Top šest


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka chlapeček k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená chlapeček k obarvení pro seniory. Obrázek chlapce k vytištění k vybarvení - omalovánka k vybarvení zdarma. Omalovánka chlapeček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Chlapeček - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Chlapeček - A5            Omalovánka - Chlapeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapeček patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, ke stáhnutí, online, vymalovánky, Lidé, zadarmo, dětské obrázky, k vytištění, omalovánka, k tisku, ke stažení, k vybarvení, elektronické omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Chlapeček k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s chlapečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, křídy, voskovky, temperové barvy nebo také umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky k dispozici celá škála. Obrázek chlapeček lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s chlapečkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, dětské oči nebo též čas. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například pastelky, křídy či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, květiny, různé sporty a pochopitelně i chlapeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, písmenka a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Pan Včelka, Pokémon, Legenda o Mulan, Tarzan nebo též Včelka Mája. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které zde máme k uložení jsou: slon, miminko, Santa Klaus, houby a nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s chlapečkem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů