Doporučené


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka tenistky

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka víla k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem víla ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka víla je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Víla - A5            Omalovánka - Víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, online, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, Pohádky, obrázky, obrázek, Víla, k tisku, zdarma, pro děti

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Víla k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s vílou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, tužky, vodové barvy, voskovky anebo fixky. Možností je dnes pro kluky i holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku víla lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s vílou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, čas nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba uhly, tužky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání, jídla a pochopitelně i vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Rumcajs, Adiboo, Tom a Jerry, Toy Story nebo také Plants vs. Zombies. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, slon, piráti, hasiči a netopýr. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou víla.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů