Nej pět


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka králík k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem králík ke kreslení pro dospělé. Králík, domácí zvíře chované na maso a kožešinu. Děti budou králíka znát z pohádky Králíci z klobouku. Omalovánka králík je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Králík - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Králík - A5            Omalovánka - Králík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králík patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, pro děti, k vybarvení, obrázky, Králík, k tisku, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Králík k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s králíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, fixy, fixky, pera či temperové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku králík lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s králíkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba olejové pastely, fixy a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, pohádkové postavy, postavy z pohádek a pochopitelně i králíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, různá zvířata anebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Rio, Včelka Mája, Fortnite, Mickey mouse nebo též Gormiti. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stažení jsou: traktor, koně, Santa Klaus, princezna a auto. Ať si vaše dítě užije obrázek králíka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů