Doporučené


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka slepice k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem slepice k obarvování pro naše zlatíčka. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slepice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Slepice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Slepice - A5            Omalovánka - Slepice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, Ptáci, ke stažení, k tisku, obrázek, obrázky, Slepice, online, k vybarvení, zdarma, pro děti, k vytištění

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Slepice k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se slepicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, temperové barvy, pera, pastelky a vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku slepice lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí se slepicí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například voskové tužky, temperové barvy případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířata, zvířata a pochopitelně i slepici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Bob a Bobek, Furby, Zvonilka a IronMan. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, lokomotiva, netopýr, drak nebo též kočka. Nechť omalovánka se slepicí přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů