Nejstahovanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka ukulele k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená ukulele k vybarvení pro malé caparty. Sympatická mladá žena (ukulelistka) hrající na hudební nástroj ukulele je hlavní představitelkou této dětské omalovánky k vybarvení. Omalovánka ukulele je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ukulele - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Ukulele - A5            Omalovánka - Ukulele - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ukulele patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Ukulele, Hudba, online, zdarma, k vybarvení, k tisku, k vytištění, pro děti, obrázky, k vytisknutí

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obrázek Ukulele k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ukulelí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, umělecké tužky, pastelové tužky, křídy a tempery. Potřeb na malování je pro kluky a holky k dispozici ohromující množství. Omalovánku ukulele lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s ukulelí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, umělecké tužky anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i ukuleli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, jídla či čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Spiderman, Bořek stavitel, Indiana Jones nebo Ledové království. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, liška, drak, koně a nebo miminko. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ukulelí.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů