Doporučujeme


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ukulele k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná ukulele ke kreslení pro nejmenší děti. Sympatická mladá žena (ukulelistka) hrající na hudební nástroj ukulele je hlavní představitelkou této dětské omalovánky k vybarvení. Omalovánka ukulele je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ukulele - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ukulele - A5            Omalovánka - Ukulele - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ukulele patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: ke stažení, Ukulele, online, obrázek, k vytištění, k tisku, Hudba, pro děti, obrázky, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obrázek Ukulele k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ukulelí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, tužky, voskové tužky, olejové pastely nebo též akrylové barvy. Možností je pro holky opravdu mnoho. Omalovánku ukulele lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s ukulelí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii případně peníze. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například pastelky, tužky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, kytky, rostliny a pochopitelně i ukuleli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, různá zvířátka anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Indiana Jones, Tlapková patrola, Rumcajs, Bezzubka případně Asterix a Obelix. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, princezna a princ, sněhulák, psi či princezna. Ať si vaše dítko užije malování ukulele.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů