Nejvyhledávanější


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 8 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Číslo 8 k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka Číslo 8 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 8 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 8 - A5            Omalovánka - Číslo 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 8 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, Znaky, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, obrázky, obrázek, k tisku, pro děti, Číslo 8, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 8 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Číslo 8 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, pastelky, akrylové barvy, fixy a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici ohromné množství. Omalovánku Číslo 8 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Číslo 8 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří počítač, dětské oči či peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. uhly, pastelky nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, písmena, postavy z pohádek a pochopitelně i Číslo 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, hudební nástroje případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Bob a Bobek, Avengers, Myška Minie či Krtek. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stažení jsou: liška, lokomotiva, sněhulák, princezna nebo auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Číslo 8.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů