Top omalovánky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka slepice k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem slepice k omalování pro chlapce i dívky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slepice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slepice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Slepice - A5            Omalovánka - Slepice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slepice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, k vytištění, ke stažení, online, pro děti, obrázky, zdarma, Slepice, k tisku, k vybarvení, obrázek, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Slepice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk se slepicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, umělecké tužky, fixy, propisovací tužky či voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku slepice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti se slepicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například zvýrazňovače, umělecké tužky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i slepici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, písmenka nebo též jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Madagaskar, Ninjago, Roblox, Medvídek Pú případně Stašpytlík. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: psi, drak, vláček, koně nebo také hasiči. Nechť omalovánka se slepicí přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů