Nej pět


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka golfista k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená golfista k vybarvení pro seniory. Omalovánka golfista je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Golfista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Golfista - A5            Omalovánka - Golfista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Golfista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zadarmo, obrázek, dětské obrázky, k vybarvení, k vytištění, online, domalovánky, Sport, omalovánky, ke stáhnutí, obrázky, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Golfista k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s golfistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, tempery, vodové barvy, voskové tužky nebo též fixky. Možností je dnes pro chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku golfista lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s golfistou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří čas, zrak dětí anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například uhly, tempery a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i golfistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, hudební nástroje případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lego příběh, Hot Wheels, Příběh hraček, Myška Minie anebo Kniha džunglí. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tady máme k uložení jsou: pes, Popeláři, auto, piráti nebo také traktor. Ať si vaše dítko užije malování golfisty.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů