Nejlepší


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka chlapeček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem chlapeček ke kreslení pro děti. Obrázek chlapce k vytištění k vybarvení - omalovánka k vybarvení zdarma. Omalovánka chlapeček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chlapeček - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Chlapeček - A5            Omalovánka - Chlapeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapeček patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, pro děti, zdarma, k tisku, Chlapeček, obrázek, k vybarvení, Lidé, ke stažení, online, k vytisknutí, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Chlapeček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s chlapečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixy, zvýrazňovače, fixky, křídy anebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku chlapeček lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s chlapečkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. fixy, zvýrazňovače či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, rostliny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i chlapeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, hudební nástroje a čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., IronMan, Příběh hraček, Rumcajs a nebo Požárník Sam. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: auto, netopýr, dinosauři, pes nebo též astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem chlapeček.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů