Nej obrázky


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka víla k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku nazvaná víla k vybarvování pro dospělé. Omalovánka víla je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Víla - A5            Omalovánka - Víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, Víla, ke stáhnutí, online, k vybarvení, ke stažení, omalovánky, omalovánka, obrázky, pro děti, Pohádky, dětské obrázky, obrázek

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Víla k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s vílou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, voskové tužky, grafitové tužky, olejové pastely a pera. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku víla lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s vílou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, voskové tužky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, druhy automobilů a pochopitelně i vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, různé kytky nebo také zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Lion King, Equestria Girls, Požárník Sam anebo Monster High. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, čert, hasiči, Santa Klaus nebo též netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s vílou líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů