Doporučené


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka ukulele k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem ukulele k obarvení pro chlapečky. Sympatická mladá žena (ukulelistka) hrající na hudební nástroj ukulele je hlavní představitelkou této dětské omalovánky k vybarvení. Omalovánka ukulele je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Ukulele - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Ukulele - A5            Omalovánka - Ukulele - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ukulele patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytisknutí, dětské obrázky, k tisku, online, vymalovánky, Hudba, obrázek, zdarma, Ukulele, omalovánka, ke stáhnutí, pro děti, ke stažení, k vytištění

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obrázek k vybarvení Ukulele k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s ukulelí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, propisovací tužky, tempery, uhlíky a temperové barvy. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku ukulele lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s ukulelí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, čas nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například tužky, propisovací tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmena, rostliny a pochopitelně i ukuleli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, čísla případně zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy pes Pluto, Alf, Harry Potter, Mašinka Tomáš nebo Jonas Brothers. Je však těžké a složité je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, pes, auta, draci nebo též houby. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s ukulelí líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů