebo také Myška Minie. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, čert, liška, kočka nebo drak. Nechť omalovánka s děvčetem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů