Výběr omalovánek


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka ukulele k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná ukulele ke kreslení pro chlapce i dívky. Sympatická mladá žena (ukulelistka) hrající na hudební nástroj ukulele je hlavní představitelkou této dětské omalovánky k vybarvení. Omalovánka ukulele je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ukulele - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Ukulele - A5            Omalovánka - Ukulele - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ukulele patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázky, obrázek, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, online, pro děti, Hudba, Ukulele, zdarma, k tisku

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obrázek k vybarvení Ukulele k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s ukulelí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, voskové tužky, pastelové tužky, akrylové barvy a uhlíky. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku ukulele lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ukulelí má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, peněženku a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. umělecké tužky, voskové tužky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání, různé kytky a pochopitelně i ukuleli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, jídla nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Sněhurka, Včelka Mája, Paw patrol a nebo Mickey mouse. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: dinosauři, plachetnice, traktor, pes případně miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ukulele.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů