Výběr obrázků


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 8 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti se jménem Číslo 8 k obarvení pro holky i kluky. Omalovánka Číslo 8 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 8 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 8 - A5            Omalovánka - Číslo 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 8 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Číslo 8, online, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, Znaky, k tisku, obrázek, k vytištění, zdarma, obrázky, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 8 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 8 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, temperové barvy, fixky, uhlíky či vodové barvy. Pomůcek na malování je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku Číslo 8 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Číslo 8 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, zrak dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, temperové barvy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířátka, písmena a pochopitelně i Číslo 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, hudební nástroje a různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Zvonilka, Zhu Zhu Pets, Gumídci, Požárník Sam případně Pixel art. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stažení jsou: astronaut, sněhulák, drak, plachetnice anebo astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Číslo 8.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů