Nejhledanější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králík k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem králík ke kreslení pro kluky a holky. Králík, domácí zvíře chované na maso a kožešinu. Děti budou králíka znát z pohádky Králíci z klobouku. Omalovánka králík je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Králík - A5            Omalovánka - Králík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, obrázky, online, k vytisknutí, Zvířata, obrázek, Králík, zdarma, ke stažení, k tisku, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Králík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s králíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pera, fixky, fixy, uhlíky nebo křídy. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici celá škála. Obrázek králík lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s králíkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, fixky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, různé kytky, jídla a pochopitelně i králíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, písmenka a pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy panenka Winx, Tlapková patrola, Rumcajs, Včelka Mája anebo Bob a Bobek. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, auto, princezna a princ, kočka nebo též mašinka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku králík.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů