Nejlepší


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka víla k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená víla k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka víla je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Víla - A5            Omalovánka - Víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: ke stažení, Pohádky, k vybarvení, zdarma, obrázky, domalovánky, pro děti, elektronické omalovánky, online, dětské obrázky, vymalovánky, ke stáhnutí, obrázek, zadarmo

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Víla k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s vílou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, umělecké tužky, akrylové barvy, temperové barvy anebo tužky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku víla lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s vílou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba pera, umělecké tužky nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků, rostliny a pochopitelně i vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, postavy z pohádek a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Želvy Ninja, Dumbo, Madagaskar, Bolt – pes pro každý případ a nebo Ben 10. Je ale velmi náročné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stažení jsou: Santa Klaus, loď, princezna a princ, netopýr a houby. Ať vám omalovánka víla přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů