Výběr obrázků


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka koníček zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem koníček k omalování pro větší děti. Omalovánka koně, obrázky koníků, koní patří mezi neoblíbenější hlavně u holčiček, děvčátek. Omalovánka koníček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koníček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koníček - A5            Omalovánka - Koníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koníček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, obrázek, ke stažení, k tisku, zdarma, pro děti, online, zadarmo, ke stáhnutí, k vytisknutí, k vybarvení, elektronické omalovánky, omalovánka, dětské obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Koníček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s koníčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, fixy, akrylové barvy a zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku koníček lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s koníčkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, grafitové tužky nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, hudební nástroje, lidské profese a pochopitelně i koníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, jídla nebo též kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Rio, Rákosníček, Království lesních strážců, Tlapková patrola a nebo Naruto. Je ale hodně nákladné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro slečny které tady máme k uložení jsou: auta, liška, draci, vláček či plachetnice. Ať omalovánka koníček přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů