Top omalovánky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka ukulele k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí označená ukulele k omalování pro seniory. Sympatická mladá žena (ukulelistka) hrající na hudební nástroj ukulele je hlavní představitelkou této dětské omalovánky k vybarvení. Omalovánka ukulele je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ukulele - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ukulele - A5            Omalovánka - Ukulele - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ukulele patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: domalovánky, obrázek, zadarmo, online, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, Hudba, elektronické omalovánky, ke stažení, omalovánka, k tisku, zdarma, omalovánky

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obrázek Ukulele k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s ukulelí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tempery, fixky, propisovací tužky, voskové tužky nebo fixy. Možností je pro maminky opravdu mnoho. Obrázek ukulele lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s ukulelí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, elektřinu nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. tempery, fixky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různá zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i ukuleli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, různé kytky případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Star Wars, Rákosníček, Hledá se Nemo, Naruto nebo též Doraemon. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: liška, koně, hasiči, netopýr a Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ukulele.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů