Nej obrázky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka králík k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená králík k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Králík, domácí zvíře chované na maso a kožešinu. Děti budou králíka znát z pohádky Králíci z klobouku. Omalovánka králík je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králík - A5            Omalovánka - Králík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, online, Králík, Zvířata, k tisku, k vybarvení, k vytištění, zdarma, pro děti, obrázky, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Králík k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s králíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskovky, fixky, vodové barvy, olejové pastely a nebo uhlíky. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Omalovánku králík lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s králíkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například voskovky, fixky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, druhy jídel a pochopitelně i králíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, kytky nebo též zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Království lesních strážců, Adiboo, Hello Kitty a Pinocchio. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, princezna a princ, psi, loď a drak. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou králík.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů