Top šest


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka tenistky

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka golfista k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem golfista k obarvování pro malá děcka. Omalovánka golfista je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Golfista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Golfista - A5            Omalovánka - Golfista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Golfista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, omalovánka, k vybarvení, dětské obrázky, Sport, elektronické omalovánky, k tisku, obrázky, omalovánky, zadarmo, Golfista, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Golfista k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s golfistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Safari, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, umělecké tužky, tempery, grafitové tužky a uhlíky. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku golfista lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s golfistou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskové tužky, umělecké tužky nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, lidské profese, kytky a pochopitelně i golfistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, květiny či různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Power Rangers, Harley Quinn, Život brouka, Hot Wheels případně Flintstoneovi. Je ale náročné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, drak, slon, auto a nebo koně. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka golfisty bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů