Top šest


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka tenistky

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka králík k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem králík k obarvování pro nejmenší. Králík, domácí zvíře chované na maso a kožešinu. Děti budou králíka znát z pohádky Králíci z klobouku. Omalovánka králík je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Králík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králík - A5            Omalovánka - Králík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stáhnutí, zadarmo, vymalovánky, online, omalovánka, pro děti, domalovánky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, obrázky, Králík, Zvířata, k vybarvení, k vytištění

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Králík k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s králíkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, uhly, pastelové tužky, olejové pastely a akrylové barvy. Možností je dnes pro prcky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku králík lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s králíkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, čas nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro prcky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, uhly a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, květiny a pochopitelně i králíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, jednotlivá zvířata a jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Příběh hraček, Krteček, Roblox, Ledové království nebo též Naruto. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: raketa, mašinka, koně, drak a miminko. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s králíkem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů