Nejhledanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka chlapeček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená chlapeček k vybarvování pro naše zlatíčka. Obrázek chlapce k vytištění k vybarvení - omalovánka k vybarvení zdarma. Omalovánka chlapeček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chlapeček - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chlapeček - A5            Omalovánka - Chlapeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapeček patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, online, k vytištění, zdarma, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, Lidé, obrázek, Chlapeček

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Chlapeček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s chlapečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, temperové barvy, křídy, vodové barvy a uhlíky. Možností je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku chlapeček lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s chlapečkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixy, temperové barvy či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů a pochopitelně i chlapeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, písmenka anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Medvídek Pú, panenka Winx, Toy Story, Angry birds nebo Lion King. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme k uložení jsou: vláček, sněhulák, plachetnice, houby nebo také liška. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s chlapečkem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů