Nejlepší


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zajíci k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem zajíci k obarvení pro nejmenší. Omalovánka zajíci je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zajíci - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Zajíci - A5            Omalovánka - Zajíci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíci patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánka, zadarmo, domalovánky, pro děti, Zvířata, obrázky, zdarma, dětské obrázky, obrázek, omalovánky, k tisku, vymalovánky, Zajíci

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Zajíci k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s zajíci je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, vodové barvy, fixy, fixky a nebo pastelky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku zajíci lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s zajíci má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. uhlíky, vodové barvy či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, různé kytky a květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Madagaskar, Prasátko peppa, Lví hlídka, Hannah Montana a Toy Story. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tu máme k uložení jsou: čert, houby, loď, traktor nebo též lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou zajíci.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů