Nej šest


Omalovánka tenistky

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka triko k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná triko k omalování pro holky. Omalovánka triko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Triko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Triko - A5            Omalovánka - Triko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Triko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, obrázky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, omalovánky, Triko, omalovánka, ke stažení, online, k tisku, k vybarvení, obrázek, vymalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Triko k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s trikem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, uhly, propisovací tužky, vodové barvy nebo též fixky. Možností je pro učitelky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku triko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s trikem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. uhlíky, uhly nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, postavy z pohádek, písmena a pochopitelně i triko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, různé kytky a zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Ice Age, Princezna a žabák, Jonas Brothers, Budulínek a Peter Pan. Je však nákladné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: koně, lokomotiva, draci, loď nebo auto. Ať vám omalovánka triko přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů