Top obrázky


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka koník zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná koník k obarvení pro malé caparty. Omalovánka koník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koník - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koník - A5            Omalovánka - Koník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koník patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, Koník, k tisku, k vybarvení, obrázky, online, zdarma, ke stažení, Zvířata, k vytištění, obrázek

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Obrázek Koník k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s koníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhly, olejové pastely, zvýrazňovače, voskové tužky nebo také fixky. Výtvarných potřeb je pro učitelky vskutku mnoho. Omalovánku koník lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s koníkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, čas případně peněženku. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, olejové pastely a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, hudební nástroje, jídla a pochopitelně i koník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání a nebo písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Pan Včelka, Fortnite, Lego příběh, Lví hlídka případně Kung Fu Panda. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: pes, lokomotiva s vagónky, piráti, loď nebo houby. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou koník.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů