Top pět


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka chlapeček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná chlapeček k omalování pro chlapce. Obrázek chlapce k vytištění k vybarvení - omalovánka k vybarvení zdarma. Omalovánka chlapeček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chlapeček - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chlapeček - A5            Omalovánka - Chlapeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapeček patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, vymalovánky, obrázek, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, elektronické omalovánky, ke stažení, online, dětské obrázky, domalovánky, zdarma, omalovánka, Lidé

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Chlapeček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s chlapečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, propisovací tužky, fixky, fixy nebo také křídy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek chlapeček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s chlapečkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. pastelky, propisovací tužky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, pohádkové postavy, různé sporty a pochopitelně i chlapeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, jídla nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Harley Quinn, Bambi, Zootropolis, U nás na farmě a Život brouka. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: auta, lokomotiva s vagónky, drak, kočka či čert. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku chlapeček.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů