Doporučené


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka slepice k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší označená slepice k obarvování pro dívky i chlapce. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slepice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slepice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slepice - A5            Omalovánka - Slepice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, Slepice, k vytištění, Ptáci, k tisku, pro děti, obrázek, zdarma

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Slepice k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění se slepicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, voskové tužky, tempery anebo uhly. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Obrázek slepice lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka se slepicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba fixy, grafitové tužky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, čísla, postavy z pohádek a pochopitelně i slepici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, dopravní prostředky a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Mimoni, Myška Minie, Doba ledová, Popelka a Tom a Jerry. Ty zde však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: raketa, princezna, drak, astronaut nebo miminko. Nechť vám omalovánka se slepicí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů