Nejlepší


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka tenistky

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka triko k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem triko k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka triko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Triko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Triko - A5            Omalovánka - Triko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Triko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: obrázek, online, Oděvy, Triko, k tisku, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, zdarma, obrázky, ke stažení, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Triko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s trikem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, uhlíky, grafitové tužky, tužky či pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro děti opravdu mnoho. Omalovánku triko lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s trikem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, čas případně peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba temperové barvy, uhlíky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, květiny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i triko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Kocour Garfield, Včelka Mája, Avatar případně Pinocchio. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: loď, koně, vláček, kočka nebo také auto. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka trika bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů