Nej obrázky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka víla k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem víla k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka víla je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Víla - A5            Omalovánka - Víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, k vytištění, zdarma, obrázky, k vybarvení, Pohádky, obrázek, Víla, ke stažení, k tisku, online

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Víla k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s vílou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tužky, voskovky, olejové pastely, voskové tužky a tempery. Kreslících potřeb je dnes pro dívky fakt mnoho Obrázek víla lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s vílou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. tužky, voskovky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivé druhy ptáků, lidské profese a pochopitelně i vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, postavy z pohádek nebo sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Fortnite, Bugs Bunny, Lion King, Brawl stars případně Shrek. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, draci, netopýr, traktor a auta. Užijte si omalovánku víly, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů