Nejlepší


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 8 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem Číslo 8 k omalování pro kluky. Omalovánka Číslo 8 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 8 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 8 - A5            Omalovánka - Číslo 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 8 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, zadarmo, online, k vytištění, k tisku, ke stáhnutí, Číslo 8, dětské obrázky, k vybarvení, pro děti, domalovánky, omalovánky, vymalovánky, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 8 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Číslo 8 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhly, vodové barvy, křídy nebo propisovací tužky. Možností je pro dospělé k dispozici pestrá škála. Obrázek Číslo 8 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Číslo 8 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, uhly či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, zaměstnání lidí, kytky a pochopitelně i Číslo 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, lidské profese nebo též různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Batman, Požárník Sam, Hello Kitty a Hannah Montana. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, psi, houby, hasiči a pes. Ať si vaše dítko užije malování Číslo 8.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů