Nej pět


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králík k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná králík k omalování pro ženy. Králík, domácí zvíře chované na maso a kožešinu. Děti budou králíka znát z pohádky Králíci z klobouku. Omalovánka králík je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Králík - A5            Omalovánka - Králík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, zadarmo, k tisku, k vytisknutí, Králík, vymalovánky, obrázek, ke stažení, pro děti, online, k vybarvení, Zvířata, domalovánky, ke stáhnutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Králík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s králíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, fixy, tempery, voskovky případně tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dospělé k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku králík lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s králíkem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, oči dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. pastelové tužky, fixy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířátka, jídla a pochopitelně i králíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, různá zvířata a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy IronMan, Ferda mravenec, Hannah Montana, Mimoni nebo Superman. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které zde máme k uložení jsou: houby, lokomotiva s vagónky, plachetnice, princezna a Popeláři. Užijte si omalovánku králíka, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů