Nejhledanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka triko k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem triko k obarvení pro maminky. Omalovánka triko je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Triko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Triko - A5            Omalovánka - Triko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Triko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: omalovánka, elektronické omalovánky, obrázek, dětské obrázky, Oděvy, k vytisknutí, ke stáhnutí, zdarma, domalovánky, online, k vybarvení, pro děti, zadarmo, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Triko k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s trikem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, temperové barvy, pastelové tužky, voskové tužky nebo též pastelky. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku triko lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s trikem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku či počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, temperové barvy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, kytky, hudební nástroje a pochopitelně i triko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, různá zvířátka anebo druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Příšerky s.r.o., Princezna a žabák, Plants vs. Zombies či Lego příběh. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stažení jsou: slon, drak, traktor, houby a raketa. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou triko.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů