Top obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 8 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Číslo 8 k obarvování pro předškoláky. Omalovánka Číslo 8 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 8 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Číslo 8 - A5            Omalovánka - Číslo 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 8 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, obrázky, online, obrázek, k vybarvení, zdarma, ke stažení, Znaky, pro děti, k vytisknutí, Číslo 8

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 8 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Číslo 8 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, voskovky, uhlíky a fixky. Pomůcek na malování je pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Číslo 8 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 8 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. zvýrazňovače, grafitové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek a pochopitelně i Číslo 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, sporty a nebo zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Sněhurka, Stašpytlík, Roblox, Harley Quinn nebo též Shrek. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tu máme k uložení jsou: draci, Popeláři, slon, drak anebo lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování Číslo 8.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů