Top omalovánky


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 8 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem Číslo 8 k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka Číslo 8 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 8 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 8 - A5            Omalovánka - Číslo 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 8 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, pro děti, k tisku, obrázky, obrázek, Číslo 8, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, Znaky, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 8 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Číslo 8 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, fixky, voskovky nebo tužky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Číslo 8 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Číslo 8 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, uhly nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jídla, druhy automobilů a pochopitelně i Číslo 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Ledové království, Mašinka Tomáš a Hello Kitty. Je však těžké a složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, plachetnice, hasiči, drak či loď. Ať omalovánka Číslo 8 přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů