Top pět


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králík k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná králík k vybarvení pro dívky. Králík, domácí zvíře chované na maso a kožešinu. Děti budou králíka znát z pohádky Králíci z klobouku. Omalovánka králík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Králík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Králík - A5            Omalovánka - Králík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, omalovánky, Zvířata, omalovánka, ke stáhnutí, zadarmo, vymalovánky, online, obrázky, obrázek, k vytisknutí, Králík, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Králík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s králíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, vodové barvy, křídy, olejové pastely či uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky k dispozici ohromující množství. Omalovánku králík lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s králíkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku anebo čas. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, vodové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmenka, postavy z pohádek a pochopitelně i králíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, druhy ptáků nebo též lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bambi, Peter Pan, Madagaskar, Tarzan anebo Blesk McQueen. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, vláček, princezna, liška nebo psi. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s králíkem líbit.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů