Doporučené


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králík k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem králík k vybarvování pro chlapce i dívky. Králík, domácí zvíře chované na maso a kožešinu. Děti budou králíka znát z pohádky Králíci z klobouku. Omalovánka králík je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Králík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Králík - A5            Omalovánka - Králík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k tisku, Králík, k vytisknutí, online, pro děti, k vytištění, zdarma, ke stažení, obrázky, k vybarvení, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Králík k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s králíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, vodové barvy, umělecké tužky, akrylové barvy nebo také voskovky. Možností je pro menší i větší děti k dispozici celá škála. Obrázek králík lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s králíkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. voskové tužky, vodové barvy a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, čísla, zvířátka a pochopitelně i králíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, rostliny a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Avatar, Krteček, Zvonilka, Kuře Calimero a Hot Wheels. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: kočka, lokomotiva, liška, astronaut anebo piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou králíka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů