Top obrázky


Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka víla k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná víla k omalování pro dívky. Omalovánka víla je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Víla - A5            Omalovánka - Víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, obrázky, online, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, elektronické omalovánky, omalovánky, zadarmo, omalovánka, k vybarvení, Pohádky, pro děti

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Víla k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s vílou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, pastelové tužky, olejové pastely, pera a nebo tužky. Možností je dnes pro starší děti k dispozici celá škála. Omalovánku víla lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s vílou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro starší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, pastelové tužky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, různé kytky a pochopitelně i vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, kytky a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Malá mořská víla, Minecraft, Kniha džunglí a Bugs Bunny. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: Popeláři, slon, miminko, astronaut anebo koně. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou víly.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů