Výběr omalovánek


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dětský bubínek k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná dětský bubínek k vybarvení pro dívky. Omalovánka dětský bubínek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dětský bubínek - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Dětský bubínek - A5            Omalovánka - Dětský bubínek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětský bubínek patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázky, Hudba, k tisku, domalovánky, zdarma, omalovánka, k vytištění, Dětský bubínek, online, k vybarvení, omalovánky, ke stažení, pro děti, elektronické omalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Dětský bubínek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s dětským bubínkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, vodové barvy, křídy, akrylové barvy a propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek dětský bubínek lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dětským bubínkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, čas či počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. temperové barvy, vodové barvy nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmena, druhy ptáků a pochopitelně i dětský bubínek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, různé sporty nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Flintstoneovi, Letopisy Narnie, Rexík, Ratatouille či Hledá se Dory. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, astronaut, vláček, traktor anebo auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dětským bubínkem líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů