Top šest


Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vysokozdvižný vozík k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená vysokozdvižný vozík ke kreslení pro seniory. Vysokozdvižný vozík je dopravní prostředek využívaný ve velkých skladech, v nákladištích či na stavbách. Doporučujeme další omalovánku s vysokozdvižným vozíkem. Omalovánka vysokozdvižný vozík je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vysokozdvižný vozík - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vysokozdvižný vozík - A5            Omalovánka - Vysokozdvižný vozík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vysokozdvižný vozík patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: dětské obrázky, omalovánky, Vysokozdvižný vozík, k vytisknutí, pro děti, domalovánky, zadarmo, Dopravní prostředky, zdarma, omalovánka, elektronické omalovánky, k vytištění, k tisku, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Vysokozdvižný vozík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s vysokozdvižným vozíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, grafitové tužky, zvýrazňovače, vodové barvy anebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku vysokozdvižný vozík lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s vysokozdvižným vozíkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixky, grafitové tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jídla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i vysokozdvižný vozík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, jednotlivé druhy ptáků a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Fortnite, Království lesních strážců, Mickey mouse nebo Toy Story. Je ale velmi náročné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tu máme k uložení jsou: vláček, psi, mašinka, netopýr či princezna a princ. Ať omalovánka vysokozdvižný vozík přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů