Nejvyhledávanější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koníček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem koníček k vybarvení pro slečny. Omalovánka koně, obrázky koníků, koní patří mezi neoblíbenější hlavně u holčiček, děvčátek. Omalovánka koníček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koníček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koníček - A5            Omalovánka - Koníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koníček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, omalovánka, obrázek, vymalovánky, obrázky, ke stáhnutí, zdarma, omalovánky, Koníček, zadarmo, k tisku, elektronické omalovánky, pro děti, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koníček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s koníčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, voskové tužky, temperové barvy, uhlíky a nebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku koníček lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s koníčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, počítač či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba křídy, voskové tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i koníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, jednotlivá zvířata a jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Stašpytlík, Batman, Medvídek Pú, Aladin či Indiana Jones. Je však těžké je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme ke stažení jsou: netopýr, princezna a princ, kočka, draci nebo též lokomotiva. Ať omalovánka koníček přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů