Nej obrázky


Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka tenistky

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka chlapeček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem chlapeček k obarvování pro holčičky. Obrázek chlapce k vytištění k vybarvení - omalovánka k vybarvení zdarma. Omalovánka chlapeček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Chlapeček - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Chlapeček - A5            Omalovánka - Chlapeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chlapeček patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, zadarmo, k tisku, domalovánky, k vytisknutí, vymalovánky, k vybarvení, Chlapeček, omalovánka, obrázky, ke stáhnutí, Lidé, pro děti, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Chlapeček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s chlapečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pera, voskovky, fixky či tempery. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku chlapeček lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s chlapečkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, pera a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, jídla, různá zvířata a pochopitelně i chlapeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, lidské profese anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Tlapková patrola, Stašpytlík, Shimmer a Shine a Angry birds. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, draci, traktor, lokomotiva nebo též auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem chlapeček.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů