Nej omalovánky


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka dětský bubínek k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem dětský bubínek ke kreslení pro malé děti. Omalovánka dětský bubínek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dětský bubínek - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Dětský bubínek - A5            Omalovánka - Dětský bubínek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětský bubínek patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázek, Hudba, k vytištění, Dětský bubínek, k tisku, online, pro děti, obrázky, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Dětský bubínek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s dětským bubínkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, tužky, akrylové barvy, voskové tužky nebo také pastelky. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dětský bubínek lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dětským bubínkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, čas případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba fixky, tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, lidské profese, sporty a pochopitelně i dětský bubínek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, čísla a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Lego, Krteček, Batman případně Duhová nevěsta. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, čert, loď, sněhulák nebo též slon. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dětským bubínkem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů