Doporučené


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slepice k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem slepice k obarvování pro učitelky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slepice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slepice - A5            Omalovánka - Slepice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, dětské obrázky, obrázky, ke stáhnutí, zadarmo, online, omalovánka, k vybarvení, Slepice, vymalovánky, zdarma, domalovánky, k tisku, pro děti

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Slepice k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se slepicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, fixy, voskové tužky, fixky nebo vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro tatínky opravdu mnoho. Omalovánku slepice lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka se slepicí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peníze anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro tatínky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, fixy či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i slepici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, jídla nebo také různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Pocahontas, Doba ledová, Furby anebo Ratatouille. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tady máme k uložení jsou: princezna, piráti, liška, mašinka a lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku se slepicí.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů