Nej omalovánky


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králík k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem králík k vybarvování pro chlapce i dívky. Králík, domácí zvíře chované na maso a kožešinu. Děti budou králíka znát z pohádky Králíci z klobouku. Omalovánka králík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Králík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Králík - A5            Omalovánka - Králík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, k tisku, Králík, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, pro děti, Zvířata, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Králík k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s králíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, tempery, fixky, olejové pastely a uhly. Kreslících potřeb je dnes pro školáky vskutku mnoho. Omalovánku králík lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s králíkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří počítač, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, tempery a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů, písmena a pochopitelně i králíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, květiny a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Avatar, Bezzubka, Popelka, Princezna a žabák případně Medvídek Pú. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme k uložení jsou: raketa, čert, koně, houby nebo též piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou králík.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů