Nejlepší


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka koníček k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem koníček ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka koně, obrázky koníků, koní patří mezi neoblíbenější hlavně u holčiček, děvčátek. Omalovánka koníček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koníček - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koníček - A5            Omalovánka - Koníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koníček patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Koníček, online, pro děti, obrázek, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, Zvířata, obrázky, k vytištění, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koníček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s koníčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, fixy, vodové barvy, zvýrazňovače nebo pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky vskutku mnoho. Omalovánku koníček lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s koníčkem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například tempery, fixy případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i koníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, jednotlivá zvířata a sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Locika, Adiboo, Rumcajs, Superman a Pat a Mat. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, sněhulák, vláček, auta nebo také princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou koníčku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů