Nej pět


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka víla k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná víla k obarvování pro školáky. Omalovánka víla je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Víla - A5            Omalovánka - Víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: domalovánky, omalovánky, zdarma, k vytisknutí, vymalovánky, k tisku, pro děti, zadarmo, ke stažení, Víla, Pohádky, elektronické omalovánky, k vytištění, k vybarvení

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Víla k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s vílou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, temperové barvy, uhlíky, voskovky a nebo voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku víla lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s vílou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, počítač či oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, temperové barvy nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, květiny případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Želvy Ninja, Hulk, Spiderman, princezna Sofie či Bratz panenky. Je ale velmi problematické je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, auta, princezna, kočka nebo také loď. Užijte si omalovánku víly, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů