Výběr obrázků


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ukulele k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem ukulele k obarvování pro školáky. Sympatická mladá žena (ukulelistka) hrající na hudební nástroj ukulele je hlavní představitelkou této dětské omalovánky k vybarvení. Omalovánka ukulele je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ukulele - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ukulele - A5            Omalovánka - Ukulele - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ukulele patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Ukulele, k vybarvení, zdarma, Hudba, online, pro děti, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, obrázky, ke stažení

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obrázek Ukulele k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s ukulelí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, uhlíky, temperové barvy, uhly anebo tempery. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici celá škála. Obrázek ukulele lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s ukulelí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peníze, zrak dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, uhlíky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmenka, druhy sportů a pochopitelně i ukuleli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, různé sporty a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Šmoulové, Simpsonovi, Včelka Mája, Hot Wheels a nebo Aladin. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, hasiči, auta, pes a čert. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku ukulele.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů