Nejoblíbenější


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka králík k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná králík k obarvování pro naše milé prcky. Králík, domácí zvíře chované na maso a kožešinu. Děti budou králíka znát z pohádky Králíci z klobouku. Omalovánka králík je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králík - A5            Omalovánka - Králík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, Králík, k vytisknutí, pro děti, k tisku, obrázky, k vybarvení, online, zdarma, Zvířata, k vytištění, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Králík k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s králíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, voskové tužky, vodové barvy, fixy nebo též grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro školáky fakt mnoho Obrázek králík lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s králíkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, peněženku anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, voskové tužky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, jídla, rostliny a pochopitelně i králíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, písmenka případně druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Roblox, Marvel Rocket, Avengers, Aladin anebo Gormiti. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, Santa Klaus, hasiči, auta nebo také pes. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku králík.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů