Top omalovánky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka triko k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem triko ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka triko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Triko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Triko - A5            Omalovánka - Triko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Triko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k tisku, pro děti, zdarma, k vytisknutí, online, k vytištění, Oděvy, obrázek, obrázky, ke stažení, k vybarvení, Triko

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Triko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s trikem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, temperové barvy, umělecké tužky, uhly a nebo grafitové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku triko lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s trikem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, čas nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba křídy, temperové barvy nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, zvířata, druhy sportů a pochopitelně i triko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, rostliny nebo různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Lví král, Šmoulové, Bugs Bunny nebo také Lego příběh. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: hasiči, lokomotiva s vagónky, vláček, pes a auto. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou triko.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů