Doporučené


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka koníček k vytisknutí

Omalovánka nazvaná koníček ke kreslení pro děti. Omalovánka koně, obrázky koníků, koní patří mezi neoblíbenější hlavně u holčiček, děvčátek. Omalovánka koníček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koníček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Koníček - A5            Omalovánka - Koníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koníček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Koníček, k vybarvení, zdarma, ke stažení, pro děti, obrázky, Zvířata, k tisku, online, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koníček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s koníčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskovky, umělecké tužky, fixky anebo akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek koníček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s koníčkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, voskovky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, různé kytky, hudební nástroje a pochopitelně i koníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, rostliny a pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bořek stavitel, Kuře Calimero, Království lesních strážců, My little pony a Pat a Mat. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stažení jsou: auta, loď, miminko, vláček či auta. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka koníčku bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů