Top omalovánky


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 8 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Číslo 8 k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka Číslo 8 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 8 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 8 - A5            Omalovánka - Číslo 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 8 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, Číslo 8, obrázky, online, zdarma, Znaky, k vybarvení, ke stažení, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 8 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Číslo 8 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, fixky, pastelky, fixy případně pastelové tužky. Možností je pro chlapce i dívky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Číslo 8 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 8 má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, počítač nebo také čas. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, fixky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i Číslo 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zvířátka či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Lion King, pes Pluto, Shimmer a Shine, Harry Potter nebo také U nás na farmě. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, slon, traktor, princezna nebo loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Číslo 8 líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů