Top obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koník zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem koník k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka koník je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Koník - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koník - A5            Omalovánka - Koník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koník patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, obrázky, k vytisknutí, online, k vybarvení, ke stažení, pro děti, k tisku, Koník, Zvířata, k vytištění, zdarma

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obrázek Koník k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s koníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, umělecké tužky, propisovací tužky, temperové barvy a voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Omalovánku koník lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s koníkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, počítač nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, umělecké tužky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, čísla a pochopitelně i koník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, různé kytky či dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Spiderman, Mimoni, Mašinka Tomáš nebo též Myška Minie. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stažení jsou: psi, hasiči, draci, Popeláři nebo astronaut. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s koníkem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů