Nejhledanější


Obrázek slepice k vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zajíci k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem zajíci k vybarvování pro větší děti. Omalovánka zajíci je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zajíci - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zajíci - A5            Omalovánka - Zajíci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíci patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, domalovánky, obrázky, k vytisknutí, Zajíci, ke stažení, obrázek, dětské obrázky, omalovánky, k vytištění, zadarmo, k vybarvení, k tisku, ke stáhnutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Zajíci k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s zajíci je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, tužky, voskové tužky, propisovací tužky nebo též uhly. Výtvarných potřeb je pro předškolní děti k dispozici široká škála. Omalovánku zajíci lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s zajíci má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu a nebo čas. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. pastelové tužky, tužky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, pohádkové postavy nebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Astroboy, U nás na farmě, Šmoulové, Star Wars a nebo Teletubbies. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: mašinka, loď, kočka, čert a pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou zajíci.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů