Doporučené


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zajíci k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem zajíci k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka zajíci je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Zajíci - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zajíci - A5            Omalovánka - Zajíci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíci patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zdarma, Zajíci, k vytištění, online, omalovánky, vymalovánky, obrázek, obrázky, k vybarvení, domalovánky, ke stažení, k tisku, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Zajíci k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s zajíci je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K omalování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, grafitové tužky, voskové tužky, pastelky anebo uhly. Možností je dnes pro školáky k dispozici ohromující množství. Omalovánku zajíci lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s zajíci má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. akrylové barvy, grafitové tužky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, zaměstnání, písmena a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, hudební nástroje a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Sněhurka, Fortnite, Máša a medvěd a nebo Roblox. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, lokomotiva, princezna, pes nebo auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem zajíci.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů