Nejoblíbenější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka slepice k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená slepice k vybarvení pro kluky i holky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slepice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slepice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Slepice - A5            Omalovánka - Slepice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Slepice, obrázek, k tisku, pro děti, obrázky, zdarma, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, Ptáci, online

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Slepice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku se slepicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, fixky, křídy, pera a nebo vodové barvy. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku slepice lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka se slepicí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. tužky, fixky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířátka, písmena a pochopitelně i slepici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, květiny případně písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Zootropolis, Tom a Jerry, Kocour Garfield, Pinocchio či Madagaskar. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: koně, vláček, psi, pes a lokomotiva. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka slepice bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů