Výběr omalovánek


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vysokozdvižný vozík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem vysokozdvižný vozík k obarvování pro školáky. Vysokozdvižný vozík je dopravní prostředek využívaný ve velkých skladech, v nákladištích či na stavbách. Doporučujeme další omalovánku s vysokozdvižným vozíkem. Omalovánka vysokozdvižný vozík je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vysokozdvižný vozík - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Vysokozdvižný vozík - A5            Omalovánka - Vysokozdvižný vozík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vysokozdvižný vozík patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytištění, online, obrázky, ke stažení, Vysokozdvižný vozík, k vybarvení, obrázek, Dopravní prostředky, k tisku, zdarma, pro děti, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Vysokozdvižný vozík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s vysokozdvižným vozíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, fixy, voskové tužky, fixky a křídy. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku vysokozdvižný vozík lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s vysokozdvižným vozíkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, fixy anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i vysokozdvižný vozík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, čísla a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Locika, Avengers, Princezna a žabák, Požárník Sam nebo také Tom a Jerry. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stažení jsou: Popeláři, houby, piráti, kočka či loď. Ať si vaše dítko užije malování vysokozdvižného vozíku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů