Nej omalovánky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králík k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem králík k obarvování pro malé ratolesti. Králík, domácí zvíře chované na maso a kožešinu. Děti budou králíka znát z pohádky Králíci z klobouku. Omalovánka králík je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Králík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králík - A5            Omalovánka - Králík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, Králík, k vytištění, elektronické omalovánky, Zvířata, zdarma, k vytisknutí, omalovánka, vymalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, ke stažení, dětské obrázky, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Králík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s králíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, uhlíky, fixy, zvýrazňovače nebo propisovací tužky. Možností je pro větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku králík lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s králíkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, peněženku anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. tempery, uhlíky a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, zvířátka a pochopitelně i králíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, lidské profese případně jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Hulk, Plants vs. Zombies, Dumbo, Tlapková patrola anebo Kniha džunglí. Je však těžké je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, houby, auta, auta a draci. Věříme, že se vám obrázek králíka bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů