Nej obrázky


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slepice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem slepice k obarvování pro maminky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slepice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slepice - A5            Omalovánka - Slepice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, k vybarvení, Slepice, omalovánka, online, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, vymalovánky, pro děti, omalovánky, elektronické omalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Slepice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku se slepicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, uhlíky, fixy, propisovací tužky a nebo křídy. Malovacích potřeb je pro slečny k dispozici široká škála. Obrázek slepice lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se slepicí má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, uhlíky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, čísla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i slepici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, různé sporty případně různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Včelka Mája, Hledá se Nemo, Shimmer a Shine nebo též Bugs Bunny. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, netopýr, astronaut, čert či Santa Klaus. Ať vám omalovánka slepice přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů