Výběr omalovánek


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka Číslo 8 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Číslo 8 k omalování pro tatínky. Omalovánka Číslo 8 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 8 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Číslo 8 - A5            Omalovánka - Číslo 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 8 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, obrázky, k vytištění, k vybarvení, Znaky, Číslo 8, domalovánky, online, zadarmo, elektronické omalovánky, pro děti, omalovánky, obrázek, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 8 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Číslo 8 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, křídy, pastelové tužky, fixky případně voskové tužky. Možností je dnes pro holky k dispozici celá škála. Obrázek Číslo 8 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Číslo 8 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, počítač anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskovky, křídy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, lidské profese a pochopitelně i Číslo 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka či různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Ledové království, Myška Minie, Hot Wheels anebo Kim Possible. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tu máme k uložení jsou: miminko, netopýr, dinosauři, hasiči nebo také loď. Užijte si omalovánku Číslo 8, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů