Nejstahovanější


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka triko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem triko k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka triko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Triko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Triko - A5            Omalovánka - Triko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Triko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, dětské obrázky, online, elektronické omalovánky, omalovánka, domalovánky, Triko, obrázek, obrázky, ke stáhnutí, omalovánky, Oděvy, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Triko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s trikem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pera, tužky, tempery a voskovky. Pomůcek na malování je pro předškolní děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku triko lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s trikem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektrickou energii případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, pera či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, sporty, zvířátka a pochopitelně i triko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, hudební nástroje nebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Avengers, Panenka Barbie, Spongebob případně Superman. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, traktor, psi, vláček nebo také čert. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou triko.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů