Top obrázky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka zajíci zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem zajíci k obarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka zajíci je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zajíci - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zajíci - A5            Omalovánka - Zajíci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíci patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zajíci, k vytištění, obrázek, ke stažení, k vybarvení, obrázky, online, k tisku, pro děti, zdarma, Zvířata

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Zajíci k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s zajíci je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, temperové barvy, fixy, uhly a akrylové barvy. Možností je dnes pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku zajíci lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s zajíci má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří dětské oči, peníze nebo také čas. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například zvýrazňovače, temperové barvy nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, písmenka, druhy ptáků a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí anebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Ninjago, Krtek, Shrek, pes Pluto nebo také Hledá se Dory. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, draci, princezna, drak nebo pes. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s zajíci.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů