Výběr omalovánek


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka slepice k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem slepice ke kreslení pro chlapce i dívky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slepice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slepice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slepice - A5            Omalovánka - Slepice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, Slepice, k vytištění, obrázek, zdarma, k tisku, online, Ptáci

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Slepice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší se slepicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, křídy, pastelky, umělecké tužky případně zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro holky i kluky k dispozici dlouhá řada. Obrázek slepice lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se slepicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, křídy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání, postavy z pohádek a pochopitelně i slepici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, sporty nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Scooby Doo, Červená Karkulka, My little pony a Spongebob. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: miminko, draci, plachetnice, lokomotiva s vagónky a nebo slon. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku slepice.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů