Výběr obrázků


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka víla k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem víla k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka víla je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Víla - A5            Omalovánka - Víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k tisku, obrázek, k vytisknutí, online, Pohádky, k vytištění, ke stažení, Víla, k vybarvení, obrázky

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Víla k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s vílou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, grafitové tužky, pera, umělecké tužky či temperové barvy. Malovacích potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici pestrá škála. Obrázek víla lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s vílou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. tempery, grafitové tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata, sporty a pochopitelně i vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, postavy z pohádek a nebo zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Tom a Jerry, Hledá se Nemo nebo Včelka Mája. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, koně, dinosauři, Santa Klaus nebo také liška. Nechť vám omalovánka s vílou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů