Nejstahovanější


Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koníček k vytisknutí

Omalovánka s názvem koníček k omalování pro malé caparty. Omalovánka koně, obrázky koníků, koní patří mezi neoblíbenější hlavně u holčiček, děvčátek. Omalovánka koníček je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Koníček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Koníček - A5            Omalovánka - Koníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koníček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k vytištění, k vybarvení, obrázek, online, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, Zvířata, Koníček, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koníček k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s koníčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskové tužky, grafitové tužky, tužky a olejové pastely. Možností je pro děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek koníček lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s koníčkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, voskové tužky nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmenka, kytky a pochopitelně i koníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, druhy jídel nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Toy Story, Frozen, Equestria Girls, Tom a Jerry a Anna a Elsa. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, raketa, mašinka, plachetnice a nebo traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku koníček.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů