Doporučujeme


Omalovánka Rakety určená k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koníček zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná koníček ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka koně, obrázky koníků, koní patří mezi neoblíbenější hlavně u holčiček, děvčátek. Omalovánka koníček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koníček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koníček - A5            Omalovánka - Koníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koníček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, zdarma, Zvířata, vymalovánky, obrázky, domalovánky, ke stažení, Koníček, obrázek, k vytisknutí, online, k tisku, ke stáhnutí, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koníček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s koníčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixy, zvýrazňovače, pera, olejové pastely či temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku koníček lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s koníčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, čas nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixy, zvýrazňovače nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pochopitelně i koníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, rostliny a zaměstnání. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Harry Potter, Roblox, Princezna a žabák, Mimoni nebo též Elena z Avaloru. Je však velmi náročné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holky které tady máme ke stáhnutí jsou: houby, Santa Klaus, netopýr, astronaut případně drak. Ať omalovánka koníček přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů