Nejstahovanější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 8 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Číslo 8 k vybarvování pro děti. Omalovánka Číslo 8 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 8 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 8 - A5            Omalovánka - Číslo 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 8 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, obrázky, Znaky, k vytištění, zdarma, Číslo 8, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, k vybarvení, pro děti, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 8 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Číslo 8 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelové tužky, grafitové tužky, tužky a pera. Pomůcek na malování je pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Obrázek Číslo 8 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Číslo 8 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu případně čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například olejové pastely, pastelové tužky či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, sporty, rostliny a pochopitelně i Číslo 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, druhy ptáků nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Šmoulové, Hledá se Nemo, Kim Possible případně Ferda mravenec. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: psi, traktor, vláček, lokomotiva anebo piráti. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Číslo 8 líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů