Top omalovánky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka víla k vytisknutí

Omalovánka s názvem víla k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka víla je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Víla - A5            Omalovánka - Víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, Pohádky, ke stažení, obrázek, obrázky, k vybarvení, k tisku, online, zdarma, Víla, k vytištění

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Víla k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s vílou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, akrylové barvy, tempery, grafitové tužky anebo temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé i větší děti fakt mnoho Omalovánku víla lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s vílou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, akrylové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivá zvířata, různá zvířata a pochopitelně i vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Pinocchio, Ferda mravenec, Blesk McQueen, Barbie nebo též Mimoni. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, princezna, pes, liška a Santa Klaus. Ať si vaše dítě užije obrázek víly.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů