Top obrázky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 8 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem Číslo 8 k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka Číslo 8 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 8 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 8 - A5            Omalovánka - Číslo 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 8 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, zdarma, obrázky, obrázek, Znaky, k vytisknutí, k vytištění, online, k vybarvení, k tisku, Číslo 8, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 8 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 8 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, voskové tužky, fixy, pastelky nebo též temperové barvy. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Číslo 8 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Číslo 8 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba vodové barvy, voskové tužky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, pohádkové postavy, různé sporty a pochopitelně i Číslo 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a písmena. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Peter Pan, Locika, princezna Sofie, Fortnite a Pocahontas. Je však těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: miminko, astronaut, lokomotiva, raketa či sněhulák. Věříme, že se vám obrázek Číslo 8 bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů