Top pět


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka koníček k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná koníček k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka koně, obrázky koníků, koní patří mezi neoblíbenější hlavně u holčiček, děvčátek. Omalovánka koníček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koníček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koníček - A5            Omalovánka - Koníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koníček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, ke stažení, pro děti, Zvířata, k tisku, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, online, obrázek, Koníček

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Koníček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s koníčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, voskové tužky, olejové pastely, vodové barvy anebo tempery. Možností je pro školáky fakt mnoho Omalovánku koníček lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s koníčkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peněženku nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, voskové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání lidí, čísla a pochopitelně i koníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, písmenka nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy pes Pluto, Mašinka Tomáš, Kim Possible, Bezzubka nebo též Adiboo. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme k uložení jsou: loď, plachetnice, lokomotiva s vagónky, mašinka nebo draci. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s koníčkem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů