Top pět


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka koníček k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem koníček k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka koně, obrázky koníků, koní patří mezi neoblíbenější hlavně u holčiček, děvčátek. Omalovánka koníček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koníček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Koníček - A5            Omalovánka - Koníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koníček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Koníček, obrázky, Zvířata, k vybarvení, k tisku, k vytištění, online, k vytisknutí, pro děti, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koníček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s koníčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pera, vodové barvy, křídy, uhly případně fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Obrázek koníček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s koníčkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, peněženku či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. pera, vodové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i koníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, květiny nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Hledá se Nemo, Asterix a Obelix či Doba ledová. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, čert, mašinka, dinosauři a liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s koníčkem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů