Top pět


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka dětský bubínek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem dětský bubínek ke kreslení pro dospělé. Omalovánka dětský bubínek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dětský bubínek - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dětský bubínek - A5            Omalovánka - Dětský bubínek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dětský bubínek patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázek, domalovánky, k vytištění, Dětský bubínek, obrázky, ke stáhnutí, omalovánka, k vytisknutí, omalovánky, zadarmo, vymalovánky, zdarma, ke stažení, online

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Dětský bubínek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s dětským bubínkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, temperové barvy, umělecké tužky, křídy a pastelky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší vskutku velmi mnoho. Omalovánku dětský bubínek lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s dětským bubínkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peněženku nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, temperové barvy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, rostliny, dopravní prostředky a pochopitelně i dětský bubínek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Bob a Bobek, Alf, Šmoulové, Pan Včelka nebo také Jak vycvičit draka. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které zde máme k uložení jsou: koně, miminko, traktor, pes nebo též auta. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka dětského bubínku bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů