Nejoblíbenější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka koníček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem koníček k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka koně, obrázky koníků, koní patří mezi neoblíbenější hlavně u holčiček, děvčátek. Omalovánka koníček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Koníček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koníček - A5            Omalovánka - Koníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koníček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, Koníček, zadarmo, pro děti, online, ke stáhnutí, Zvířata, omalovánka, elektronické omalovánky, ke stažení, domalovánky, obrázky, k vytištění, omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koníček k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s koníčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelové tužky, zvýrazňovače, pastelky a nebo olejové pastely. Potřeb na malování je pro holky k dispozici dlouhá řada. Obrázek koníček lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s koníčkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří zrak dětí, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, pastelové tužky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, jídla, pohádkové postavy a pochopitelně i koníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, zvířata nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Rumcajs, Alf, Stašpytlík, Kocour Garfield a Adiboo. Je však velmi těžké je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, princezna, auto, Popeláři nebo také traktor. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s koníčkem líbit.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů