Nejstahovanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka děvče k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem děvče k obarvení pro malá děcka. Omalovánka děvče je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Děvče - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Děvče - A5            Omalovánka - Děvče - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Děvče patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, Děvče, ke stažení, online, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, Lidé, zdarma, k vytištění, pro děti

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek k vybarvení Děvče k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s děvčetem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, temperové barvy, fixy, uhlíky a křídy. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici vskutku hodně. Obrázek děvče lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s děvčetem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peníze anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, temperové barvy nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, druhy ptáků a pochopitelně i děvče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, různé sporty nebo též různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Bezzubka, Ferda mravenec, Požárník Sam anebo Bořek stavitel. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stažení jsou: čert, netopýr, draci, auta či miminko. Užijte si omalovánku děvčete, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů