Nejvyhledávanější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka golfista zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená golfista k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka golfista je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Golfista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Golfista - A5            Omalovánka - Golfista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Golfista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, Sport, obrázky, k vybarvení, k tisku, Golfista, zdarma, pro děti, obrázek, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Golfista k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s golfistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, pastelky, uhly, tužky a nebo uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky k dispozici ohromující množství. Omalovánku golfista lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s golfistou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu případně peněženku. Omalovánky nejsou pro tatínky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, pastelky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, čísla, písmena a pochopitelně i golfistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, různé kytky nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy IronMan, Království lesních strážců, Doba ledová, Toy Story případně Budulínek. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které tu máme ke stažení jsou: slon, raketa, princezna, liška a auta. Nechť omalovánka s golfistou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů