Výběr obrázků


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka ukulele k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem ukulele k vybarvování pro malé děti. Sympatická mladá žena (ukulelistka) hrající na hudební nástroj ukulele je hlavní představitelkou této dětské omalovánky k vybarvení. Omalovánka ukulele je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ukulele - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ukulele - A5            Omalovánka - Ukulele - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ukulele patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Ukulele, k vytisknutí, online, obrázek, ke stažení, pro děti, k vytištění, Hudba, obrázky, k tisku, k vybarvení, zdarma

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obrázek Ukulele k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s ukulelí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, akrylové barvy, tužky, fixky či zvýrazňovače. Možností je pro malé i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku ukulele lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ukulelí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, dětské oči anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. vodové barvy, akrylové barvy případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, sporty, písmena a pochopitelně i ukuleli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, čísla a postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Spongebob, Pan Včelka, Chuggington, Hot Wheels anebo Mickey mouse. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: hasiči, houby, liška, auto a čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou ukulele.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů