Nej obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 8 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem Číslo 8 k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Číslo 8 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 8 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 8 - A5            Omalovánka - Číslo 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 8 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Číslo 8, k vybarvení, obrázek, pro děti, ke stažení, k vytištění, obrázky, zdarma, online, k tisku, k vytisknutí, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 8 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 8 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tempery, voskové tužky, voskovky nebo pera. Možností je pro malé děti fakt mnoho Obrázek Číslo 8 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Číslo 8 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, oči dětí případně peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, tempery anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé sporty, písmena a pochopitelně i Číslo 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, jídla či dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Rumcajs, Spiderman, Marvel Rocket, Harry Potter případně Želvy Ninja. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tu máme k uložení jsou: astronaut, houby, lokomotiva, raketa nebo též dinosauři. Užijte si omalovánku Číslo 8, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů