Doporučujeme


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králík k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem králík k vybarvování pro malé děti. Králík, domácí zvíře chované na maso a kožešinu. Děti budou králíka znát z pohádky Králíci z klobouku. Omalovánka králík je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Králík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Králík - A5            Omalovánka - Králík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, pro děti, Králík, Zvířata, online, ke stažení, obrázky, obrázek, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Králík k vytištění pro děti

Omalovánka s králíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhlíky, voskovky, akrylové barvy, grafitové tužky nebo fixy. Možností je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Obrázek králík lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s králíkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. uhlíky, voskovky anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i králíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, zvířata případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Myška Minie, Ledové království, Toy Story, Tlapková patrola a Příběh hraček. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stažení jsou: drak, auta, slon, loď nebo také draci. Nechť omalovánka s králíkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů