Nej omalovánky


Omalovánka s vánočním stromem

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka nemocný pejsek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem nemocný pejsek k vybarvování pro nejmenší. Omalovánka nemocný pejsek je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Nemocný pejsek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nemocný pejsek - A5            Omalovánka - Nemocný pejsek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nemocný pejsek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, pro děti, obrázky, online, k vybarvení, ke stažení, Zvířata, k tisku, obrázek, Nemocný pejsek, zdarma

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Nemocný pejsek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s nemocným pejskem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, pera, voskovky anebo grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici široká škála. Omalovánku nemocný pejsek lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s nemocným pejskem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči případně počítač. Omalovánky nejsou pro starší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, vodové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé kytky, rostliny a pochopitelně i nemocného pejska :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, různé sporty nebo též zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Hot Wheels, Kung Fu Panda, Lví král, Princezna a žabák případně Budulínek. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: raketa, auta, princezna a princ, dinosauři a nebo drak. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s nemocným pejskem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů