Nejoblíbenější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka víla k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem víla k obarvování pro malé caparty. Omalovánka víla je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Víla - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Víla - A5            Omalovánka - Víla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Víla patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, k vybarvení, zdarma, ke stažení, obrázky, k vytištění, Pohádky, k vytisknutí, pro děti, obrázek, k tisku, Víla

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Obrázek k vybarvení Víla k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s vílou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, voskové tužky, tužky, zvýrazňovače a pera. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku víla lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s vílou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, voskové tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i vílu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, lidské profese nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Popelka, Avengers, Pocahontas, princezna Sofie nebo též Pinocchio. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, piráti, hasiči, pes či draci. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s vílou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů