Výběr omalovánek


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka triko k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem triko k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka triko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Triko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Triko - A5            Omalovánka - Triko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Triko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k tisku, Triko, k vytisknutí, zdarma, obrázky, k vybarvení, pro děti, obrázek, k vytištění, ke stažení, online, Oděvy

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Triko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s trikem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, olejové pastely, křídy, zvýrazňovače nebo též fixy. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Omalovánku triko lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s trikem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, čas a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, olejové pastely nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, zaměstnání lidí, různé sporty a pochopitelně i triko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, jednotlivé druhy ptáků či druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy IronMan, Ninjago, Ratatouille, Červená Karkulka a nebo Bugs Bunny. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, astronaut, plachetnice, sněhulák anebo lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou triko.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů