Nej obrázky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka chlapeček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem chlapeček k obarvování pro malé ratolesti. Obrázek chlapce k vytištění k vybarvení - omalovánka k vybarvení zdarma. Omalovánka chlapeček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Chlapeček - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Chlapeček - A5            Omalovánka - Chlapeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapeček patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, zdarma, online, pro děti, ke stažení, obrázky, k vybarvení, k tisku, Chlapeček, Lidé, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Chlapeček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s chlapečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tempery, grafitové tužky, křídy případně pera. Kreslících potřeb je dnes pro děti vskutku mnoho. Obrázek chlapeček lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s chlapečkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například umělecké tužky, tempery nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání lidí, zvířata a pochopitelně i chlapeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, čísla nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Ninjago, My little pony, Lego, Šmoulové a Příšerky s.r.o.. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stažení jsou: vláček, astronaut, auta, sněhulák nebo též liška. Věříme, že se vám obrázek chlapečku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů