Výběr obrázků


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka nemocný pejsek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší s názvem nemocný pejsek k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka nemocný pejsek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Nemocný pejsek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nemocný pejsek - A5            Omalovánka - Nemocný pejsek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nemocný pejsek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, k vytištění, Nemocný pejsek, obrázky, pro děti, online, k vybarvení, obrázek, zdarma, Zvířata, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Nemocný pejsek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s nemocným pejskem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, temperové barvy, umělecké tužky, uhlíky a nebo voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku nemocný pejsek lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s nemocným pejskem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. tempery, temperové barvy anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, různá zvířátka a pochopitelně i nemocného pejska :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, hudební nástroje nebo též lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Frozen, Spongebob, Fifi z Květíkova, Pocahontas nebo také Pošťák Pat. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, plachetnice, princezna a princ, piráti a auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem nemocný pejsek.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů