Nej pět


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králík k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem králík k obarvování pro nejmenší. Králík, domácí zvíře chované na maso a kožešinu. Děti budou králíka znát z pohádky Králíci z klobouku. Omalovánka králík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Králík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králík - A5            Omalovánka - Králík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázek, Zvířata, zdarma, obrázky, k vybarvení, dětské obrázky, zadarmo, k vytištění, ke stažení, omalovánky, pro děti, elektronické omalovánky, omalovánka

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Králík k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s králíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, voskové tužky, pera, fixy a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku králík lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s králíkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, počítač nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, voskové tužky nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, dopravní prostředky, různá zvířata a pochopitelně i králíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, zvířata nebo též jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Harley Quinn, Šmoulové, Harry Potter, Život brouka nebo také Jak vycvičit draka. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které zde máme ke stažení jsou: piráti, Santa Klaus, dinosauři, princezna anebo liška. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem králík.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů