Nej omalovánky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka víla k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem víla k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka víla je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Víla - A5            Omalovánka - Víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, obrázky, k vytištění, zdarma, Pohádky, pro děti, Víla, obrázek, k vybarvení, online, ke stažení, k vytisknutí

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek Víla k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s vílou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, umělecké tužky, tužky a grafitové tužky. Možností je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku víla lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s vílou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskovky, pastelové tužky anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, písmena, druhy sportů a pochopitelně i vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, zvířátka nebo rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Pinocchio, Jak vycvičit draka, Bakugan, Harley Quinn a IronMan. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stažení jsou: hasiči, čert, draci, miminko případně dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou víla.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů