Nejstahovanější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka koníček k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná koníček k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka koně, obrázky koníků, koní patří mezi neoblíbenější hlavně u holčiček, děvčátek. Omalovánka koníček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koníček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koníček - A5            Omalovánka - Koníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koníček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Koníček, k vybarvení, pro děti, obrázek, obrázky, online, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, k tisku, Zvířata

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koníček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s koníčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, vodové barvy, temperové barvy, propisovací tužky anebo tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku koníček lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s koníčkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pera, vodové barvy nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i koníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, písmena a různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bob a Bobek, princezna Sofie, Blesk McQueen, Simpsonovi a Madagaskar. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme k uložení jsou: koně, astronaut, princezna, Santa Klaus či piráti. Nechť vám omalovánka s koníčkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů