Nejstahovanější


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka triko k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem triko k omalování pro školáky. Omalovánka triko je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Triko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Triko - A5            Omalovánka - Triko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Triko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: obrázek, elektronické omalovánky, pro děti, Triko, zdarma, obrázky, k vytisknutí, zadarmo, online, Oděvy, ke stáhnutí, omalovánky, k tisku, omalovánka

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Triko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s trikem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, grafitové tužky, akrylové barvy, křídy a pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro tatínky k dispozici ohromné množství. Omalovánku triko lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s trikem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří čas, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. pera, grafitové tužky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i triko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivá zvířata nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy King Kong, Kung Fu Panda, Pinocchio, Ice Age a Toy Story. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: auto, traktor, čert, astronaut nebo také Santa Klaus. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s trikem líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů