Nejlepší


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka nemocný pejsek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku označená nemocný pejsek k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka nemocný pejsek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nemocný pejsek - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Nemocný pejsek - A5            Omalovánka - Nemocný pejsek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nemocný pejsek patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, k vybarvení, Nemocný pejsek, k vytištění, pro děti, online, obrázky, obrázek, Zvířata, k vytisknutí, k tisku

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Nemocný pejsek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s nemocným pejskem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, olejové pastely, grafitové tužky, zvýrazňovače a umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce opravdu mnoho. Omalovánku nemocný pejsek lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s nemocným pejskem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektřinu a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. uhly, olejové pastely nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, jídla, druhy jídel a pochopitelně i nemocného pejska :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, druhy sportů a rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Bezzubka, Harley Quinn, Ledové království, Aladin a nebo Toy Story. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme k uložení jsou: pes, miminko, piráti, plachetnice či netopýr. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou nemocnéha pejska.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů