Top obrázky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka víla k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem víla k omalování pro školáky. Omalovánka víla je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Víla - A5            Omalovánka - Víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, obrázky, k vybarvení, k vytištění, zdarma, online, Víla, Pohádky, pro děti, k tisku, k vytisknutí

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Víla k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s vílou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelky, fixy, uhlíky nebo též temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro naše ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku víla lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s vílou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, pastelky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, jídla, druhy sportů a pochopitelně i vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání lidí a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Pinocchio, panenka Winx, Frozen, Pixel art nebo také Pat a Mat. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, sněhulák, dinosauři, koně případně lokomotiva. Věříme, že se vám obrázek víly bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů