Nej omalovánky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka víla k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem víla k obarvení pro kluky i holky. Omalovánka víla je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Víla - A5            Omalovánka - Víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, zdarma, obrázek, online, Víla, k tisku, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, ke stažení

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Víla k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s vílou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, pastelové tužky, temperové barvy, voskovky nebo též voskové tužky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Omalovánku víla lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s vílou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. zvýrazňovače, pastelové tužky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, zvířata, písmena a pochopitelně i vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, sporty nebo také květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Barbie, Lion King, Roblox, Pixel art a Avatar. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, auto, koně, Popeláři a kočka. Užijte si omalovánku víly, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů