Top obrázky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka nemocný pejsek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění označená nemocný pejsek k vybarvení pro malé děti. Omalovánka nemocný pejsek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nemocný pejsek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nemocný pejsek - A5            Omalovánka - Nemocný pejsek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nemocný pejsek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, online, k tisku, zdarma, Nemocný pejsek, obrázky, k vybarvení, Zvířata, pro děti, k vytištění, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Nemocný pejsek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s nemocným pejskem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, pastelové tužky, pastelky, tužky a zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici ohromující množství. Omalovánku nemocný pejsek lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s nemocným pejskem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, peníze anebo čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například voskové tužky, pastelové tužky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, hudební nástroje, kytky a pochopitelně i nemocného pejska :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, různé kytky případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Kniha džunglí, Power Strangers, Tom a Jerry, Zvonilka anebo Madagaskar. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stažení jsou: princezna, princezna a princ, lokomotiva s vagónky, kočka nebo také astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou nemocný pejsek.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů