Doporučené


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slepice k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená slepice k obarvování pro dospělé. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slepice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slepice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slepice - A5            Omalovánka - Slepice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, obrázek, obrázky, k vytištění, k vybarvení, pro děti, k tisku, Ptáci, Slepice, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Slepice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk se slepicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, vodové barvy, olejové pastely, fixky nebo též fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro seniory k dispozici ohromné množství. Omalovánku slepice lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se slepicí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, zrak dětí případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. uhly, vodové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, zaměstnání, druhy jídel a pochopitelně i slepici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, písmena anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Kačer Donald, Gormiti, Harry Potter, Princezna a žabák případně Bakugan. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, kočka, netopýr, houby a pes. Ať omalovánka slepice přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů