Nej omalovánky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slepice k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná slepice k obarvování pro naše ratolesti. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slepice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slepice - A5            Omalovánka - Slepice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, Ptáci, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, obrázky, k tisku, online, k vybarvení, pro děti, zdarma, Slepice

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Slepice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění se slepicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, pastelové tužky, grafitové tužky, pera a uhlíky. Možností je pro malé děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku slepice lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se slepicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, zrak dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, pastelové tužky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i slepici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Adiboo, Fifi z Květíkova, Marvel Rocket či Rio. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme k uložení jsou: astronaut, slon, dinosauři, liška případně piráti. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou slepice.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů