Nejoblíbenější


Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka slepice k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná slepice ke kreslení pro malé ratolesti. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slepice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Slepice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slepice - A5            Omalovánka - Slepice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: domalovánky, omalovánka, obrázky, online, zadarmo, Ptáci, k vybarvení, dětské obrázky, pro děti, ke stáhnutí, omalovánky, ke stažení, k vytisknutí, elektronické omalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Slepice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti se slepicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, grafitové tužky, tempery, olejové pastely nebo propisovací tužky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku slepice lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění se slepicí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například umělecké tužky, grafitové tužky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů a pochopitelně i slepici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, květiny a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Hulk, Doba ledová, Peter Pan, Mickey mouse anebo Bezzubka. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, auta, hasiči, loď nebo také astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou slepice.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů