Nejoblíbenější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zajíci zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem zajíci k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka zajíci je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zajíci - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zajíci - A5            Omalovánka - Zajíci - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zajíci patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, Zvířata, zdarma, pro děti, Zajíci, ke stažení, online, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, obrázek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Zajíci k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s zajíci je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, tužky, tempery, propisovací tužky anebo pera. Možností je dnes pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku zajíci lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s zajíci má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, zrak dětí případně peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, kytky, sporty a pochopitelně i zajíce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, druhy automobilů nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy My little pony, Furby, Paw patrol, Bezzubka případně Anna a Elsa. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stáhnutí jsou: netopýr, astronaut, lokomotiva s vagónky, koně a čert. Nechť vám omalovánka s zajíci přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů