Nej pět


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vysokozdvižný vozík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná vysokozdvižný vozík k obarvení pro prcky. Vysokozdvižný vozík je dopravní prostředek využívaný ve velkých skladech, v nákladištích či na stavbách. Doporučujeme další omalovánku s vysokozdvižným vozíkem. Omalovánka vysokozdvižný vozík je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vysokozdvižný vozík - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Vysokozdvižný vozík - A5            Omalovánka - Vysokozdvižný vozík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vysokozdvižný vozík patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, Vysokozdvižný vozík, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, obrázek, obrázky, Dopravní prostředky, pro děti, k vybarvení, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Vysokozdvižný vozík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s vysokozdvižným vozíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, propisovací tužky, olejové pastely, pastelky případně voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek vysokozdvižný vozík lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s vysokozdvižným vozíkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, propisovací tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, hudební nástroje, různá zvířátka a pochopitelně i vysokozdvižný vozík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, sporty a zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy IronMan, Budulínek, Lví hlídka, Hledá se Dory a Požárník Sam. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tu máme ke stažení jsou: koně, slon, hasiči, traktor anebo lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou vysokozdvižného vozíku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů