Nej pět


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka chlapeček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená chlapeček k omalování pro kluky a holky. Obrázek chlapce k vytištění k vybarvení - omalovánka k vybarvení zdarma. Omalovánka chlapeček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chlapeček - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Chlapeček - A5            Omalovánka - Chlapeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapeček patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, Chlapeček, obrázek, k vybarvení, pro děti, online, Lidé, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Chlapeček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s chlapečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, fixy, olejové pastely nebo pera. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku chlapeček lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s chlapečkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, peněženku a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, temperové barvy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmenka, druhy ptáků a pochopitelně i chlapeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, písmena případně druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy princezna Sofie, Tlapková patrola, Locika, Včelka Mája a nebo Ledové království. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, auta, loď, miminko nebo též princezna. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka chlapečku bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů