Nejhledanější


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ukulele k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem ukulele k omalování pro tatínky. Sympatická mladá žena (ukulelistka) hrající na hudební nástroj ukulele je hlavní představitelkou této dětské omalovánky k vybarvení. Omalovánka ukulele je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ukulele - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ukulele - A5            Omalovánka - Ukulele - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ukulele patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: pro děti, zadarmo, online, Ukulele, k vytisknutí, k tisku, obrázek, k vybarvení, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, obrázky, domalovánky, zdarma, Hudba

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obrázek k vybarvení Ukulele k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s ukulelí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskovky, pastelky, propisovací tužky případně fixky. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici pestrá škála. Obrázek ukulele lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ukulelí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektřinu nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, voskovky nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, různé sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i ukuleli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, různá zvířata nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Gumídci, Prasátko peppa, Duhová nevěsta, Bakugan nebo též Rumcajs. Je však hodně nákladné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, slon, liška, hasiči a raketa. Ať vám omalovánka ukulele přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů