Doporučujeme


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka golfista zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem golfista k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka golfista je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Golfista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Golfista - A5            Omalovánka - Golfista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Golfista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, omalovánka, dětské obrázky, domalovánky, obrázky, omalovánky, k tisku, online, Sport, zadarmo, Golfista, k vytištění, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Golfista k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s golfistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pastelové tužky, uhly, zvýrazňovače a uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro starší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku golfista lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s golfistou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. tužky, pastelové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání lidí, kytky a pochopitelně i golfistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, různé sporty případně pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Hannah Montana, Lego friends, Fifi z Květíkova, Superman nebo Ledové království. Je však velmi problematické je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: hasiči, piráti, plachetnice, princezna nebo též koně. Ať omalovánka golfista přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů