Doporučujeme


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slepice zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem slepice k vybarvení pro seniory. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slepice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slepice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Slepice - A5            Omalovánka - Slepice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, Ptáci, vymalovánky, dětské obrázky, pro děti, omalovánka, obrázky, k vytisknutí, k vytištění, online, domalovánky, obrázek, Slepice, ke stáhnutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Slepice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka se slepicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, fixy, voskovky, propisovací tužky případně vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro maminky k dispozici ohromné množství. Omalovánku slepice lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění se slepicí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro maminky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, fixy anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířátka, různá zvířata a pochopitelně i slepici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, různé kytky nebo písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Pan Včelka, Hannah Montana, Kim Possible, Lion King nebo též Bambi. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které tu máme k uložení jsou: drak, auta, sněhulák, slon a koně. Užijte si omalovánku slepice, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů